F Recenzia - krémy (dva denné a jeden nočný krém) - Aďulik Sun

Recenzia - krémy (dva denné a jeden nočný krém)

Ahojte :)

Dnešný článok bude opäť o kozmetických záležitostiach. Dnes si spolu porovnáme krémy, ktoré som za poslednú chvíľu vyskúšala. Všetky krémy som si kúpila na stránke notino.sk. Ja na tejto stránke  nakupujem pomerne často, keďže som mala s nimi iba pozitívnu skúsenosť. Keď sa stalo, že mi niečo zabudli zabaliť, tak mi to poslali do troch dní. A to je celkom rýchlo - niekde čakáte aj týždeň, kým vôbec zbadajú mail, že sa niečo stalo a niečo reklamujete. To oceňujem ... Stalo sa vám niekedy niečo podobné ? Určite mi napíšte do komentára vašu skúsenosť. A teraz ideme rovno na článok ... Takže toto je svätá trojica, ktorú som skúšala pre tentokrát. Zamerala som sa na známe značky, ktoré poznáme všetci. Poznáte tieto krémy ? Máte ich radi ? Určite mi napíšte do komentára. Teším sa na vaše odpovede ... 


Začneme rovno z pravej strany. Ako prvý tu máme Ziaja Natural Olive denný hydratačný krém pre normálnu a suchú pleť. Tento krém je veľmi lacný - stojí na stránkach 2, 70 eur, čo je celkom dobrá cena, keďže v kamenných obchodoch je to ešte drahšie. Ako už v názve krému môžeme vidieť, tak tento krém je pre normálnu až suchú pleť. Ja by som to dala skôr pre normálnu pleť ako suchú pleť. Nemôžem povedať, že nebol výživný, to nie ! Bol výživný, no nie veľmi. Bol jemný, ľahký na pleti a trošku vyživoval. Ja som zástanca toho, že pre suchú pleť by mali byť krémy hutnejšie a majú veľmi veľa vyživovať. Tento krém bol skvelý ! Ja som s ním bola spokojná. Moja pleť po ňom bola jemná a vyživená. Ja mám normálnu pleť - hlavne v zime, inak mám zmiešanú. Takže za mňa bol skvelý. Toto balenie je veľké 100 ml. Ja som ho používala, keď som išla do školy a mohla som takmer hneď po nanesení nanášať make up. Musela som počkať iba pár minút ... S pokojným svedomím vám ho môžem odporučiť. Viete, že aj youtuberka Petra lovely hair zbožňuje tieto krémy. :) 


Ako druhý tu máme krém od Avonu. Konkrétne je to Avon Care revitalizačný hydratačný pleťový krém s kakaovým maslom. Tento krém je naozaj lacný, dokonca je lacnejší než ten prvý krém v článku od Ziaji. Tento stojí 1, 90 eur, čo je naozaj nízka cena. Ja krémy od Avonu milujem a ako som pozerala videá iných youtuberiek, tak nie som sama. Krémy od Avonu sú lacné, no kvalitné. Najlepšie sú krémy na nohy ( taký menší tip ). Tento krém krásne vonia - má jemnú, no výraznú vôňu kakaa, ktorá je skvelá. Krém je na pletí veľmi ľahký. Hoci na prvý pohľad po nanesení si myslíte, že sa to nevsiakne, keďže máte pleť celú mastnú, no to ma vsiakne. Ja to mávam do 10 minút vsiaknuté v pleti. Nie je to asi pod make up, keď sa niekde ponáhľate, no aspoň niečo robíte pre svoju pleť. Tento krém je veľký 100 ml. Obsahuje spomínané kakaové maslo, ktoré je vo vôni naozaj výrazné ! :) Aj s týmto krémom som bola spokojná. Ja by som ho odporučila pre mladších, ktorí milujú sladké, keďže má výraznejšiu vôňu a na pleti je to stále cítiť ešte aspoň 15 minút po nanesení. 


Ako tretí tu máme krém opäť od značky Ziaja. Konkrétne je to Ziaja Goat's Milk nočný výživný krém s vyhladzujúcim efektom. Tento krém ma zaujal z týchto troch najmenej. Nemôžem povedať, že bol zlý. To nie ... Ale ja som celkom skeptická na tieto nočné krémy. Mne sa zdá, že tento krém bol na pleti veľmi ťažký a nejako sa to ani nevstrebalo. Nehovorím, možno to tak má byť. Každopádne, ja mám ešte celkom hladkú pleť, takže vyhladzovací efekt nemôžem potvrdiť. Tento krém stojí 3, 25 eur, čo je taká priemerná cena, keďže nočné krémy sú celkovo dosť drahé. Tento krém je veľký iba 50 ml, takže sa veľmi rýchlo minie. Textúra nie je tiež nič moc. Je to také celé zvláštne. Nechcem to kritizovať, keďže je toto môj prvý nočný krém. Nemám inú skúsenosť. Pozerala som na internete recenzie a tento krém si chvália, tak som asi divná ja :) :) :) Takže v tomto vám môžem povedať, že to bolo celkom dobré, ťažšie na noc. Nebol výslovne zlý ! To nie ... Bol dobrý, no na denne nosenie ho miniem :) Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na vaše komentáre, ktoré budú obsahovať odpovede na otázky z článku :) Teším sa na ne ... 


xoxo
Aďka 

CONVERSATION

8 Comments:

 1. Už dlhšie rozmýšľam nad Ziajou, tak hádam by som teda aj mohla vyskúšať:)

  http://theemthusiast.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. určite to skús vyskúšať :) Ziaja je naozaj dobrá značka :)

   Odstrániť
 2. Pekný deň, moc ďakujem za recenzie. Hodí sa! Zaujímalo by ma, či máte skúsenosti napríklad s týmto krémom: http://eshop.marionnaud.sk/marionnaud-nature-hodvabny-denny-krem-50-ml.html? Vyzerá vcelku dobre, tak by ma zaujímalo, či sa niekomu osvedčil.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dobrý deň,
   ďakujem, ja som s týmto konkrétnym krémom skúsenosť žiaľ nemala :/ Čítala som o ňom, no sú to iba domienky.

   Odstrániť