F Pánske produkty na holenie - Aďulik Sun

Pánske produkty na holenie

Ahojte :)

Dnešný článok sa bude venovať opäť veciam z e-shopu www.notino.sk. Dnes to bude celkom špeciálne, keďže sa nebude jednať o kozmetiku pre ženy - práve naopak ! Dnes sa pozrieme na produkty pre chlapov či mužov. Vždy som mala problém objednať niečo pre ocina a určite sa to stalo aj vám. Preto som sa v jednom nákupe zamerala práve na mužskú kozmetiku, konkrétne na časť holenie. Musím sa priznať, že som sa držala základov, ktoré ocino používa pravidelne. Stavila som tak trošku na istotu ... Dnes vám teda ukážem, čo používa môj ocino a môžeme to brať ako nejaké tipy :) Ideme na to ... Aké peny na holenie používate vy ? Napíšte do komentára. Ja to mám tak, že ja používam mužské, pretože mi prídu lepšie, kvalitnejšie a silnejšie. Radšej si to potom natriem poriadnym krémom ako mať zlé penu na holenie. Môj ocino je verný značke Gillette,čo je u neho svätý grál. Ja som to po ňom zdedila a používam ju rovnako, hlavne pri penách na holenie. Čo presne používa ? Čítajte ďalej ... 


Ako prvé vám ukážem jednorázové Gillette žiletky, ktoré používam pravidelne aj ja. Zdajú sa mi oveľa lepšie ako iné prostriedky. Nezdá sa vám, že v poslednej dobe sú žiletky, strojčeky na holenie a iné veci oveľa drahšie ako v minulosti ? Mne teda áno. Zdá sa mi, že sa to zbytočne predražuje. Žiletky sú v balení, kde nájdete 10 kusov. Čo je výhodne balenie, keďže jedno stojí 2, 80 eur. To je akurát, nemyslíte si ? Mne to stačí na dlhšie obdobie, takže mne sa to zdá veľmi výhodné. Do strojčekov musíte meniť nadstavce a ani nadstavce nie sú veľmi lacné. Ja zostanem asi navždy verná týmto žiletkám, ktoré sú na jedno použitie. 

Ako ďalší produkt tu máme vodu po holení. Tú používa iba ocino :) :) :) On je verný vode po holení od značky Nivea, ktorá je pre citlivú pleť. On si ju veľmi chváli a je s ňou spokojný. Tento produkt je veľký 100 ml a neobsahuje alkohol. Tiež stojí 5, 80 eura, čo je celkom veľmi dobrá cena. Značka Nivea má celkovo veľmi dobré produkty, čo sa týka holenia, no aj starostlivosti pre mužov. Za ocina môžem povedať, že je veľmi dobrá ... 


Ako posledné produkty tu máme peny na holenie od značky Gillette. Ja ich používam tiež, takže vám môžem povedať aj svoje dojmy. Jedna je Sensitive a druhá je s mentolom. Obidve stoja 2, 40 eur, čo je celkom dobrá cena a myslím si, že sa to oplatí viac ako iné značky. Obidve sú rovnako veľké a to teda 300 ml. Tá s mentolom dosť silno vonia a dosť je nepríjemná, keď je nanesená vo veľkom množstve. Tá klasická je veľmi dobrá a jemná k pokožke. Ešte sa mi nestalo, že by som mala pleť podráždenú alebo nejako poškodenú od tejto peny. Mne sa stále zdajú tieto peny lepšie ako od iných značiek, ktoré nájdete niekde v drogérii či na e-shopoch. Ja som s nimi spokojná a môžem odporučiť ... Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na ďalšie články, ktoré budú na blogu. Teším sa na vaše komentáre a odpovede na otázky, ktoré sú v článku. 

xoxo
Aďka 

CONVERSATION

2 Comments:

  1. V tomto článku si zrecenzovala všetky produkty, ktoré dávam bratovi a tatkovi každé narodeniny alebo meniny. :D Gillette pena je základ celého balíka. Keď si tak uvedomím, ani nepoužívajú žiadnu inú penu, takže táto musí byť dobrá. :)

    OdpovedaťOdstrániť