F RECENZIA: Tigi Bed Head Motor Mouth - pre objem vlasov - Aďulik Sun

RECENZIA: Tigi Bed Head Motor Mouth - pre objem vlasov

Ahojte :)

Po veľmi dlhej dobe tu máme recenziu na produkt z eshopu www.parfemy-elnino.sk. Tento produkt mi leží doma celé leto. Ako ja som ho používala, ale prišiel mi už veľmi dávno a nejako som naň zabudla, že mám písať recenziu a viem, že niektoré ste na to čakali, tak sa ospravedlňujem. Kto by tento produkt nepoznal, tak je to produkt na vlasy, konkrétne na zväčšenie objemu. A to ako fungoval, akú má vôňu sa dočítate už nižšie v článku...
Tigi Bed Head Motor Mouth -  keď mi prišiel tento produkt domov, tak ma hneď zaujal. On ma zaujal už aj na stránkach, no naživo to balenie je strašne cute. Najskôr si povedzme ale tie hlavné parametre. Balenie je veľké 240ml, je z plastu a stojí 7 euro. Produkt je určený pre zväčšenie objemu a pridanie lesku vlasov. Mal by tiež ochraňovať a vyživovať vlasy. Použitie je veľmi jednoduché. Stačia 2 pumpičky, ktoré vmasírujete do mokrých vlasov. A potom vlasy upravíte ako uŽ zvyknete - vyfénujete, necháte prirodzene uschnúť. To je už na vás. Balenie obsahuje teda pumpičku, ktorá funguje skvelo! Nevytláča veľa produktu. Produkt nelepí vlasy a vlasy po ňom krásne voňajú. Tak sladko, no vôňa vydrží tak maximálne deň, potom sa vôňa stráca. Samotná vôňa produktu je veľmi sladká. Mne pripomína žuvačky, také tie detské "huba buba". ale je to pekná vôňa. Produkt sa rýchlo nemíňa a dlho vydrží. Ja som ho používala celé leto a mám tam stále okolo polovice produktu. Balenie je veľmi roztomilé, také detské. 

Aký produkt bol? 


Tento produkt ma milo prekvapil. Veľa ľudí mi hovorilo, že budem spokojná, ale ja som veľmi v tomto zvláštna a neverila som im. Radšej vyskúšam a poviem potom svoj názor. Ja mám momentálne krátke vlasy, ktoré sú cca nad ramená, takže potrebujem objem, keďže spadnutý objem je hneď vidieť. Tento produkt mi objem spravil, ja som si to zvykla nanášať ku korienkom, keďže mne chýba objem hlavne pri hlave. Som spokojná. Lesk neviem či tento produkt spravil, no verím, že moje vlasy chránil, lebo po žehlení a podobne sa nekrepatili a vyzerali dobre. Na dotyk boli jemné a končeky neboli nijako poškodené. Ale objem robí krásne... Môžem vám odporučiť...Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na ďalší článok, ktorý bude snáď čoskoro. Do komentára mi môžete napísať či máte nejakú skúsenosť s týmto produktom? A tiež mi môžete napísať či by ste chceli nejaký jesenný a zimný špeciál na blogu - nejaké líčenie alebo niečo podobné, keďže nejaké veľké série neplánujem :) Teším sa na vaše komentáre... 

xoxo
Aďka

CONVERSATION

6 Comments:

 1. To balení vypadá hezky a žvýkačkové vůně mám ráda. Jen já patřím mezi ty, které až tak objem pro své vlasy nehledají. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Balení je opravdu rozkošné a ta vůně musí být skvělá. Zajímavý produkt, pokud opravdu plní to co slibuje, tak skvělý! :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Párkrát jsem na něj taky koukala. Vůně i balení mě zaujalo. Moc ráda si ji taky někdy pořídím :)

  MagicBeautyLife

  OdpovedaťOdstrániť