F 2+3 TIPY NA DARČEKY PRE TVOJICH PRIATEĽOV ČI RODINU, ZA KTORÉ NEDÁŠ VEĽA PEŇAZÍ A STOJA ZA TO - Aďulik Sun

2+3 TIPY NA DARČEKY PRE TVOJICH PRIATEĽOV ČI RODINU, ZA KTORÉ NEDÁŠ VEĽA PEŇAZÍ A STOJA ZA TO

 Ahojte :) 


Čo si budeme klamať, Vianoce sa blížia. Ale toto nie je vhodné iba na Vianoce. Je to vhodné celoročne a teda sú to tipy na darčeky pre vašu rodinu, priateľov či blízkych ľudí. Na začiatok hovorím, že toto nie je spolupráca, sú to fakt tipy, ktoré vám chcem dať. Ja som to tiež kupovala ako darček (a aj sebe). Tak poďme na to... PRVÝ TIP NA DARČEK: PARYSKIE VOŇAVKY PARYSKIE voňavky si môžete kúpiť či bývate na Slovensku alebo v Českej republike. A čo to vlastne je? tieto voňavky sú inšpirované drahými parfúmami, ktoré nie každý z nás si môže dovoliť. Navyše, veľakrát platíte na značku a nie za obsah. A teda táto stránka ponúka veľmi kvalitné voňavky, ktoré sú v lacnejšom obale. Vždy pri výbere máte aj konkrétnu značku, ktorou je to inšpirované. Žiadne tajnosti. A môžem potvrdiť, že naozaj je to veľmi podobné. A teda za zlomok ceny. 


Máte na výber viaceré veľkosti a to 35ml, 60ml a 108ml. Doprava cez packetu je 3e. A teda ceny sa pohybujú od 8e do 16e. Je tam aj bohatý výber, takže verím, že tam nájdete aj tú svoju. Je to super aj ako taký tester, keď chcete skúsiť danú vôňu či vám sadne a nezačne vám liezť na nervy. 


Ja som teda vybrala tri a to z toho dve ako darček. Jednu som vybrala sebe do práce, keďže chodím po viacerých rodinách a teda nie vždy sú tam hygienické štandardy, takže aby ma nebolo cítiť v ďalšej rodine. Ach, čo vám poviem... práca terénneho sociálneho pracovníka. Ja som zvolila pre seba tú najmenšiu veľkosť, keďže ju mám v malom batohu a teda väčšinou na cestách. Ale sestre som zvolila väčšiu veľkosť a vlastne som vyskúšala aj jednu pánsku pre môjho kamaráta. 


A teda všetci traja sme boli spokojní. A naozaj sa to podobalo daným originálom. Príde mi to viac praktické ako tie známe tiež inšpirované voňavky, ktoré môžete vidieť na sociálnych sieťach (a aj u mňa na blogu kedysi dávno), keďže tieto majú praktickejšie balenia. 


                 DRUHÝ TIP NA DARČEK: VLASOVÁ VODA LUNA Tento darček je skôr vhodný pre niekoho, kto sa stretáva s tým, že má problémové vlasy alebo aj pre toho, čo sa rád o vlasy stará. Ja som na tento produkt narazila náhodou, keď ho kamarát kupoval pre svojho ocina. A pozrela som sa teda bližšie a neľutujem... 


Tento produkt nie je iba pre chlapov. Je aj pre nás pre ženy. Jedná sa o vlasovú vodu od značky LUNA a majú ju v dvoch variantoch. Jedna je brezová a druhá je prhľava. Skúšala som obidve. Z tej brezy ma jemne štípala pokožka hlavy. Z prhľavy nie. A teda aplikácia je jednoduchá. Pár kvapiek si nanesiete na pokožku hlavy a vmasírujete. Jemne. Mala by podnecovať rast vlasov. Musím uznať, že som mala hustejšie vlasy, keďže mi menej vypadávali. Myslím si, že veľkú rolu v tom hrá aj práve tento produkt. 


Tento produkt nájdete v drogériách, ja ich mám zo 101 drogérie na Slovensku a teda stáli rovnako. Jedno balenie necelé 3 eurá. Podľa mňa stojí za to vyskúšať a pridať do svojej rutiny. Ja si už neviem bez toho predstaviť umývanie vlasov. A je to aj super ako darček... 


                      


3 TIPY DARČEKOV, KTORÉ SPOLU SÚVISIA: KRONIKA, TLAČ FOTIEK A SAMOLEPKY Ja som cez Petuš Nasklee narazila na stránku empikfoto a teda ona tam mala aj nejakú zľavu. kto ma pozná tak vie, že ja fotky milujem. Robiť, zdieľať a stále chodíme aj na výlety, takže tých fotiek mám naozaj veľmi veľa. Ale chýbalo mi ich tlačiť. 


Keď som bola malá, tak moja mamina nám robila albumy, ale potom sa z toho upustilo ako prišla táto moderná online doba a všetky fotky zostali iba na hardiskoch. Čo ma mrzelo... a tak som sa rozhodla spraviť k meninám mojej maminy a sestry (oslavujú naraz) veľké prekvapenie. Spravila som nám albumy, dotlačila som fotky za posledné roky a tie najnovšie som dala do cestovateľskej kroniky, ktorú vám ukážem neskôr. A práve táto stránka ma zachránila.. 


Dajú sa tu tlačiť rôzne fotky, rôzne veľkosti, rôzne druhy fotiek a teda aj za super ceny. Samozrejme, čím viac fotiek, tým nižšia cena. Ja som ich mala nad 300ks, takže som to mala extra lacné. A tá kvalita? Wau... Prišlo to aj krásne zabalené, nič sa nezničilo. Bola som milo prekvapená. Čakala som na to niekoľko dní - viac než týždeň, no tých fotiek bolo fakt veľa. Ale stálo to za to... 

Tu sa dostávame k ďalšiemu darčeku a to ku kronike od Perkman. Táto kronika je úžasná a zožala veľký úspech. Túto kroniku nájdete aj v Česko-Slovenskej verzii. Okrem toho, že si tam môžete lepiť svoje fotky, zapísať si tam všetko, čo si chcete zapamätať, tak tam nájdete aj množstvo tipov na výlety, priestor na poznámky a celkovo vás to navodzuje k tomu, aby ste si tam zaznačili všetko potrebné. Strany sú predtlačené, takže všetko zvládnete zaznačiť - aj nemehlá ako som ja. 


Cena tejto kroniky je od 14e a dodanie bolo veľmi rýchle. Je to knižná, tvrdá väzba, takže je odolná a len-tak sa nezničí. Mojej rodine sa veľmi páčila, aj keď to dalo prácu tam všetko zaznačiť. Ale bolo to z lásky a bolo to vidieť... 


                   


A posledným tipom je stránka inspiary, ktorú podľa mňa väčšina z vás pozná. Patrí jednej známej osobe na sociálnych sieťach, ale to nemá nič spoločné s tým, že táto stránka stojí naozaj za povšimnutie. Nájdete tu rôzne potreby z oblasti papiernictva ako napríklad zošity, perá, peračníky či práve samolepky, ktoré som aj ja využila. A teda využila som cestovateľské samolepky a farebné pásky na ozdobu kroniky. 


Ceny sú prijateľné, taktiež kvalita bola tiež veľmi dobrá. Všetko dobre lepilo, nič nebolo suché a dostala som aj malé darčeky k tomu. Okrem toho, bolo to skvelo zabalené. Ja som s týmto nákupom bola spokojná a splnilo to moje očakávania... 


                      


Dúfam, že sa vám dnešný článok s tipmi na darčeky páčil a verím, že sa nejaký tip využijete. Do komentára mi napíšte či ste už kúpili nejaké darčeky alebo to nechávate na poslednú chvíľu, čo sa týka Vianoc? Teším sa na vaše komentáre... 

xoxo
Aďka 

CONVERSATION

6 Comments:

  1. Inak skvelé tipy hlavne pre takých čo ešte nemajú darčeky

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ahoj, dobré tipy. Mně už chybí jen dva dárky a ještě vyřizuju něco pro přítele, jinak mám vše i zabalené.

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Vůně vypadají opravdu krásně a určitě tak i voní. :) Skvělé tipy na dárečky, takové potěší snad každého. :))

    OdpovedaťOdstrániť