F Odlakovač od značky Eveline - Aďulik Sun

Odlakovač od značky Eveline

Ahojte :)

Dnešný článok je opäť recenzia, ktorú som si pre vás pripravila. Posledné týždne som veľmi veľa vecí skúšala a nakupovala, takže opäť prechádzame do obdobia, kedy budú kozmetické články. Dnes vám poviem o jednom produkte, ktorý používame všetky, ktoré si lakujeme nechty a verím tomu, že nás je väčšina. Určite poznáte tie dni, keď si chcete zmeniť lak na nechtoch a zrazu zistíte, že máte úplne zlý odlakovač, ktorý s vašim lakom ani nehne. Mne sa to stalo niekoľkokrát. Preto som hľadala niečo, čo je kvalitnejšie a viem, že mi nechty určite odlakuje. Jednoducho, budem sa mu môcť zveriť do rúk. Hľadala som na mojej obľúbenej stránke www.notino.sk a našla som tam tento Eveline Cosmetics Professional odlakovač na nechty bez acetónu. Áno, počujete dobre. Tento odlakovač je bez acetónu. Nemôžem povedať, že by nesmrdel, no nie je to také výrazné. Ako som bola spokojná ? Tak čítajte ďalej ... Musím sa priznať, že tento odlakovač sa stal mojou láskou. Stačilo iba jedenkrát ho použiť a vedela som, že mu budem verná. Tento odlakovač má dávkovač, takže si zbytočne nevylejete a dá sa vám tam iba množstvo, ktoré potrebujete na odlakovanie laku. Ja som jeden vatový tampón použila na všetkých 10 prstov, takže to hodnotím veľmi pozitívne. Odlakovač obsahuje arganový olej, vitamíny E,A a F. Nechty nie sú poškodené a práve naopak ! Sú krásne vyživené, čo má za príčinu práve argánový olej. Vždy je lepšie, keď odlakovač obsahuje nejaký olej, ktorý sa stará o výživu nechtu. Ja som už dlho nemala podobný odlakovač, ktorý by mi takto fungoval. 

Čo sa týka ceny, tak tá nie je vôbec vysoká. Cena je 3, 90 eur za 190 ml. To je tak akurát, keďže si musíme uvedomiť, že odlakovače sú aj v menšom balení a ďaleko s horším účinkom. Moja sestra mu tiež neverila a bola z neho nadšená. Ja som ho použila raz a stále tam nebolo vidieť, že sa niečo minulo. 

Mne sa stávalo, že som mohla dávať odlakovača koľko chcem, drhla som to ako dlho chcela a aj tak som mala po okrajoch nechtu furt červené - jednoducho od laku. To ani nehovorím o zničených nechtoch, ktoré som potom musela dávať dokopy ešte mesiac pomocou olejčeka a laku s vitamínmi, ktorý je určený pre regeneráciu ( článok chystám o mojej starostlivosti o nechty ). Chcela som už konečne s týmto skoncovať, lebo ešte dnes sa mi nechty lámu. A to nie je príjemné ... 

Nakoniec by som to iba trošku zhrnula, tak tento odlakovač je skvelý. Vyživuje, nevysúša a nesmrdí. Obsahuje niekoľko vitamínov a arganový olej. Môžem iba odporučiť a nemám mu čo vytknúť ... Ja som bola dosť výhradná za ten dávkovač, no aj tak som do toho išla. A neľutujem. Keby bodujem, tak 10 z 10 bodov ! :) 


Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na ďalší článok. Do komentára mi môžete napísať aký odlakovač používate vy ? :) Teším sa na vaše komentáre ...


xoxo
Aďka 

CONVERSATION

8 Comments: