F Šamorín - Hippo Aréna ( 3. kolo Zimná séria 2016 ) - Aďulik Sun

Šamorín - Hippo Aréna ( 3. kolo Zimná séria 2016 )

Ahojte :)

Dnešný článok je opäť z témy Life style - aspoň to tak môžeme povedať, keďže dnes vám porozprávam o výlete do Šamorína. Bola som tam 21.2. 2016 a to kvôli Zimnej sérií. Konalo sa tretie kolo a môj ocino išiel bežať. Tak som sa rozhodla, že pôjdem s ním. Spravili sme si krásny rodinný výlet. Počasie nám trošku neprialo. Celou cestou nám pršalo a ako zázrakom sa vyčasilo práve keď ste mali vystúpiť z auta. Hoci celý deň bolo zamračené, tak to stálo za to ! Ráno sme tam prišli a organizátori ešte chystali detaily. Je to zodpovednosť mať na starosti cez 600 bežcov. Tretie kolo sa teda konalo v Šamoríne, konkrétne v areály, kde sa nachádzajú ako kone. Ako pikošku môžeme uviesť to, že sa v areály nachádza kôň z ocele, ktorý je najväčší v rámci Strednej Európy. 

Beh prebiehal veľmi plynulo. Moderoval to Roman Juraško, ako každé jedno kolo v tejto sérii. Musím sa priznať, že som bola na ocina pyšná, že si udržal prvé miesto vo svojej kategórii. Bežalo sa 6 km a 12 km. Bolo zaujímavé sledovať toľko ľudí ako vyštartovalo a bežalo ako o život. Samozrejme, bežali aj deti. Vyhodnocovali absolútnych víťazov a víťazov v každej kategórii. Vyhlásili víťazov tohto kola. Víťazov, ktorí vyhrali všetky tri kolá budú vyhlasovať v Bratislave na ČSOB Maratóne. Už sa teším ako tam pôjdem s ocinom a budem vidieť opäť tých bežcov. Ja som všetko pre vás aj fotila. Spravila som aj neutrálne fotky areálu, aby som vám to trošku priblížila. To je na dnes všetko a už sľúbené fotky ... Kôň, ktorý patrí medzi najväčšie v Strednej Európe :) 


Mali čo robiť, aby to zabehli ! :) 


Naozaj je veľký, čo poviete ? 
Tu sú tie neutrálne fotografie, ktoré som pre vás nafotila :) Trasa :) 


Štart sa už blíži ... 

Vyštartovali sme ! A už máme cenu ! 
Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na ďalší článok. Do komentára mi môžete napísať či ste niekedy boli v tomto areály a ako sa vám páčilo ? Teším sa na vaše komentáre ...


A ešte jedna prosba. Dá sa za mňa hlasovať v blogerke roka 2015. Budem veľmi rada za každý jeden hlas, ktorý mi venujete. Ak radi navštevujete tento blog, tak budem rada za ukázanie podpory. :)

Ako hlasovať ?

1. Kliknúť na tento link : http://www.blogerroka.sk/2015/adulik-sun/ :)

2. Nachádza sa tam dotazník, ktorý treba vyplniť a následne odoslať.

3. Na mail vám príde potvrdzovací link, kde stačí iba kliknúť. Až potom sa hlas zaráta. :)

Ďakujem :)

xoxo
Aďka 

CONVERSATION

5 Comments:

 1. Úžasné fotky! Musel to být krásný zážitek! :) Zkusím ti dát hlas, ale už jsem ho dala jedné bloggerce, tak nevím, jestli nejste ve stejné kategorii a jestli můžu dát víc hlasů. Ale snad to vyjde, protože ty jsi skvělá! :)
  Catherine Ribbon

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem veľmi pekne :) Bol ! V jednej kategórii sa dá hlasovať iba raz z jedného mailu. ak máš druhý mail, tak z toho sa dá hlasovať :) Aspoň mi tak písali iné blogerky ...
   Ďakujem veľmi pekne .:)

   Odstrániť
  2. Ni je to overené a určite to neber ako navádzanie :) V každej kategórii môžeš dať jeden hlas. Ak si dala nejaký už ty inej blogerke, tak môžeš jedine odporučiť napríklad sestre, aby hlasovali za ten môj cez jej MAIL :)

   Odstrániť
 2. Máš super blog. Nechcela by si vzájomne sa sledovať ? Ak áno daj mi vedieť.http://andreanalens.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť