F Čo sa dialo poslednú dobu? - Aďulik Sun

Čo sa dialo poslednú dobu?

Ahojte :)

Tentokrát som sa rozhodla, že vám dnes ukážem fotky z posledných dní, ktoré boli naozaj krásne! Všetko dobre dopadlo a myslím si, že to bolo celkom zaujímavé obdobie. Čo sa udialo? Ako prvé musím spomenúť konkurz do šou Uhádni môj vek, ktorý sa konal v Bratislave. Musím sa priznať, že mi to dalo naozaj zabrať, keďže som bola v strese, čo sa ma tam budú pýtať. Nakoniec to dopadlo veľmi dobre a ja som sa celkom pred kamerou uvolnila. Dostala som zas pár pochváľ na môj hlas, ktorý je vraj príjemný. Myslím si, že to dopadlo super, no uvidíme! 


Ďalšie udalosti boli tiež veľmi rýchle. Bola som na koncerte Majka Spirita. Koncert sa konal v Žiline, konkrétne v OC Dubeň. Podľa mňa sa akcia podarila, keďže prišiel na čas, začal akurát a atmosféra bola skvelá. Hudba to bolo parádna a dával pesničky, ktoré patria medzi staršie, no aj mladšie texty. Mne sa veľmi páčilo a prinášam vám aj jedno krátke video, ktoré som pre vás pripravila! Tiež pár fotiek... Určite musíte súhlasiť, že atmosféra bola parádna... Cez pár posledných dní som bola aj na Kľaku, teda skôr pod ním. Bola skutočne zima, trošku sme sa občerstvili a išli sme ďalej na cesty... vonku totálne mrzlo, sledovali sme kopce, ktoré boli už trošku poprašené snehom. Krása... 


Čo sa týka takých nudnejších vecí, tak mi začalo skúškové (som v 2. ročníku na VŠ sv. Alžbety), takže sa modlím, aby články vychádzali aj naďalej pravidelne. Myslím si, že by mohli, keďže mám celkom dosť predpísaných, no nesľubujem...

Kto ešte nevie, tak píšem články pre portál www.smein.sk  a nájdete ma tam ako Aďulik. Píšem tam skôr videočlánky, takže niečo úplne iné ako na blogu. Snažím sa čo najviac vecí dať dokopy, nech všetko stíham, takže je to náročné, no verím, že to zvládnem.

A do tretice nudných informácii.... Viem, že je ešte len začiatok Novembra, no chcem vám povedať, že vianočný BLOGMAS nebude. Nebude v takej klasickej forme. Viem, že minulý rok som  ho robila, no bolo to aj na čas náročné a potom aj sledovanosť článkov nebola aká by mala byť. Takže som sa rozhodla, že tento rok ho vynechám. Môže sa stať, že spravím týždeň, ktorý bude plný článkov a vyjde 7 článkov za 1 týždeň, no to ešte neviem na 100%. Rozhodla som sa, že taký "blogmas" spravím na Instagrame. Každý deň tam pridám jednu fotku, z toho daného dňa. Niekedy možno aj viac fotiek, no jedna fotka minimálne každý deň. A tiež budem pridávať na Instastories, čo sa mi bude dať, keďže nemám net v mobile. Takto budeme v podstate spolu a myslím si, že je to aj zaujímavejšie ako nejaké články na blogu, ktoré by boli každý deň (teda 24 článkov). :) Páči sa vám tento nápad? Určite mi napíšte do komentára a nezabudnite sledovať môj instagram - Aďulik Sun.


Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na vás nabudúce! Do komentára mi napíšte, kde ste vy boli naposledy? A tiež či sa vám páči môj nápad s instagramom a blogmasom? Teším sa na vaše komentáre! 

xoxo
Aďka 

CONVERSATION

0 Comments:

Zverejnenie komentára