F PHOTODIARY: VYSOKÉ TATRY 2019 - Aďulik Sun

PHOTODIARY: VYSOKÉ TATRY 2019

Ahojte :)

Toto je ďalší výlet v tomto roku. Áno, bolo to v lete. Ale dostala som sa k tomu až dnes, kedy je takmer zima. Dobre, je v podstate už zima. Bolo toho na mňa jednoducho moc a nevedela som, ktorý článok skôr vydať, keďže som meškala tak nejako so všetkým. Uprednostnila som školu, kamarátov a prácu - potom prišiel naraz blog, kde mali prednosť spolupráce, keďže je to taká moja brigáda. Priznávam. Ale nechcela som prísť o tieto spomienky, takže som chcela aj s vami zdieľať tento náš výlet.

Boli sme tam teda v lete. Bolo tam kopu ľudí, no ja tie naše Tatry tak milujem. Je mi jedno koľko ľudí tam je. Mne sa páči tá atmosféra, príroda. Navyše, stromy sú tam nakazené, že sa to mení skôr na strieborné Tatry. Ale za to môžu naši "ochrancovia" prírody, lebo veď "príroda si poradí". Neznášam tento názor a rovnako aj ich, keďže to nechali takto všetko ďaleko zájsť. To je ale iný príbeh. My sme navštívili Popradské pleso, Štrbské pleso a Solisko. Takže poďme sa spolu pozrieť na moje zábery... Ako môžete vidieť aj na fotke, tak počasie nám prialo tak napoly, ale zas aspoň nebola zima, no ani horúco. Takže nám toto vyšlo...

Začíname Popradským plesom... 
Solisko...


Štrbské pleso...

Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a do komentára mi môžete napísať či ste na týchto miestach niekedy boli? Teším sa na vaše komentáre! 

xoxo
Aďka 

CONVERSATION

2 Comments:

  1. Mně se hrozně líbí na Štrbském plese. Docela často tam jezdíme a je tam vždy nádherně.
    Povídání nejen o kosmetice

    OdpovedaťOdstrániť