RANDOM FOTKY - BOJNICE 2017 (ZIMA)

by - 9:37:00

Ahojte :)

Tento článok som mala v pláne vydať trošku skôr, no dostala som sa k tomu až teraz. Fotky som spravila v Bojniciach, kde sme boli s rodinou, keď bol krásny sneh, no trošku sa oteplilo. Musím uznať, že zámok má kúzlo aj počas zimy a nie je to vôbec niečo zlé... Priam naopak! Milujem to tam a asi tam začnem chodiť pravidelnejšie, keďže sa mi tam fakt páčilo. Hádam sa vám moje zábery budú páčiť. Som vo fotení úplný amatér a určite fotky nie sú na nejakej vysokej úrovní. Je to niečo ako taký photo diary z daného dňa. Na fotkách som buď ja, sestra alebo môj ocino. Celý deň som si naozaj užila a bolo tam fakt krásne... 

 
Dúfam, že sa vám dnešný článok bude páčiť. Do komentára mi môžete napísať či ste v Bojniciach boli a ako sa vám tam páčilo? Teším sa na vaše komentáre! 

xoxo
Aďka

You May Also Like

6 komentárov

 1. V Bojnicích je nádherně. Já tam byla jen v zoo a do zámku jsem nešla, ale to plánuji příště změnit. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite choď aj do zámku! Tam je krásne :)

   Odstrániť
 2. Bojnice sú krásne. Bývam veľmi blízko a chodím tam veľmi rada :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Veľmi pekne zábery sa ti podarili. Ja som v bojniciach ešte nikdy nebola tak je super že aspoň takto prostredníctvom fotiek )

  OdpovedaťOdstrániť

*Niektoré články sú vrámci spolupráce (sú označené). To nemení fakt, že recenzie sú pravdivé (podľa subjektívneho názoru) a nijako to neovplyvňuje recenzovanie či skúšanie daného produktu.
*Všetky moje fotografie a text je chránený autorským právom. Nemôžu byť kopírované bez môjho súhlasu. ©2013-2018
*All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission.