F Štetce Brush Art ( recenzia ) - Aďulik Sun

Štetce Brush Art ( recenzia )

Ahojte :)

Dnes tu máme článok, ktorý som nevedela či mám vydať, či ho mám vôbec písať. Prečo ? Ja som mala vždy doma jeden štetec a to na púder a make up. Nejako som to nikdy nehrotila a vždy som si povedala, že mi stačí jeden na púder a jeden na make up. Ja si oči nelíčim a nejako sa ani nechystám. Keby si máme líčiť oči, tak mám jednu sadu, ktorá je doteraz zabalená a ani raz som ju nepoužila. To je taká istota, keby náhodou potrebujem niečo nalíčiť. Dnes čítate článok o štetcoch, ktoré som kúpila na e-shope notino. Ja som chcela skúsiť či budú kvalitné ako všetky ostatné produkty na tejto stránke. Často sa mi stáva, že keď kúpim štetec, tak z neho vypadávajú tie štetiny a nejako je celý labilný. Hlavne sa to stáva pri e-shopoch. Preto som si kúpila dva štetce toho istého štýlu, ktorý je teda na púder. Musím povedať, že tieto štece bývajú pomerne dosť často vypredaný, takže som išla dajme tomu opäť na istotu. Keď to každý kupuje, tak musí byť dobrý, no nie ? :) Ako som dopadla ? Bola som spokojná ? Čítajte ďalej ... Tak tu sú naše krásky. :) Ja som zvolila jemnú čiernu tému, ktorá sa mi zdá celkom elegantná. Nemám rada nejaké prehnane dizajny, ktoré potom pútajú pozornosť a vyzerá to ako keby sa maľovala nejaká barbie. Na nikoho nenarážam, každý máme úplne iný vkus. Ja mám rada jednoduchšie dizajny ... 


Ja som si teda konkrétne vybrala BrushArt Face štetec na púder suchý, práškový. Tento štetec je teda zameraný na práškové púdre. Podľa mňa sa dá použiť aj na iné práškové produkty ako napríklad lícenka. Tento štetec je pomerne dosť úzky a hustý. To mám radšej, keď je štetec hustý, pretože mi zatlačení sa štetec, resp. štetiny nerozídu po všetkých stranách. Hádam, viete čo myslím :)  Štetiny sú jemné na pleti. Štetiny sú umelé, takže nie sú zo zvierat alebo iných živočíchov. To sa oceňujem viac, keď sú štetiny umelé. Čo máte radšej vy ? Napíšte mi do komentára. :) 

Štetec je od značky Brush Art, čo je celkom známa značka. Táto značka ponúka rôzne štetce, na rôzne použitie. Majú naozaj široký výber :) Kolekcia Brush Art Eye je zameraná na štetce na líčenie očí a obočia. Tiež majú aj kolekciu Face, ktorá je zameraná na nanášanie púdrov, líceniek a make upu. Do tretice majú aj kolekciu s názvom Brush Art lip, ktorá je zameraná na štetce na nanášanie rúžov a leskov. Tieto všetky tipy môžete stretnúť na stránke e-shopu, ktorý má link vyššie v úvode. 

Moje dojmy ? Môj názor ? Ja som bola spokojná. Aplikácia púdru bola veľmi jednoduchá a naozaj rýchla. Mám pocit, že keď nanášam púder s týmto štetcom, tak daný púder menej práši a nenanesie sa na štetec veľké množstvo produktu. Toto všetko považujem za veľké plus pri štetcoch. Ja mám rada túto značku a celkovo ich štetce. Je pravda, že ich mám doma málo, no vždy keď nejaký potrebujem siahnem po tejto značke. Mám doma dva štetce na púdre a jeden je práve z tejto značky. Tiež nerátam tú veľkú sadu, ktorú mám doma a ani raz som ju nepoužila :) Tento štetec stojí necelé tri eurá, čo je dobrá cena, nemyslíte si ? A aby som odpovedala na otázku v úvode, tak z tohto štetca nevypadla ani jedna štetina. Boli dobre zalepené. :) 


Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na ďalší článok. Teším sa na vaše komentáre s odpoveďami na otázky z článku. Máte nejaké skúsenosti so štetcami ? Do komentára mi môžete dať nejaký tip. Ja som absolútny začiatočník, tak mi poradíte :) Nechcem nič na oči ... Stačí mi tip na štetce na tvár :) Ďakujem za tipy ... 


xoxo
Aďka 

CONVERSATION

10 Comments:

 1. JÁ mám od značky jeden štětec na oči a není špatný.. :-) Stíny se s ním pěkně nanáší a nepelichá. A navíc za super cenu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pěkný článek :) já teď používám štětec od Petrylovelyhair a jsem spokojená :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Od téhle značky nic nemám, ale chtěla jsem si pořídit Beauty Blender. :)
  Denisse Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 4. S těmito zkušenosti nemám, ale cena je super.

  lifestyle and beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 5. tak o značce jsem neslyšela, každopádně jsem věrná své Zoeva sadě :)
  www.plesatazpevacka.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť