Látkové masky na pleť v rôznych variantách / part. 3

Ahojte :)

Máme tu už tretiu časť série, ktorá tak nepriamo začala. Opäť vás odvolám na články, ktoré už vyšli, aby sme sa tu nejako neopakovali. V krátkosti... V tomto článku ide o to, aby som vám ukázala jednu masku. ukážem a popíšem vám ju tu v článku, ale aj vo videu, ktoré je na konci tohto postu. Čo sa týka základných informácii, tak masky mám z eshopu, resp. stránky www.nadherna-plet.cz a testujem štartovací balíček, ktorý nájdete tu v hodnote 26 euro. Jedna maska stojí okolo troch euro, takže balíček sa oplatí - teda podľa mňa. Dosť slov na začiatok a poďme rovno už na článok a video! V tomto článku sa spolu pozrieme priamo na jednu masku. Konkrétne na AQUA MASK. V štartovacom balíčku sa nachádza každá maska dvakrát. A čo sľubuje táto maska? 


Táto maska je pre všetky typy pleti, no špeciálne pre suchú pleť. Obsahuje látku, ktorá je schopná udržať prirodzenú vlhkosť pokožky a pleť sa teda sama rýchlejšie obnoví a regeneruje. Je to teda hydratačná maska a má poskytnúť intenzívnu starostlivosť a vlhkosť pre suchú pleť. Postup je opäť rovnaký, teda na vyčistenú pleť nanesiete látkovú masku, potom necháte pôsobiť 20 až 30 minút a následne odstránite látku z tváre, pričom vmasírujete zvyšok produktu do pleti. 

A aký je výsledok? 

Pleť je skutočne vyživená, na prvý dojem pôsobí sviežo a zmizli suché miesta na pleti. Je veľmi podobná účinkom Balancing mask, aspoň nám sa tak zdá. Na pleti je veľmi príjemná a jemne chladí. 

A tu je už sľúbené video! Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil. Do komentára mi môžete napísať či túto masku máte doma, či ste ju skúšali? Teším sa na vaše komentáre... 

xoxo
Aďka

8 komentárov:

 1. Masku jsem už viděla, četla několik článků a zatím jen samou chválu, ale vyzkoušené je nemám. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Také se chystám, zítra mám volno tak jdu na to :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To je přesně maska pro mě:D. Jestli po ní zmizí suchá místa, musím ji mít:D.

  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Túto masku nepoznám,ale na prvý pohľad vyzerá fajn. Rada by som ju niekedy vyskúšala,takže ďakujem za tip,pretože masky zbožňujem :) . Pekný dník ti prajem!
  http://tmatejcikova.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť

Používa službu Blogger.