F Stalo sa - Nestalo sa #16 - Aďulik Sun

Stalo sa - Nestalo sa #16

Ahojte :)

Dlho tu nebolo nič pravidelné a už aj z pravidelných článkov sa stavajú nepravidelné články. Čo ma mrzí, ale nejako na to zabúdam. Takže sa vám trošku ospravedlňujem a pome dnes rovno na zážitky, keďže ich bolo od posledného článku skutočne veľa. Písala som vám o nich aj priebežne na sociálnych sieťach, niekedy vyšiel aj článok na blogu z nejakého výletu, no neocitli sa v tomto článku. Dnes vám to zhrniem, takže ideme na to! Úplne na prvej fotke som ja na šmýkale. Počas posledného obdobia sme často behali práve so šmýkalou po všelijakých akciách. Ďalej tu máme fotky, ktoré sú z Bratislavy. Je pravda, že posledné obdobie som bola v Bratislave viac ako doma. Navštívila som množstvo nových miest, no o tom ste už mohli čítať. A tu máme v plnej paráde práve našu šmýkalu :) Táto fotka je konkrétne z Bystričian.


Navštívila som  aj Trenčianske Teplice, ktoré sú naozaj krásne vybudované. 


 Bola som aj na jarmokoch a práve na jednom z nich ukazovali aj takéto maličké prasiatko.


Poprad... Práve v tomto meste sa konal beh, kde bol môj ocino a skončil na prvom mieste. Celá akcia bola veľmi dobre organizovaná. 


 O Púchove som písala na portál smein.sk :) Takže sa určite pozrite tam!


 Bola som aj v Tatrách. Konkrétne trikrát. Milujem tú prírodu a vždy sa tam budem rada vracať.


Samozrejme, bola som aj so svojimi kamarátmi. Behali sme všade-možne. Poznáte to, plno voľného času a vy ste stále vonku.


A nakoniec mám zážitky z vatier, ktoré som tento rok absolvovala a to hneď 4-krát. 


Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na ďalší článok. Do komentára mi môžete napísať kde ste boli vy naposledy? Teším sa na vaše komentáre. 

xoxo
Aďka

CONVERSATION

2 Comments:

  1. V Tatrách je nádherně. Byla jsem tam o prázdninách a úplně super. Jen trochu chladnější počasí. :-)
    welcometomyworld

    OdpovedaťOdstrániť