PHOTO DIARY: Vianočné trhy v Bánovciach nad Bebravou 2017

by - 8:12:00

Ahojte :)


Opäť tu máme článok, kde by som vám chcela ukázať malý kúsok z trhov, ktoré prebiehali v Bánovciach nad Bebravou. Ja sem chodím každý rok a snažím sa si ich čo najviac užiť. Tentokrát som tam bola iba v jeden deň, ale aj tak. Atmosféra bola skvelá, primátorský punč bol výborný a aj detský program stál za to. Ja som si tento deň užila, využila som aj čas na nakupovanie darčekov. A čo vy? Kde ste boli na vianočných trhoch? :) Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil. Do komentára mi napíšte či máte radi vianočné trhy alebo ste skôr zástanca toho, že máte byť doma? Teším sa na vaše komentáre... Ja milujem atmosféru, takže ja som za vianočné trhy :) 

xoxo
Aďka

You May Also Like

4 komentárov

 1. ciao sono tua follower, se ti va passa da me.
  http://recensioni-mamycapfini.blogspot.it/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Vánoční trhy se mi moc líbí, mám ráda tu atmosféru, ale stačí mi je jen jednou projít a potom jsem raději doma v teple. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak to úplne chápem :D Zima vie byť kruta :D

   Odstrániť

*Niektoré články sú vrámci spolupráce (sú označené). To nemení fakt, že recenzie sú pravdivé (podľa subjektívneho názoru) a nijako to neovplyvňuje recenzovanie či skúšanie daného produktu.
*Všetky moje fotografie a text je chránený autorským právom. Nemôžu byť kopírované bez môjho súhlasu. ©2013-2018
*All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission.