F LÍČENIE - MAKE UP REVOLUTION - Aďulik Sun

LÍČENIE - MAKE UP REVOLUTION

 


Ahojte :)

Viem, že teraz to s blogom dosť fľákam, ale mám na to fakt dôvody. Hlavný dôvod je škola, keďže som v treťom ročníku na VŠ a momentálne mám pár dní pred štátnicami. Moje dni vyzerajú veľmi jednoducho a väčšinou sa iba učím a na blog takmer nechodím. Na insta-stories som ale celkom aktívna a zdieľam tam s vami fakt dôležité, aj nepotrebné veci. Tak určite ma sledujte tam, som tam ako Aďulik Sun, no odkaz nájdete aj v bočnom panely. Každopádne, dnes tu máme konečne článok a tentokrát je to líčenie. Ja som si túto paletku objednala z eshopu www.parfemy-elnino.sk. A jedná sa teda konkrétne o paletku Makeup Revolution London Redemption Palette Mermaids Vs Unicorns . A ako som s ňou bola spokojná, tak to sa dozviete už nižšie v článku. Ja som túto paletku dostala už asi pred mesiacom, možno aj viac, takže fotky sú staršie. A poďme už rovno na to...Aj na fotke môžete vidieť, že sa jedná o paletku, ktorá je skôr v odtieňoch modrej a zelenej farby. Zvolila som práve tieto farby, keďže som sa rozhodla, že by som chcela ísť trošku viac do farebnosti a dať do líčenia kus seba. Ja modrú, zelenú a fialovú úplne milujem a preto to bola jasná voľba. Ešte mi prišla jedna paletka, ktorá je tiež veľmi krásna, no o tej neskôr. Táto paletka bola pre mňa jasná voľba, keďže som vám spomínala, že práve od tejto značky je moja úplne prvá paletka a je to teda moja nostalgia k tejto značke. Ale kvalita tiež nie je najhoršia a ja som s ňou spokojná. Pigmentácia je podľa mňa akurát, keďže nie som žiadny profesionál a určite nepotrebujem 100% pigmentáciu, keďže by som s tým asi veľmi robiť nevedela. Na moje či vaše začiatky je podľa mňa ideálna, keďže nie je pigmentácia ani silná, no nie je to ani žiadna katastrofa.

 Čo sa týka samotného balenia, tak to je plastové, mne sa stalo, že mi padlo a už bolo prasknuté, ale ak nie ste nešikovné ako ja, tak vám určite vydrží - navyše, padla paletka na obkladačky, takže mala fakt tvrdý dopad. Paletka obsahuje 12 očných tieňov. Cena paletky je necelých 5 euro, čo je podľa mňa super paletka a tie farby sú naozaj krásne. Je pravda, že niektoré farby by mohli byť viac pigmentované, hlavne tá fialová a podobne. Ja by som tam možno nedala toľko odtieňov modrej a zelenej farby, keďže mi príde, že tie odtiene sú veľmi podobné, ak nie až identické. Ale inak tam nájdete krásne farby. Pri líčení musíte mať nejakú tú nude paletku alebo aspoň jeden odtieň, keďže táto paletka neobsahuje ani jeden strácací odtieň, no to je detail. Ja pri cestovaní využívam na to aj konturovací púder a vystačím si. Záleží čisto na preferenciách. Paleta obsahuje trblietavé tiene, no na očiach to nie je tak vidieť.


 Aplikácia tieňov bola celkom jednoduchá. Dajú sa vrstviť, neprášia a pod okom som nemala takmer nič napadané. Tiež sa dobre nanášali aj štetcom, niekedy som im musela pomôcť s mokrým štetcom, ale to robievam u každých tieňov, keďže vtedy dostane z paletky oveľa viac. Samozrejme, najlepšie sa nanášali prstom. Dobre sa strácajú. Ja som s nimi spokojná...

 Tvár:

Make up - Dermacol cover 
Púder - Rimmel Stay Matte 

Pery: 

 Rimmel - Lasting finish odtieň 077 Asia

Obočie: 

Catrice ceruzka na obočie 

Oči: 
 
 Paletka Make up revolution- odtiene na viečku navrstvené zelené odtiene s modrými odtieňmi. V záhybe oka fialový odtieň a tmavomodrý odtieň (v paletke je veľa čiernej farby). Spodná linka je zelený odtieň druhý z ľavej strany a s kútiku oka je najsvetlejšia zelená. 
Riasy sú spravené maskarou od Rimmel (čo vonia ako uhorky).
Neviem či sa mi daný look hodí, no určite to stálo za vyskúšanie. Určite mi napíšte do komentára váš názor. Ja som naučená na hnedú, nude klasiku, tak to môže byť aj s tým. Bolo to pre mňa niečo nové a som rada, že som to mohla skúsiť. Už sa teším, keď vyskúšam tú druhú paletku a napíšem vám aj o tej! :) 


Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil. Za mňa táto paletka je úplne super a môžem vám ju odporučiť. Do komentára mi napíšte či máte radi nude líčenie alebo ste skôr na takéto farebné looky? Teším sa na vaše komentáre! ♥ Chcem vám ešte povedať, že teraz to s článkami bude trošku ťažšie, ni budem sa snažiť, aby vyšiel aspoň jeden článok na týždeň! A ďakujem za podporu... 

xoxo
Aďka

CONVERSATION

4 Comments:

  1. Paletka má krásné barvy...já bych je sice neunosila, ale tobě to sluší:).
    Windy pink style

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tyhle výrazné barvy vůbec nenosím. Ale paletky od Makeup Revolution mám ráda.

    Nela z blogu Růžová rtěnka

    OdpovedaťOdstrániť