Leto sa blíži !

Ahojte :)

Dnešný článok je opäť zo stránky postovnezdarma.cz. Viete, že ja mám tento e-shop celkom rada. Viete, že poštovné tvorí veľakrát veľkú čiastku. TU neplatíte poštovné a je to naozaj ich najväčšie plus. Keď nemusíte platiť, tak prečo by ste išli do niečoho, kde to musíte platiť ? Kvalita je dobrá - aspoň ja som vždy mala to šťastie. :) Takže ja som spokojná ...

Tentokrát som si objednala slnečné okuliare, ktoré sú klasické a poznáme ich snáď všetci. Ja mám tieto veľmi rada ... Všetci ich majú, no sú stále "in". Ja ani neviem nejako čo vám k nim povedať. Podľa mňa sa oplatia ... Čo ja vidím na prvé pozretie, tak sú naozaj kvalitné. Sú pevné a dosť hrubé. Vyzerá, že sa ani nepoškodia a nebude ani odpadávať tá farba. Sklá sú naozaj tmavé a keď sa pozriete do slnka, tak vám to nič nespraví. :) Paráda ! Naozaj som z toho prekvapená. Úprimne ? Myslela som si, že mi príde nejaký kus čierneho plastu, ktorý nebude za nič stáť. Chvalabohu, to tak nie je ! Sú naozaj kvalitné ... 

Čo sa týka balíka, tak ten bol starostlivo zabalený. Prišli mi okuliare cca v piatich obaloch a nezabudli pribaliť ani čierne vrecúško, ktoré ja osobne budem určite využívať. Takže som spokojná aj v tomto smere ! Okuliare patria medzi tie veci, ktoré v lete používam každodenne. Ja som si vybrala čierne, ktoré sa naozaj snáď najľahšie kombinujú do oblečenia a podobne. :) Takže čo ľahšie môže byť ? Asi nič ... 


Ja milujem jednoduché, jednofarebné a hlavne malé kúsky, ktoré dokáže outfit dokonale rozžiariť alebo len doplniť. A tieto okuliare tým sú ... Tak radšej budem investovať do niečoho takéhoto, čo využijem každý deň - ako keby som mala využiť peniaze na niečo iné, čo použijem raz do roka. Tieto sú naozaj kvalitné a myslím si, že ich využijem nie len tento rok. :) 

Dúfam, že sa vám článok páčil a teším sa na ďalší. :) Do komentára mi dajte vedieť či aj vy máte doma čierne okuliare alebo skôr idete do niečoho farebného ! :) 

xoxo
Aďka 

10 komentárov:

 1. Ty brýle jsou boží, já takové mám nejradši mám je i v barevných variantách :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/05/maly-effectacek.html

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak to je potom super " Tiež by som rada mala ...

   Odstrániť
 2. Já mám doma zase tmavě červené brýle. Tyto vypadají moc hezky. Taky mám ráda, když nemusím platit poštovné, ale ze stranky postovnezdarma neobjádnávám, většinou jen z aliexpressu. :-) Teď akorát čekám na organizér na kosmetiku. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tie môžu byť tiež pekné ... Ja mám zlé skuseností z toho e-shopu :/

   Odstrániť
 3. Vyzerajú naozaj pekne :) len škoda že mne nepristanú snáď žiadne slnečné na svete :D :( ja som popravde ešte nečítala zlú recenziu na niečo z tejto stránky :)
  enjoy little cosmetics

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To prečo ? :O .... Ja aj áno, väČšinou na oblečenie ...

   Odstrániť
 4. Také mám nejraději obyčejné a jednoduché brýle (a nejen brýle). Jsou pěkné. :-)

  todayfluffycookie.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :) .... Myslím si, že s nimi sa nedá nič pokaziť :)

   Odstrániť
 5. Na eshop postovnezdarma.cz som už čítala veľa negatívnych recenzií ale ja som z eshopu objednával už niekoľko krát a vždysom bola maximálne spokojná :)

  http://worldbyvikk.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mám fakt podobný názor :) Záleží asi kus od kusu :)

   Odstrániť

Používa službu Blogger.