F Avon Naturals - Herbal Hair Care - Aďulik Sun

Avon Naturals - Herbal Hair Care

Ahojte :)

Dnešný článok je opäť recenzia. Teraz ich bude pomerne dosť. :) Máte sa na čo tešiť ... Dnes vám predstavím možno aj vami známu vec - tou vecou je šampón od Avonu. Musím sa priznať, že ja som šampóny od Avonu vždy nejako odstrkovala a hovorila som si, že to nemá nemá zmysel. Ja som bola v tom názore, že Avon je špecializovaná značka na iné produkty a na šampóny sú iné značky, ktoré sú fakt dobré. Niečo mi ale hovorilo, aby som to skúsila - mala som možnosť na stránke notino.sk a tak som si povedala, že nemám čo stratiť. Išla som som do toho ... Mala som očakávania či sa dokáže vyrovnať šampónom od známych značiek. Tento šampón je určený pre všetky typy pleti. Je to presne Avon Naturals Herbal Hair Care - to znamená, že obsahuje Kamilku. Ja mám takéto bylinkové veci celkom rada a viem, že moje vlasy tiež. Toto balenie je 250 ml veľké. Je teda zelenej farby, čo mňa trošku odrádzalo - nemám rada túto farbu. :) Celý tento šampón by mal byť na prírodnej báze a nemal by obsahovať žiadne chemické záležitosti. Či tam sú alebo nie, to neviem - na obale nie je zloženie. Každopádne je to šampón na regeneráciu a starostlivosť o vlasy a pokožku hlavy. 

To by bolo všetko o tým technickým veciam. Môj názor ? Moje dojmy ? Moja skúsenosť ? Ideme na to pekne poporiadku. Vôňa ... Tá je silno bylinková. Naozaj tam je cítiť nejakú bylinku či je to priamo kamilka neviem, no niečo tam je príjemne cítiť. Nie je to vôňa, ktorá by išla na nervy. Keď si dáte šampón na vlasy, tak v momente vám prevonia celú kúpeľňu. Ja osobne som ju cítila ešte cca dva dni na vlasoch. Takže za vôňu veľké plus - aspoň u mňa. Čo sa týka aplikovania šampónu, tak ten je klasický. Na moje krátke vlasy ( viď fotka na začiatku blogu v pravo ) treba pomerne dosť šampónu, aby sa vytvorila pena. Keď sa ale pena vytvorí, tak je fakt super. To balenie je také tvrdšie - to by mohlo byť asi mäkšie, aby sa to lepšie vytláčalo. Čo sa týka tej konzistencie šampónu, tak ten je stredne hustý a má bielu farbu. Farba je taká perlová - taký nejaký odtieň. :) 

Moje osobné dojmy sú veľmi zvláštne. Na jednej strane je to super šampón, pokožku krásne upokojí a robí dobrú službu. Na druhej strane je to šampón, ktorý ja osobne nemôžem nahradiť svojim šampónom a to z toho dôvodu, že mi necháva lupiny. Takže som na križovatke záujmov. :) Ja to budem robiť tak, že budem verná svojmu šampónu, no budem si sem - tam nanášať aj tento.  Upokojiť pokožku je tiež veľmi dôležité. Ja som mala aj konopný šampón a ten robil toto isté - nie je to teda chyba značky. Musím ale povedať, že za tú cenu 2,05 eura na tomto e-shope - je to veľmi dobrý šampón. Cena je prijateľná - za túto cenu si čo kúpite v obchode ? Ktorý šampón ? Možno sa nejaký nájde, no aj ten bude mať svoje chyby. Nepochybujem o tom, že tento šampón má svojich milovníkov, no aj tých, ktorým nejako nesedí. Preto ho neodsudzujem - veď aj ja ho budem používať ako druhý krok pri zmývaní vlasov. Pokožka je tiež veľmi dôležitá, hoci jej nedávame veľkú úlohu a starostlivosť. Niektoré šampóny či iné produkty na vlasy majú tendenciu podráždiť pokožku hlavy a preto je dôležité, aby sme sa starali aj o ňu. TO, že nás naškriabe, neznamená, že s ňou nič nie je. Ono to môže prísť až časom - ako to bolo u mňa. Na takú podráždenú pokožku sú dobré masky, no niekedy je lepšie zvoliť niečo takéto, aký je tento šampón. Určite by som do neho išla. Jeden kus vás doma nezabije - keď ho aj nebudete používať každý deň. Oplatí sa to ... 

Dúfam, že sa vám článok páčil a teším sa na ďalší. Teraz možno bude menej článkov a budú vychádzať len Pondelok a Piatok, pretože maturujem a musím sa učiť. :/ :) Tak snáď do skorého čítania ... 

xoxo
Aďka 

CONVERSATION

8 Comments:

 1. mě nikdy šampony od Avonu nevyhovovaly. :(

  http://wormake.blogspot.cz/2015/05/jen-ruzova-to-muze-byt.html

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Záleží asi kto má aké vlasy ... Mne nejako na vlasy tiež nevyhovovali ale ako píšem v článku, na upokojenie tej pokžky sú dobré ... Aspoň u mňa :)

   Odstrániť
 2. Ja som šampón od Avonu ani neskúšala, a nejako to k šťastiu ani nepotrebujem :D ale tento vyzerá celkom sympaticky :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Keď budeš chcieť, mať čas tak doto choď ;-) aspoň pre skúsenosť ...

   Odstrániť
 3. Ja mam rada sampony od Avonu ale tento som este neskusala :)

  Drzim palce pri maturite :))

  www.life-by-romi.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Šampóny od Avonu som ešte neskúšala, no tento ma celkom zaujal :)
  LifeAsIva

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Avon je známejší skôr inými vecami ako produktami a ja som bola aj prekvapená. že ich vôbec robia :)

   Odstrániť