F Koncerty Martina Haricha a výlet do BB - Aďulik Sun

Koncerty Martina Haricha a výlet do BB

Ahojte :)

Tento článok bude dobrý. Vložím do neho všetko čo si pamätám. Dúfam, že sa vám bude páčiť a pochopíte akú skvelú atmosféru majú koncerty tohto speváka. Ja vám ich môžem len odporučiť. Skúste spoznať a potom súdiť. Tieto koncerty sú plné energie, stretnete kamarátov, spoznáte nových ľudí a načerpáte silu na ďalšie obdobie. Oplatí sa na ne chodiť a to hovorím stále aj keď som tomu verná už takmer 4 roky. :) Čo vám poviem ? Závislosť ? Možno ... ale príjemná závislosť :)

Bol to obyčajný Piatok. Vstala som do školy o 5:50, išla som na autobus na 6:20 a prežila 3 hodiny angličtiny, jedno náboženstvo a potom chvíľku imatrikulácie. Potom som sa zobrala s mojom kamoškou Viki na jeden výlet. Viki má dokonca aj blog, tak sa pozrite - KLIK :) Išli sme na 12:10 presne do BB. Tam sme prišli pomerne skoro. Vystúpili sme s autobusu a začalo dobrodružstvo. Samozrejme hneď som si pomýlila značku "Centrum" pre autá a chodcov. Nevadí .. Každý sa môže zmýliť. Nabrali sme správny smer a išli sme hneď do Európy, kde sme sa najedli. Viki si dala zeleninový šalát a ja grilovaný hermelín. Keď sme sa najedli, nezostali sme v Európe, no išli sme do mesta. Bolo dosť hodín a tak sme sa snažili nájsť Prior. Po ceste hľadania som Viki spomínala a rozprávala o pamiatkách, ktoré sme videli. Nemohla by byť zo mňa sprievodkyňa :D Zrazu som započula hudbu, hovorím Viki : " To poznám" a ona na to : " To bude kostol ", ja som jej odpovedala : " Nie to je Harich, toho poznám" a zobrali sme sa za zvukom. A bol to On !!! Na obranu Viki treba spomenúť, že Prior bol v tvare trojuholníka a tým pádom sa to strašne odrážalo, nebolo jasné čo je to za hudbu. :) Koncert sa konal vonku. Keď sme mi prišli už jednu pesničku zaspieval. Pozdravila som sa s Lacom, zbadala som baby a išla som za nimi. Celý koncert sme mrzli a je jasné, že hneď po konci sme zbehli do vnútra Prioru. Tam nastala autogramiáda, fotenie a pozdravenie. Poviem vám jedno. Tento koncert, aj keď bol chladný, tak bol skvelý. Spieval moje obľúbené pesničky až na tú Nezvestnú. Bol ale zlatý. Stretla som tam aj Verču z Čiech - takže som bola natešená, že ju vidím. Po koncerte sme sa zobrali do mesta. Kto ? Ja, Viki, Verča a Baška. Išli sme do jednej cukrárne. Tam sme si dali jeden zákusok a pokecali sme spolu. 


Tu je fotka z Prioru : 


Viem, že kvalita nie je veľká, no je to fotené na mobil, takže tá kvalita je na to fakt dobrá :) 

V cukrárni sme kecali o všetkom možnom. Samozrejme som sa chválila s mojom fotkou s Maťom. Neviem, páčila sa mi veľmi niečim. Teda páči sa mi stále. Neviem čím to je. Keď sme zjedli išla som ja s Verčou na WCko. Nikto by nikdy nečakala, že sa zasmejeme aj tam :) :) :) V tejto cukrárni bolo treba vypýtať kľúčik. Veronika sa nakoniec na to podujala. Keď sme prišli pri dvere, skúšali sme to otvoriť a vôbec nám to nešlo. Ja som stále hovorila, že idem na prázdno. Zrazu som otvorila či nie sú otvorené už a hádajte čo ? Boli !!! Tam sme sa už smiali. Keď sme vychádzali, tak sme zas nemohli zamknúť a na tom sme sa smiali asi najviac. Potom sme sa na to vykašľali a išli sme rýchlo zaniesť kľúčik a nenápadnou rýchlosťou sme odišli aj z cukrárne. Snáď na to neprišli, že sme to boli my :) Keď sme odišli, rozhodli sme sa trošku pofotiť. Takže sme mali aj nejaké fotky, no tie netuším kde sú a doteraz som sa k nim nedostala, tak tie tu nebudú. Potom sme nevedeli čo budeme robiť, keďže bola vonku zima a mrznúť sa nám nechcelo. Preto sme sa rozhodli ísť pohľadať Slobodný vysielač, kde sa konal ďalší koncert o 20:00 hod.. Vytiahla som mapu a všetko išlo :) :) :) Netrvalo dlho a našli sme ho. Išli sme aj do vnútra. Tam sme stretli Miška a povedal, že ideme správne a ukázal kde máme ísť. Pri dverách sme sa však zastavili. Potom sme sa pohli. Zbadal nás Laco a povedal, že môžeme ísť dnu. Dali sme si horúci čaj, nech sa oteplíme. Bol skvelý !!! Prišiel k nám Laco a dal nám diáre a ukázal novinku . NÁUŠNICE MH. Jedny mám už doma :) :) :) Z tohto koncertu som si doniesla viac vecí - náušnice, náramky, placky a diár, no a samozrejme podpiskarty. Využila som to na tvorbu meninového darčeku pre kamarátku. :) Kvalita takmer za nič, no reklama musí byť. :) 

Keďže bolo ešte veľmi veľa času, rozprávali sme sa aj s Martinom. Spomínal nám to, že jedná VŠ kde chodí nie je dobrá škola, lebo sa tam nič nenaučil. To je moja vysnená škola, tak ako neviem :) Ale to je teraz vedľajšie. Späť ku koncertu. Martin nám dal aj pozrieť si, čo budú hrať. Ako až na tu nezvestnú to bolo dobré. Na miesto nej mohol dať niečo iné. Nevadí ... Potom sme zaplatili vstupné a išli sme sa najesť. Odbehli sme do pizzerie. Tam sme sa najedli a Veronika trošku spadla. Nevadí. Stretli sme sa s ďalšími dvoma babami a išli sme do klubu. Tam panovala veľmi dobrá atmosféra a všetko malo taký priateľský nádych. Išla som ešte za Maťom a tam si hral nejakú pesničku a on, že čo je to za pesničku ? A taký pohľad hodil.Samozrejme som nevedela, určite to bolo niečo anglické a to ja nepočúvam. Ale ten face stál za to. O niekoľko minút nám povedali aby sme si vypli zvonenia na mobiloch a foťákoch. Samozrejme sme sa ešte fotili ... S mojimi kočenami - Baškou a Verčou :) 


S Bašulkou :) S Verčou :) 


Robíme reklamu :) :) :) 


S Babami :) 


Potom začal koncert v klube. To bolo 20:00 hod.. Spieval rad radom ... samozrejme aj Nezvestnú. To som si chytila uši :) :) :) Potom to už bolo lepšie, krásne spieval a všetko sa darilo až kým ... Nezačala spievať pesničku s názvom Dokonalá. Tam sa mu poplietol text zase. Prečo zas ? Lebo už aj na koncerte v Priore sa mu to zmýlilo. Nejako sa to uhralo a pokračoval ďalej. Nastal druhý problém a to pri pesničke s názvom Vianočná, ktorú má naspievanú spolu s Voxelom. Tam úplne poplietol text a nikto sa na nič nezmohol len sa usmieval. Snažil sa opraviť ale aj tak spieval blbo ten text. Aspoň vznikla vtipná situácia a všetci si to užili rovnako keby to spieval dobre. Možno aj viac si to užili keď sa zasmiali. Všetko potom pokračovalo tak ako malo. Všetci si to tam užívali a načerpávali tú atmosféru. Prišiel koniec koncertu ... Nastala autogramiáda. Zrazu sa všetci postavili okolo Maťa a ani ja som nebola výnimkou. Chceli sme s kamoškou ešte jednu fotku - spoločnú. Tak sme tam išli. Vzniklo tam niekoľko vtipných situácii. :) Postavila som sa pri neho s tými klasickými slovami " môžem fotku ?" a stála som tam dlhšie než som čakala. Spravili sme jednu fotku, pustila som ho ale on mňa nie, potom na druhej sa zle tváril a vyšlo to až na tretiu. Všetky sú divné, no aj tak. :) A potom som chcela takú jednu, no aj tá vypálila inak ako mala. 

Pýtam sa ho : " Môžem fotku v objatí ?" 
On : "Áno, ale neobjímaj ma silno, to ma vzrušuje " 
Ja : nechápavý pohľad :) :) :) 

Ako samozrejme ja som to pochopila. To bol skôr taký pohľad ako WTF ? :))) Potom sme spravili aj konečne tú spoločnú fotku s Veronikou. Veľmi sa mi páči fotka Bašky a Maťa - majú takú filmovú. Potom sme už len tak kecali a nič sa nedialo. Rozlúčili sme sa a išli sme domov - na autobusovú stanicu ... 


Tu sú tie podivné fotky :) A tu je tá slávna spomínaná fotka spoločná s Veronikou. :) 

Išli sme na autobus ... Tam keď sme išli sme ešte kecali. Zastavili sme sa na pumpe kvôli pitiu. Keď sme prišli na stanicu som zbadala autobus, ktorý mal rovnakú značku ako ten, ktorý mal byť náš. Začali sme hľadať kde bude stáť náš autobus. Jeden čo prišiel bol zlý a ten TRETÍ bol ten vyvolený. Ten bol náš !!! Rozlúčila som sa s babami a ja, Viki a Verča sme nastúpili. Ďakujem týmto smerom aj Veronike, ktorá so mnou kecala nepretržite celú cestu. :) A je koniec príbehu ... 

Chcem poďakovať všetkým, ktorí ma nejako stretli, pozdravili či sme sa porozprávali. Ďakujem chalanom zo skupiny aj keď viem, že to nečítajú. Osobitne chcem poďakovať Viki, Miška, Evke, Majke a Marianke, Baške. Nebudme sme menovať všetkých lebo na niekoho by som zabudla. Ďakujem ale všetkým, ktorých som stretla !!! :* Mám vás rada ... 

Teraz vám chcem pridať ešte také fotky - neutrálne :) 

Niektoré fotky som si požičala, tak hádam to majiteľom vadiť nebude :) 


xoxo
Aďka 

CONVERSATION

4 Comments: