F RECENZIA: MAKE UP REVOLUTION PALETKA OČNÝCH TIEŇOV by Petra - Aďulik Sun

RECENZIA: MAKE UP REVOLUTION PALETKA OČNÝCH TIEŇOV by Petra

Ahojte :)

Tak k tejto paletke očných tieňov mám hneď taký malý storytime. Nebojte sa, nebudem vám tu hovoriť celý príbeh. Ono ja Petru sledujem už dlho a v podstate som ju sledovala ako prvú z ČR, čo sa týka YT a beauty vecí. Takže som si našla nejako k nej cestu a veľa vecí, ktoré viem, tak viem od nej. A značku Make up revolution- tak tam som začínala. Moja prvá paletka bola od nich. Takže tieto dve mená vo mne evokujú moje začiatky. A keď sa zverejnilo, že práve táto kombinácia vniká, tak som bola nadšená. Samozrejme, čakala som, kým to vyjde na SR, lebo som to nechcela objednávať cez net. Zbytočne. Všade vypredaná. Písala som aj kamoškám či to náhodou u nich nemajú a podobne. Nemali. Fakt som ju nemohla zohnať a moja túžba sa tým stále zvyšovala, lebo viete, čo nemôžete mať, tak po tom túžite najviac... Nakoniec som ju objednala, keď ju doskladnili na jednom eshope. Takže som si ju ulovila. A mám ju doma. Podľa mňa je to veľký úspech a Peťa musí byť veľmi rada, keďže toto je fakt pecka! Gratulujem ♥ Viem, že si to neprečíta, ale predsa... A aká paletka je? Tak to sa dozvieme už nižšie v článku... 
KDE PALETKU ZOHNAŤ? CENA? 

Paletku zoženiete v DM drogérii na Slovensku. Zoženiete ju už aj na rôznych eshopoch. Rovnako tak aj na eshope Make up revolution, kde som ju objednávala ja. Cena je super! Stojí necelých 15 euro, čo je pecka za takúto paletku. 

AKO PRIŠLA ZABALENÁ? 

Moja paletka prišla vo veľkej krabici. V tej veľkej krabici bolo asi milión kusov bublinovej fólie a v nej bola paletka. Samotná paletka bola ešte v ďalšej fólii a aj vnútri krabici paletka bola ešte zabalená v nej. Takže si myslím, že fakt sa s ňou nemá čo stať cestou a nebála by som sa ju objednávať... Paletka je z prednej strany matná, zo zadu klasicky lesklá. Neviem či poznáte paletky od tejto značky, ale oni majú väčšinou všetko lesklé. 


V ČOM JE PALETKA INÁ? VÝNIMOČNÁ? 

Výnimočná je vo viacerých smeroch. Keď začnem od obalu, tak samotný obal navrhoval Petrin manžel Míra. Ako skvelá práca už len tam. Celý ten obal je v štýle, ktorý má Peťa aj na obale svojich mihalníc. Čo je super, že si to takto spojili. Papierový obal vyzerá luxusne a asi to bude aj prvý oba, ktorý je reálne niekde nechám. Vyzerá to fakt peckovo. 
Paletka je v klasickej veľkosti, pričom obal je z prednej strany matný a zo zadu je lesklý. Na matnej strane sa nachádza nadpis by Petra v krásnej rosegold farbe, ktorá sa mení podľa odleskov svetla. Keď ju otvoríte, pozerá na vás 36 tieňov v rôznych farbách. Nájdete tam skutočne všetko - od nude farieb, cez výrazné farby až po odtiene s trblietkami. Čo chválim je to, že fólia vnútri nemá na sebe nápisy odtieňov a tieto nápisy sú priamo v paletke. Lebo s tým mala táto značka problém v minulosti. Takže palec hore! Paletka je skutočne pre každého, keďže obsahuje teplé, no aj studené tóny. V paletke nie je zrkadlo, čo ja mám radšej. Na miesto toho sú tam tie tiene, čo je pecka a super nápad. Čo som si všimla a celkom mi vadí, tak je to, že nápisy sú hore hlavou vždy na jednej polke paletky. Ako... viem, že si to môžem otočiť, ale ja som zvyknutá, že to mám položené a teda jedna strana je hore hlavou, ale to je iba detail, ktorý si ani polovica ľudí určite nevšimla. AKÁ PALETKA JE? 

Ja som sa s paletkou líčila už viackrát, no nie vždy som to fotila, keďže som chcela vyskúšať aj výdrž a podobne. S paletkou sa mi pracuje veľmi dobre. Tiene sa dobre strácajú, dajú sa vrstviť. Pigmentácie je, že WAU a dolu sánka. Ako nečakala som až tak dobre pigmentovanú tú paletku. Ono každá paletka pri tejto značke je iná a som rada, že táto dopadla tak super. Určite to dobre poznáte... každá blogerka či youtuberka chválila túto paletku. Tie trblietavé tiene takmer vôbec neopadávajú a netvoria ani také fľaky na oku, čo som rada ja. Trošku je tam viac tých zemitých farieb, ktoré sú dosť podobné, ale nevidím to ako mínus, keďže veľa ľudí bude využívať práve tieto farby. Ono, táto paletka je podľa mňa super na cestovanie. Praktická - veľa farieb, nie iba nude a ak budete namietať, že tam ale nie je zrkadlo, tak neviem ako vy, ale ja ho mám vždy v peňaženke, takže u mňa toto nehrá žiadnu rolu. Jediné, čo som vás chcela upozorniť je fakt, že tá "čierna" nie je čierna, ale taká silno šedá. Nie je to taká klasická čierna, aspoň nie tá moja v mojej paletke. Ale aspoň neskončíte s čiernym okom. Tiene vo všeobecnosti veľmi neprášia, tak priemerne, no nemáte pod okom nejaký silný povlak. Ja som s kvalitou tieňov veľmi spokojná... 

 AKO DOPADLO MOJE LÍČENIE? 


Ja som išla veľmi do zemitých farieb, skôr do nude odtieňov ako do niečoho výraznejšieho. Tiene na oku vyzerali fakt super a vôbec nestrácali na pigmentácii. Dokonca nebolo treba ani použiť tiene na mokro, čo sa fakt cení. Podľa mňa celé líčenie dopadlo dobre. Je to taká moja klasika, no snáď sa dopracujem aj k výrazným farbám, lebo aj tie sú fakt krásne. Ja som použila odtiene: do záhybu oka som miešala odtieň Get ready a Multitasker. Na pohyblivé viečko som dala Golden boy. Na spodnú linku som dala jemne iba Sweet tooth. 

Ako som spomínala vyššie, toto bolo moje prvé líčenie a práve po tomto líčení pokračovali ďalšie líčenia. Ja som veľmi rada, že ju mám. Kvalita super, cena super a je ich tam fakt veľa (tých tieňov). Ja vám ju môžem iba odporučiť... Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a do komentára mi môžete napísať či aj vy vlastníte túto paletku a prípadne môžete hodiť aj link na fotku s líčením. Teším sa na vaše komentáre... 

xoxo
Aďka 

CONVERSATION

4 Comments: