Som na dne #12

by - 16:23:00

Ahojte :)

Máme tu ďalšie spotrebované produkty. Tento typ článku tu máme posledný v tomto roku. Zvláštny pocit to je... Všetko som chcela minúť, čo sa dalo, takže som mala toho naozaj veľa. Tentokrát som to natočilo video, aby to nebolo také únavné a dlhé. Hádam vám to veľmi nevadí. Môžete si robiť svoje a mňa is nechať do pozadia. Ku každému produktu som povedala iba pár slov, aby to bolo skutočne stručné. Všetky konkrétne recenzie nájdete aj na blogu, takže ak vás niečo zaujíma, pokojne si to nájdite. 
Dúfam, že sa vám dnešný video článok páčil. Do komentára mi napíšte či máte radšej takéto video články alebo skôr radšej čítate? Teším sa na vaše komentáre. :)

xoxo
Aďka

You May Also Like

0 komentárov

*Niektoré články sú vrámci spolupráce (sú označené). To nemení fakt, že recenzie sú pravdivé (podľa subjektívneho názoru) a nijako to neovplyvňuje recenzovanie či skúšanie daného produktu.
*Všetky moje fotografie a text je chránený autorským právom. Nemôžu byť kopírované bez môjho súhlasu. ©2013-2018
*All of my photographs and the blog content are copyrighted and all rights reserved. They may not be used or reproduced in any way without my explicit permission.