HAUL: Notino.sk

Ahojte :)

Po dlhej dobe tu máme opäť kozmetický článok, ktorý tu fakt nebol dlho. Nebojte sa, stále zostanem verná článkom, ktoré tu boli doteraz, keďže ma to začalo aj trošku baviť a našla som sa v tomto štýle. Dnes sa spolu pozrieme na môj minulý nákup na eshope notino.sk. Čo som si kúpila? To sa dozviete nižšie v článku aj s kratučkou recenziou, keďže sa jedná o produkty, ktoré milujem a kupujem ich pravidelne... Fotky som robila veľmi dávno, keďže som tento článok chystala už dlhšie :)


Budem postupovať z ľavej strany do pravej strany. Ako prvý produkt je balzam na pery od značky Astrid. Tento balzam je tónovací a je s príchuťou višne. Stojí necelé dve eurá. Balzam je na perách príjemný, nevysúša a teraz na zimu bol ako stvorený. Jemne dotvoril farbu pier na červeno, no naozaj veľmi decentne. Vonia krásne. Ja som s ním spokojná. Celkovo túto značku mám v poslednej dobe celkom rada, keďže toto je už moje tretie balenie a vyskúšala som aj nejaké krémy. Určite sa na túto značku pozrite... 

Druhým produktom je čistiaci gél  od značky Bioderma. Tento gél ste mohli vidieť už v mojej večernej rutine, kde som hovorila, že som si ho zamilovala. Jeho textúra je skôr redšia, no keď ho nepeníte v rukách, je skvelý. Pleť vyčistí a som s ním spokojná, keďže ani nedráždi pleť. Je určený na zmiešanú a mastnú pleť. Obsahuje:
  • Glukonát zinku - redukuje tvorbu nadmerného mazu
  • Sulfát medi, sulfát zinku – antibakteriálne účinky 

Tretím produktom je peeling, ktorý je tiež od značky BIODERMA.  Tenot peeling je krémový, má v sebe jemné čiastočky, no nedráždia nejako veľmi pleť. Tým, že tento peeling je krémový, tak ani nevysúša pleť a to si cením, hlavne teraz v zime a po zime. Odporúča sa používať pravidelne.

Štvrtým produktom je očný krém od značky Ziaja. Tento krém stojí necelé tri eurá. Ja som veľmi dlho hľadala očný krém , ktorý by mi vyhovoval. Vyskúšala som ich niekoľko... Tento krém je dobrý. V očiach nedráždi a nemá žiadnu arómu. Textúra je hustejšia. Mne sa tento krém veľmi páči a využívam ho stále! Asi jediný, ktorý dopoužívam celý! Krém je protivráskový.Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na ten ďalší, ktorý asi opäť nebude kozmetický! Do komentára mi napíšte čo ste si kúpili vy naposledy? Teším sa na vaše komentáre...

xoxo
Aďka

Komentáre

  1. Pěkné věci sis pořídila. Biodermu někdy chci vyzkoušet. :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ten balzám na rty se mi líbí. Musí krásně vonět a když trochu rty ještě i zabarví, tak je to super. :-)
    welcometomyworld

    OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára