F RECENZIA: Make up a lícenka od Dermacolu - Aďulik Sun

RECENZIA: Make up a lícenka od Dermacolu

Ahojte :)

Po dlhšej dobe tu máme recenziu na dva produkty a to konkrétne od značky Dermacol. Ja mám tieto produkty z eshopu www.parfemy-elnino.sk. Konkrétne sa jedná o dva produkty, ktoré sú podľa mňa aj svetovo známe, veď na tento make up spravili recenzie aj zahraničný youtuberi. Lícenka je tiež veľmi známa. A teda čo na ne hovorím ja? To už nižšie v článku... Ako prvá je lícenka od značky Dermacol v odtieni 3. Mne prišla najviac prirodzená, keďže nemám rada veľmi ružové, resp. všeobecne výrazné líca. Takže som hľadala niečo jemné, prirodzené, čo len jemne zvýrazní líca. Lícenky mám radšej menej pigmentované, keďže je menšia šanca, že to preženiete. A to je presne tento prípad. Pigmentácia tam je, no taká stredná. Ak nanesiete iba ružovú časť, tak to vyzerá dobre, no na mňa je to moc ružové. Ja vždy zmiešam obidve časti a vytvorím tak príjemný a veľmi prirodzený finiš. Výdrž je tiež dobrá. Mne vydrží pokojne aj celý deň, no pri 6 hodinách treba trošku opraviť, aby sa opäť zvýraznil tieň. Ale inak taký pracovný, školský deň to dá. A ako to máte vy? Používate lícenky na dennej báze alebo nie? Napíšte mi do komentára... Ja to mám tak, že skôr na ne zabudnem a tak ich často nenosím, no ak je veľmi krycí mejkap, tak je potrené trošku privrátiť farbu. Táto lícenka stojí takmer 5 euro a na výber je z viacerých odtieňov.

 Druhým produktom je make up v odtieni 208 s SPF 30. Tento mejkap určite dobre poznáte. Prešiel cez rôzne skúšky, recenzie a vyjadril sa k nemu asi každý bloger či blogerka. Cena produktu je necelých 10 euro. Obsahuje 50 % krycej hmoty. Je vlastne extra krycí a zakryje všetko - či už pigmentové škvrny, vyrážky, akné či dokonca aj tetovanie. Vo väčšej vrstve vytvára skutočne masku, takže treba nanášať veľmi jemne a maličkú vrstvu. Ja osobne ho aplikujem iba na kruhy pod očami a tam to sedí krásne. Konzistencia je veľmi krémová, takmer trošku penová. Na pleti je veľmi príjemný a krásne si sadne. Mne osobne vydrží celý deň bez úprav. Vhodný je aj na večerné líčenie, kedy potrebujete krytie a aj výdrž. Mne osobne teraz na jeseň pleť úplne blbne, takže krycí mejkap je nutnosť, hlavne keď idem von do školy a podobne.Tu na fotke som použila daný make up :) 

Použila som: 

Mejkap - Dermacol cover 
Obočie - Ceruzka na obočie Catrice 
Oči - Linky Make up revolution tekuté linky 
Maskara - Rimmel (zelenú, uhorkovú) 
Tvár - púder Rimmel 
Lícenka - veľmi jemne z článku 
Pery - Dermacol 16-hodín tekutý rúžDúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na ďalší článok. Do komentára mi nezabudnite napísať či používate lícenky alebo nie? A poznáte tento mejkap? :) Teším sa na vaše komentáre... 

xoxo
Aďka

CONVERSATION

0 Comments:

Zverejnenie komentára