F Som na dne #22 - Aďulik Sun

Som na dne #22

Ahojte :)

Máme tu konečne pokračovanie série. Áno, tento článok vyšiel aj v Decembri, ale to bol predpísaný článok a ja som rada, že konečne opäť môžem vyprázdniť kôš. Super! Konečne budem mať poriadok. A ja sa vždy teším na písanie tohto článku, keďže ich aj rada čítam. Je to vlastne veľmi stručne napísaná recenzia. A teraz som si uvedomila, že je to 22.diel. Čo je vtipné, keďže v minulom mesiaci som oslávila svoje 22. narodeniny. A koniec slov na začiatok a poďme rovno na produkty... 
Na prvej fotke môžete vidieť moje tri obľúbené produkty. Prvá je maska na tvár od značky Colistar. Bola čierna, čistiaca. Ja som ju vyhrala ešte na blogerke roka, ale konečne som ju domíňala. Trvalo to naozaj dlho, lebo stačilo jej veľmi málo. Je to drahšia značka, no určite za to stojí a ja som nemala s ňou žiadny problém. Druhým produktom je maska na vlasy, ktorú ste mohli vidieť aj na blogu v článku o starostlivosti na vlasy. Maska bola super - jemná, ľahká a vlasy boli po nej plné lesku. Tretím produktom je Rexona. Vždy tu je a asi aj dlho bude, lebo ja ju používam stále dookola...


Dermacol peny do kúpeľa obehli celý internet. Ja som s ňou bola spokojná. Mala som melónovú. Krásne voňala, no pena bola tiež super. Trošku bola taká krémová, čo ja preferujem. Penila tiež dobre. Ďalším produktom je šampón. Ja som si tento žihľavový obľúbila a pozor! Stojí iba 80 centov v Jednote, takže môžem odporučiť. Je trošku redší, no nie je to zlé. Vlasy sú po ňom silnejšie, lesklé a dlho vydržia sa nemastiť. Tretím produktom je pena do kúpeľa od značky Balea. Je lacná, je veľká, čo sa týka balenia. Penu robí dobrú, no mohla by jej spraviť trošku viac.


 Vatové tampóny z Tesca. Boli dobré, nemala som s nimi žiadne problémy. Stáli pár centov a kúpila som ich na rýchlo. Ale boli dobré, netrhali sa. Boli tenšie, ale stačili. Ďalej tu máme od značky Balea soľ do kúpeľa, ktorá krásne voňala a mňa naozaj prekvapila. Vôňa krásna, vodu zafarbila táto soľ na krásnu ružovú farbu, skoro až do fialovej farby. Bolo to super! Ja milujem tieto menšia balenia. tiež na fotke môžete vidieť vlhké obrúsky od značky Garnier. Tieto boli priamo na odličovanie. Boli super vlhké a naozaj fungovali. Ja som cestovala spolu s nimi a úplne mi stačili. A vlhké obrúsky od značky Nivea ja osobne používam na čistenie vecí, štetcov a okolo v izbe. Sú dobré, ale určite neobsahujú ten krém. Sú klasické a v drogérii sa dajú zohnať aj lacnejšie varianty.


A poslednými tromi produktmi sa stávajú produkty z dekorativky. Prvý je od značky Rimmel. Ja som mala klasický, najsvetlejší 01 odtieň. Bol super, neprášil a vždy sa k nemu vraciam. Na pleti mi nerobí mapy a veľmi dlho vydrží. Druhý púder (v ľavo) je od značky Bell. Tento púder som mala rada, lebo obsahoval zrkadielko a bol aj na alergickú pleť. Svoju prácu spravil tiež veľmi dobre. Tretím posledným produktom je púder na obočie. Ja som na chuť tohto produktu neprišla a ani neviem na čo som si ho kúpila. Na moje obočie nafarbil, nevyzeralo to dobre a už vôbec nie prirodzene. Tento jediný produkt neodporúčam.... Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na vaše komentáre. Môžete mi napísať čo vy používate na obočie? 

xoxo
Aďka

CONVERSATION

4 Comments:

 1. Zaujala mě ta pěna do koupele od Balea, ale z tvého popisu mi nepřijde, že by jsi z ní byla nějak nadšená. Líbí se mi hlavně kvůli tomu, že by měla vonět po kokosu a ten já jako vůni miluji, no nevím, jestli po něm opravdu voní a jak, škoda, že jsi to v hodnocení neuvedla :) S pudrem od Rimmel mám také dobré zkušenosti a když nevím jaký si zrovna koupit, že mě žádný nový na trhu nezaujme, tak sahám po tomhle.


  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. je to veľmi jemná chuť kokosu... určite sú na trhu lepšie vône, resp. peny s touto vôňou. Keď si v obchode a ovoniaš, tak je to krásna vôňa, no v kúpeli to tak nie je citiť.

   Odstrániť