F HAUL: Kamenné obchody - Aďulik Sun

HAUL: Kamenné obchody

Ahojte :)

Čo si budeme hovoriť... Kamenné obchody sú kamenné obchody a ja v nich nakupujem veľmi málo. Kozmetiku už takmer vôbec a oblečenie častejšie, keďže som ten typ človeka, ktorý si musí veci vyskúšať, chytiť do ruky a podobne. Ja sa vždy bojím, že sa netrafím do veľkosti, napriek tomu, že tam majú všetky tabuľky veľkostí. Som vždy v strese a to sa netýka iba čínskych eshopov, ale aj napríklad eshopu H&M a podobne. Tieto veci, ktoré vám tu dnes ukážem som dostala aj na Vianoce a podobne. A čo som teda dostala, kúpila? To sa dozviete nižšie v článku.... 


V podstate tieto veci som dostala na Vianoce. Legíny, tepláky... Určite to poznáte tiež. Oblečenie je snáď nevyhnutnosť na Vianoce. Môžem povedať, že som dostala vlastne všetko, čo som potrebovala a chcela, čo sa týka oblečenia. Na fotke môžete vidieť aj tašku s príznačným názvom, ktorú som dostala od mojej sestry a viem, že ju kupovala v Centrály v Bratislave. Tepláky sme kúpili u nás v Prievidzi a legíny mi kúpila opäť sestra. Tieto sú zateplené, takže sa budú isto hodiť! Na fotke môžete vidieť aj jeden džús, ktorý som dostala od mojej mami. :)  A aby som nezabudla na DVD Hobit, ktoré sa veľmi teším...Tu zas môžete vidieť môj tajný zošiť na všetko - myšlienky, školu, blog a podobne.  Tiež máte taký zošit? Taký, kde si zapisujete všetko? Niečo ako denník, no nie je to taký ten typický denník, ktorý ste mali, keď ste boli malé? Ja ich mám niekoľko. Musela som prestať zapisovať si veci všade-tade. A spisovať to do jedného zošita, resp. do jedného zošita, no už má  niekoľko dielov :)


Tu máme ďalšie tri veci, ktoré som získala počas posledného obdobia. Prvá vec je od mojej super kamošky Svetlany, ktorá mi dala žlté puzdro. Fotka veľmi skresľuje, no má žiarivú farbu a má detail s pomocou mašličky. Tiež som dostala sviečky, ktoré sú 4 v jednom balení a vyzerajú super. A nakoniec toto skvelé tričko, ktoré určite budete vidieť ešte niekde na fotkách, keďže som si ho zamilovala. Vzadu je dlhšie ako vpredu, páči sa mi dizajn a dodnes neviem, čo tam je napísané :)


A nakoniec som si nechala toto predĺžené sako/kardigén, ktorý som dostala od mojej milovanej sestry, ktorá vie presne, čo by som chcela. Už sa teším, keď si ho dám do školy! alebo niekde vonku... 

Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na ďalší článok, ktorý bude čoskoro! Do komentára mi napíšte, akú vec ste naposledy dostali vy? Teším sa na vaše komentáre! 

xoxo
Aďka

CONVERSATION

6 Comments:

 1. Mám rovnaký zošit, no používam ho do školy. :) Páči sa mi kárované sako, farby má veľmi pekné.

  www.rebelliouslily.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :) Tiež som premýšľala, že si ho dám na školu, no pri mojom systéme by to nemalo význam :)

   Odstrániť
 2. predlžene sako/kardigán je úžasne, ja kedže som maniak na modrú farbu, tak by som ho brala asi v modrej farbe :) A aby som nezabudla oneskorene všetko najlepšie k narodeninkám :) videla som včerajší príspevok na fanpage na fb ale nakoľko som bola na mobile radšej som nepísala. Každý mi zakazuje písať na mobile dlhšie príspevky, lebo je to vraj nečítateľne :D :) Takže nech sa ti splnia všetky želania, nech sa darí v škole a nech máš stále veľa nápadov na články :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :) To by mohol vyzerať tiež veľmi dobre, keby bol v modrej farbe :)
   Ďakujem veľmi pekne :)

   Odstrániť