F Trip - Piešťany - Aďulik Sun

Trip - Piešťany

Ahojte :)

Dnešný článok je o mojom výlete do Piešťan. Pravdepodobne bude tento článok v štýle fotočlánku. Na začiatok vám poviem pár vecí, ktoré si myslím, že vás môžu zaujímať. Ja som do Piešťan prišla ráno - okolo 10. hodiny. Išla som rovno do centra tohto mesta a to do kúpeľov. Piešťanské kúpele sú naozaj veľké a historické. Majú už vybudované svoje meno, chodí cez kúpele jeden vláčik, ktorý robí prehliadku. Ja tam chodím už tretí rok a nikdy nevynechám tento vláčik. Vláčik nie je vôbec drahý - my sme platili 5, 70 a to sme išli traja dospelí ľudia. Deti majú nejaké zľavy ! Nám počasie zo začiatku neprialo, no neskôr sa vyčasilo a bolo až horúco. Čo sa týka celkovo kúpeľov, tak tie boli krásne ako vždy. Tam treba ísť a zažiť to ... V kúpeľoch sú organizované aj podujatia a akcie, ktoré môžete navštíviť - hudobné, tanečné. Samozrejme, máte možnosť ochutnať aj najznámejšie kúpeľné oblátky, ktoré sú sypané ALE aj krémové, čo je super. Mne osobne chutia viac tie krémové. Aké chutia viac vám ? Napíšte mi v komentári ! Vedela by som si tam predstaviť aj dovolenku, no stačí isť aj takto na jeden deň. Všetko sa dá stihnúť úplne v pokoji. Ľudia môžu stretnúť jazierka s leknami či rybkami a najnovšie aj s korytnačkami. Tiež sa tam nachádza niekoľko reštaurácii, ktoré sú k dispozícii celý deň. Také zaujímavé sú tam niektoré stromy, ktoré rastú naozaj zvláštne ... Nemám čo vytknúť. Mne sa toto mesto páči a chodím tam už pravidelne a začína to byť moja malá rutina. :) Počas prechádzky narazíte na niekoľko prameňov, z ktorých si môžete aj načapovať vodu, pričom sú fakt horúce a trošku smrdia, čo je dobré - to lieči. Môžete tam prísť aj na golf, ktorý si môžete zahrať priamo v areály kúpeľov. Boli ste niekedy v Piešťanoch ? Napíšte mi do komentára.  
Tak a teraz sľúbené fotky :)
Čo som mala v tento deň na sebe ? 
Topánky - Dária 
Legíny - v Prievidzi nejaký obchod ( nepamätám si) 
Košeľa - Kik 
Tričko - Pepco Fotky z mesta  ... 


Ja a moja sestra, ktorá má blog - Vierka 16. To sme akurát vo vláčiku, ktorý som vám opisovala vyššie. Bol to naozaj krásny zážitok a určite môžeme odporučiť ! 


A tu som JA v spomínanom vláčiku :) Nemohla chýbať ani selfie ! Klasické kúpeľné oblátky ! :) Ja a Vierka - spolu so zaujímavým stromom. To je taká ukážka toho zaujímavého spomínaného stromu :) Selfie s jedným prameňom :) Áno, dobré to čítate ! Tento prameň má až 60 stupňov ! 
Fotky s leknami a fotky v kúpeľoch ! 


Ďalší prameň a aj tento bol horúci ! 


Najväčší strom, ktorý sme našli :) 


Ja a sklenný most ! 

Asi najznámejšia časť kúpeľov ! :) Boli sme sa pozrieť aj trošku pod most :) Trošku som si aj zahrala na verejnom klavíri ! Pozrela som aj most zaľúbených ! :) 


Museli sme aj čosi jesť ... Navštívili sme jednu miestu reštiku :) 


Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na ďalší článok ! Zajtra vyjde rozhovor s Adele 99 ! Teším sa na vaše komentáre ! 

xoxo
Aďka 

CONVERSATION

14 Comments:

 1. super fotky.. a ta pizza mnam
  terina98.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Musel to být super výlet;) Máš moc pěknou košili;)

  http://kate-trends.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásné fotky! :) Vypadá to, že jste si to užily :)
  www.catherineribbon.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jéé, nikdy jsem tam nebyla, ale jednou bych se tam moc ráda podívala :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Určite niekedy príde sa pozrieť :) Je to tam krásne ...

   Odstrániť
 5. Prameň vajcovka má veru 60stupňov a keby ideš odtial k sochce Sisi a ešte kúsok ďalej a zabočíš do lava prídeš na jedno krásne miesto. Tam je tiež vajcovka ale je nad tým ako keby domček. :D tu je odkaz čo myslím: https://www.google.sk/search?q=vajcovka+piestany&biw=1366&bih=659&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAmoVChMIlpK4ybC3xwIVxTsaCh1pSwFW#imgrc=vvjgOIuI_NEomM%3A už hrozne dávno tam padlo malé dieta a v momente sa uvarilo. Bolo to totižto sklenné a nie ako teraz z pevného plastu :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tam som nebola ... Vyzerá to tma super. To ma mrzí, je to fakt veľká teplota ...

   Odstrániť
 6. Krása! ♥ A koukám, že sis výlet dokonale užila. Jo a ta pizza...vypadá vážně lákavě. Mňam. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :) ... áno užila :) Tá bola super ! Robia tam také, že cesto je s cesnakom ( jemne), aby si si nemusela pridávať ďalší cesnak na namáčanie :)

   Odstrániť
 7. super košile, mám stejnou! twins! :D .))
  www.plesatazpevacka.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť