Rodinný strom na stene ?!

Ahojte :)

Dnešný článok je opäť z e-shopu postovnezdarma.cz. Nebudem tu opäť písať ako som s týmto obchodom spokojná - písala som to v milióne iných článkov. Jedine čo vám poviem je to, že som opäť nebola sklamaná a prišiel mi domov balíček, ktorý bol úplne dobre zabalený a nebol vôbec zničený a nijako poškodený. Pre viac podrobností čítaj ďalej ... 
Tento strom nájdete presne TU. Ideme ale pekne poporiadku. Prišla som domov zo školy a doma ma už čakal balíček. Presnejšie dva - o jednom som už písala ( boli to tie štetce) a druhý bol tento. Ja som úplne zabudla, že mi to má prísť. Prečo ? Dĺžka dodania sa trošku natiahla, ale bolo to stále v tom limite, ktorý je uverejnený na ich stránke ( max. 40 dní ). Prišla mi taká rolka, kde sa skrývala táto nádhera. Na obrázku to vyzeralo väčšie, no aj tak som bola nadšená. Keďže tento rok maturujem, nedostala som sa k tomu tak rýchlo, aby som to nalepila. Preto to píšem až dnes ... 

Čo som vám neodfotila je to, že to bolo ako tapeta - to všetci poznáme. Strom je môžete vyskladať ako chcete a to je na tom celom to najlepšie. Váš strom nemusí mať vôbec takýto tvar. Môžete si ho spraviť podľa svojej predstavivosti a môžete sa s tým skutočne vyhrať. Mne to trvalo asi 30 minút - kým som to cele nalepila. Ja som to lepila tak, že som pri tom aj premýšľala, kde čo dám - nemala som to vôbec pripravené. Samozrejme mi pomáhala sestra a mamina, takže odporúčam aj vám si niekoho zavolať na pomoc. Pomoc by nebola ani potrebná, lenže akonáhle začnete lepiť tie dlhšie časti - tie sa vám začnú zlepovať a môžete to celé pokaziť. :) Odporúčam tú pomoc - skutočne ! Musím povedať, že my máme takú stenu, ktorá nie je moc rovná, a napriek tomu to tam skutočne dobre držalo a nič sa neodlepuje. Celá nálepka je z lesklého papieru, takže sa to krásne lepí. Vám príde domov v postate asi 20 častí - listy ( väčšie, menšie), konáre ( väčšie, menšie), základný peň, vtáčiky a asi to najdôležitejšie a to rámčeky - tie sú tiež väčšie a menšie. :) 

Cena je celkom prijateľná - stojí to len 7 euro a to nie je vôbec veľa na takúto nálepku. Nálepka je pomerne veľká a zaberá fakt veľký priestor. :) Čo považujem za také mínus je to, že rámčeky sú malé. Tie najväčšie rámčeky, ktoré môžete tam mať sú malé a tie menšie sú fakt na maličké fotky. Preto som to ja osobne vyriešila tak, že si idem dať vytlačiť na fotopapier malé moje fotografie a tie tam pomaly potom prilepím dodatočne. Chcela som vám o tomto zázraku napísať a tak píšem, keď tam tie fotky ešte nie sú. Mne sa páči to, že hneď to na tej stene zaujme. Zaujme vás to či chcete alebo nechcete. Robí t krásnu dekoráciu a doplnok do bytu aj domu. Naozaj to vyzerá super a môžete to nalepiť takmer kdekoľvek. Ja som to nalepila pri hlavné dvere - tam to uvidia všetci a je t naozaj pamiatka a taký rodinný strom. Vy to môžete nalepiť do stredu steny, na kraj či úplne dole. Môžete to použiť aj ako dekoráciu pri nábytok - je to naozaj multifunkčné. :) 

Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na ďalší. To už bude skutočne recenzia ... 

xoxo
Aďka 

Komentáre

 1. Vypadá to nádherně, jenom je škoda, že už jsem si nedávno také objednávala nálepky na stěny. Velkého draka taky v černém.Jsem zvědavá, jak to bude vypadat už s fotkami. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Drak bude vyzerať tež super ! Ja planujem do mojej izby Eifelovku ;-)

   Odstrániť
 2. Krásný stromeček, a nápad :-)

  Zvu tě na blog :-)
  http://wormake.blogspot.cz/2015/05/vybarvi-se-do-zelena.html

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já mám strašně ráda takové "tapety", je to super a originální. Moc pěkné:)
  www.thepearlsofmylife.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára