F Stalo sa - Nestalo sa #33 Čo je nové u mňa od roku 2020? - Aďulik Sun

Stalo sa - Nestalo sa #33 Čo je nové u mňa od roku 2020?

 Ahojte :) 


Tak tento typ článku tu nebol sakra dlho. Neuveríte, ale naposledy v roku 2020. Dnes je rok 2022. Šialené. Takéto články som písala pomerne dosť často, ale potom prišla pandémia, ja som ukončila vysokú školu a začal mi život dospeláka... a zrazu na takéto články som ani nepomyslela a pritom ma tak veľmi vždy bavili a rada som ich písala... Ale po teda dlhom čase tu máme článok Stalo sa - Nestalo sa! Poďme na to... Určite sa mi sem nezmestia fotky z celých tých mesiacov, ktoré sme sa nevideli. Tento blog sa za ten čas premenil na také beauty okienko, s občasným cestovaním. Ja som sa vždy snažila tento blog písať ako taký lifestyle a teda písať tak nejako môj život. A veru, tie dve témy boli aj môj život. 

Za tie mesiace som precestovala Slovensko, nateraz som prežila aj pandémiu COVID-19 a verím, že bude už iba krajšie a lepšie. Počas mojich výletov som videla naozaj krásne miesta a prešla som Slovensko od severu po juh, z východu na západ. Naozaj som videla takmer každý kút... Počas tých dní som sa snažila ochutnať dobré jedlo, vypiť veľa dobrej kávy či vína. Napriek všetkému som sa snažila byť a žiť naplno. Niekedy to bolo náročné, nebudeme si klamať. Ale všetci sme to zvládli. Dúfam, že sa už nedostaneme do takej doby a dúfam, že nás čaká krajšia a lepšia budúcnosť. 

Aj ja som mala niekedy dni, kedy som nevedela ako ďalej. Ako pokračovať. Ako niečo zmeniť. Nedalo sa nikde ísť a nájsť nejaký relax dalo zabrať viac ako obvykle. Ale nestrácala som hlavu. Snažila som sa sústrediť na veci, ktoré ma bavili, ktoré som rada robila. A vďaka tomu som dnes stále tu... 


Naposledy som vám v tomto článku hovorila, že som magistra. Od tej doby som sa vlastne aj zamestnala a už cez rok som oficiálne v práci. Život dospeláka. Musím povedať, že vo svojej práci som sa našla a veľmi ma baví, aj keď sú dni, kedy riadne nadávam. Pracujem s ľuďmi, deťmi - problémovými deťmi, takže niekedy je to veľmi náročné. 


Ale okrem práce som nechcela prísť o veci, ktoré mám rada. O bezduché kávy s priateľmi či nič nehovoriace prechádzky. No a výlety? To ani nehovorím... Nájsť v tom balans je náročné. Bolo náročné. Musím si zaklopať, ale dnes mi to už celkom ide. Tento článok je možno pre niekoho nič nehovoriaci, no niekedy treba aj niečo iné, niečo čo nás priamo nevzdeláva, nehovorí niečo potrebné. Možno myšlienka, že nie ste v tom samy. Sme v tom spoločne. Je to náročné, ale všetko sa dá zvládnuť a zvládneme to... Ja vám verím. 
Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a výber tých podstatných vecí. Ak by ste mali tip na nejakú tému, tak môžeme skúsiť sa dohodnúť. Rada by som zapojila do tohto blogu aj také "kecacie" články. Ak máte tip, napíšte mi do komentára... 


xoxo

Aďka 

CONVERSATION

0 Comments:

Zverejnenie komentára