F RECENZIA : ELSEVE - Skúška ohňom - Aďulik Sun

RECENZIA : ELSEVE - Skúška ohňom

Ahojte :)

Dnešný článok je konečne recenzia na niečo z kozmetického sveta. Áno, dlho ste si museli počkať, no dúfam, že o to lepšie prekvapenie budete mať dnes - hádam som vás potešila. vonku je leto a už to tak aj vyzerá s počasím- konečne ! Slnko svieti, voda láka ... V takomto počasí nie je nadmerne vyťažená iba naša pokožka, ale aj vlasy. Či chceme, či nechceme - vlasy sa nám rýchlejšie vysušujú a potrebujú urýchlenú pomoc. Musím sa priznať, že ja som vôbec nepoužívala nejaké oleje či podobné produkty na vlasy - NIKDY ! Čo je dobré, pretože moje vlasy to nepotrebovali. Navyše, keby nemám možnosť vyskúšať tento produkt, tak neviem či by som si ho kúpila. Moje vlasy sú a vždy boli vyživené a nepotrebovali žiadnu pomoc. Sem - tam treba im dodať nejaké vitamíny a niečo navyše - to bol TEN pravý dôvod používania a vôbec, že som do toho išla. Ja som si vybrala ELSEVE - posilňujúci sprej s ARGININOM. Ako som bola spokojná ? Pre odpoveď čítajte ďalej ... Musím povedať, že som rada za tento produkt. Moje vlasy hoci neboli nejako moc suché, že by sa mi lámali a podobne, no niečo s nimi spravil. Približne po druhom použití boli silnejšie a na pohľad aj lesklejšie. Čím lesklejšie, tým viac vyživené - ako hovorí jedna blogerka. Musím sa priznať, že ja som k tejto značke veľmi skeptická. Mola som od nich šampón, kondicionér a tie mi veľmi nesadli. Išla som do tejto "výzvy" s obavou, že zas budem iba sklamaná. Našťastie, nebola som ... Táto "skúška ohňom" mala svoje plusy aj mínusy. Začneme pozitívne. Čo poviete ? Moje vlasy boli posilnené a na pohľad vyzerali zdravšie. Negatívne je to, že moje vlasy sa rýchlejšie bez objemu. To mňa osobne štvalo, pretože ja mám od prírody pomerne veľký objem vlasov a tiež ich mám husté. Toto ma zarazilo ... 

Použitie je veľmi jednoduché. Používa sa to na vlhké alebo suché vlasy - nastriekate to ku korienkom a hotovo ! Nič jednoduchšie ani nemôže byť. Zloženie je trošku nebezpečné. Nemôže sa do dostať do očí, narušenej pokožky či všeobecne na pokožku. Mám s tým skúsenosť. Pokiaľ to streknete na pokožku, mimo tej vlasovej samozrejme, tak to začne pomerne silno štípať. Nikomu z toho ruka neodpadla - nie je to zas nebezpečné na nejakej vysokej úrovni. Obsahuje to alkohol - cca polovica balenia je alkohol, ktorý môžeme vidieť, pokiaľ s balením nehýbeme asi 10 minút. Automaticky sa krásne oddelí. Nádoba je veľká 150 ml a stojí to priamo na e-shope notino.sk 4, 62 euro. 

Ja mám s týmto sprejom dobrú skúsenosť. Určite mi do komentára napíšte či používate nejaký sprej na posilnenie vlasov a aký je. Teším sa na vaše komentáre ... Musím ešte raz povedať, že moje vlasy neboli veľmi slabé, no pomohlo mi to. Tieto moje vlasy sú  chaotické a toto im pomohlo. Teraz v lete odporúčam striekať sprej aj na tepelnú úpravu. Prečo ? Ak nemáte nejaký špeciálny prípravok na vlasy, ktorý chráni pred slnkom, aj sprej, ktorý si dávate pred tepelnou úpravou pomôže. Určite nie ako špecializovaný produkt, no aspoň niečo spraví a z malej časti pomôže - radšej menej ako nič, nie ? Ja môžem iba odporučiť a pravdepodobne si ho budem kupovať pravidelne ... Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na ďalší článok, ktorý bude opäť recenzia. 

xoxo
Aďka 

CONVERSATION

4 Comments:

 1. Ja skôr používam oleje :) Ale tento sprej vyzerá super :)
  MORE than FASHION
  SUMMER GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. A akú značku z olejov ? lebo som premýšľala nad nejakým a neviem akú značku - chcem nejaký dobrý ...

   Odstrániť
 2. Já používám gliss kur ultimate repar sprej, a je skvělý, mám sušší konečky.. :-)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/07/mini-haul-outfit.html

  OdpovedaťOdstrániť