Kozmetické hriechy #2

by - 16:21:00

Ahojte :)

Tak ako som sľúbila, tak vám prinášam aj kozmetické hriechy. Táto séria začala presne 10.8. 2016. Áno, článok tu z tejto série nebol takmer dva roky. A dnes tu máme druhý diel. Verím, že to napravím, keď ja nerada kritizujem. Pre dnešný diel som si vybrala tri produkty, ktoré mi fakt nesadli a chcela som vám dať o nich vedieť. Opäť je to formou videa, tak verím, že to oceníte a môžete si to pustiť do pozadia. Všetky dôležité linky sú pod videom. A poďme rovno na to... 


Ja som si vybrala pre tento diel konkrétne tieto tri produkty: Ziaja - jemný odličovač očí, Revlon ceruzky na obočie a štetec lomeno hubka. 

A tu je sľúbené video: 



Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil. Do komentára pod článok mi môžete napísať či máte radi nejaký z týchto produktov? Aký produkt vám najviac nesadol? Teším sa na vaše komentáre... 

xoxo
Aďka

You May Also Like

2 komentárov

  1. Mě naposledy nesedla jedna řasenka od Avonu, každopádně jinak mám jejich řasenky moc ráda:D. Jinak s žádným produktem, co tady umiňuješ nemám zkušenost:D.

    Windy pink style

    OdpovedaťOdstrániť

*Niektoré články sú vrámci spolupráce (sú označené). To nemení fakt, že recenzie sú pravdivé (podľa subjektívneho názoru) a nijako to neovplyvňuje recenzovanie či skúšanie daného produktu.
*Všetky moje fotografie a text je chránený autorským právom. Nemôžu byť kopírované bez môjho súhlasu. ©2013-2018
*All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission.