SÚŤAŽ O TRI BALÍKY! VYHRAJ BALÍČEK NA TROCH SOCIÁLNYCH SIEŤACH ♥

Ahojte :)

Po trošku dlhšej dobe tu máme súťaž o tri balíčky. Súťaž bude prebiehať na mojich sociálnych sieťach a tiež tu na blogu. Všetky tri balíčky nám venovali do súťaže stránka www.parfemy-elnino.sk. Touto cestou by som im chcela poďakovať. A čo sa týka konkrétne súťaží, tak sa bude súťažiť na každej stránke o jeden balíček. Bude jeden víťaz. Pravidlá budú pri každej súťaží samostatne. Môžete sa zapojiť do všetkých troch súťaží. Všetky podmienky sa budú kontrolovať. Hodím sem vám aj linky na súťaže na Instagrame a FB stránke. A o čo sa teda bude súťažiť? 


Súťaže budú tri! O tento balíček na nechty sa súťaží na mojom Instagrame - TU. V balíčku sa nachádza trikrát lak na nechty, ceruzka na bielenie nechtov a pilník. Mňa veľmi toto balenie zaujalo, keďže sa mi páči, že všetko máte v kope a nemusíte hľadať nechty, pilníky a neviem čo ešte.  Tento balíček je v hodnote približne troch euro.O balíček od značky Nivea si môžete zasúťažiť na mojej FB stránke - TU. V balíčku sa nachádza sprchový gél, antiperspirant a klasický krém od tejto značky. Veľmi pekný balíček!


A tretí balíček je od značky Dermacol. Samy ste ste na mojom instagrame odhlasovali, že by ste mali záujem o tento vianočný balíček, ktorý vo mne evokuje Vianoce. Škorica a jablko - to sú vône Vianoc pre mňa. 

O ten si zasúťažíte pod týmto príspevkom. Pravidlá sú opäť veľmi jednoduché! Stačí splniť tieto podmienky: 

1. Byť pravidelným čitateľom na mojom blogu (odber cez GFC - pravý stĺpec) 
2. Do komentára mi napísať váš mail, aby som vás mohla kontaktovať v prípade výhry. 
3. Napíšte mi odpoveď na otázku: Čo vo vás evokuje pocit Vianoc? Aká vôňa? Predmet? 

Ak si chcete zvýšiť šance na výhru, tak druhý komentár s mailom si môžete pridať ak budete zdieľať tento článok verejne niekde na sociálnej sieti, pričom mi hoďte do komentára aj link, kde ste ho zdieľali.

Víťaza vyhlásim do 24 hodín od konca súťaže. Súťaž trvá od 13.12. (dnes) do 24.12. 2017 (vrátane). Výhercu vyberiem náhodne. Víťaza budem kontaktovať ja, na uvedený mail, no musí mi odpovedať do 48 hodín. Ak nie, tak losujeme ďalšieho víťaza. Držím všetkým palce! ♥ 

xoxo
Aďka

31 komentárov:

 1. GFC - Lenka Oliverak Bandurova
  U mě je to asi vůně skořice a pak ty velke baňky, které jsem vídavala ve výkladních skříních obchodů. Hlavně ty fialové, červené a zelelene. Pohadky... Popelka a Mrazik. A pečení cukroví samozřejmě. :))

  email: Elisalenulka@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. jaji@jajibloguje.sk

  vianoce? zemiakový šalát, rodina, rozprávky a kniha <3

  OdpovedaťOdstrániť
 3. 252mariska@azet.sk
  Vianoce u mňa evokujú vôňu čistoty domova-lebo sa všetko dôkladne upratuje,všade krásne vonia po čistiacich prostriedkoch,perú sa periny-všade krásna vôňa aviváže , z kuchyne sa šíri vôňa domácich koláčikov-škorice,vanilky,rumových esencií,punču,medu,citrusového ovocia,ihličia,vonných lampičiek, voňavé sviečky, milujem výrobu dekorácií-dotvára to vianočnú atmosféru,deti sa tešia keď môžu s maminou piecť koláčiky,spolu ozdobujeme,chystáme stromček, všade svetielka sviečok,alebo vianočných svetielok...Milujem ten čas keď po všetkom tom chystaní sa usadíme s deťmi pod deku a pozeráme rozprávky,alebo si spravíme čas na chvílku čítania dobrej knihy...U mňa najviac Vianoce evokujú tie miešajúce sa vône zo všadial, príjemná hudba,relax pri tvorení,pri zdobení,to že sa stretneme s rodinou,tie zvyky a tradície to je to pravé čaro Vianoc :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Sleduji tě jako Péťa Stenzelová (p.stenzelova@gmail.com)
  Ve mě evokuje vánoční náladu vůně mandarinek a pomerančů. To je mě probudí touhu po vánocích klidně i v červenci. K tomu ještě vánoční pohádky, teplé bundy a kožíšky ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Gfc eva richterová ervulenka@seznam.cz
  Vůně vanilky a skořice. Vánoční výzdoba a světýlka.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Sdílím na fb Eva Richterova skrze tvůj příspěvek, odkaz mi nešel zkopírovat
  Ervulenka@seznam.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 7. GFC: Karolína Brázdilová
  Vůně pomeranče se skořicí. Pohádky, cukroví a vánoční světýlka a svetry, nejlépe s vánočními motivy. <3 mail.: karolinabrazdilova1@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Gfc Nela Richterová
  Nelarichterova@gmail.com
  Vánoce mi připomínají vůní jablka a skořice 😊

  OdpovedaťOdstrániť
 9. GFC Genevra, genevra43@gmail.com
  Letos tento pocit jaksi chybí a nic ho nedokázalo vyvolat. Ani mi nepřijde, že příští týden jsou už Vánoce. Jinak to bývá cukroví, spousta cukroví a krásná vanilková vůně. Taky vánoční ozdoby a svařené víno na trzích. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 10. GFC Barbora Červenková. pro dobrý den, pro mě jsou Vánoce nejkrásnějším obdobím v roce - světýlka, radost. Jak jsem si dnes znovu přečetla ve své oblíbené knize (Sněží, sněží) - Vánoce jsou stav duše a nezáleží na čase :) pod to se podepisuji. Likuji jako Barbora Francová. cervenkova.barbora@seznam.cz podkolenky preferuji pro děti ve věku 3-4 let.mě je vůní Vánoc vanilka, skořice, cukr a vánočka a jablka....jůů, je toho spousta. no a taky mandlová káva :) cervenkova.barbora@seznam.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Krásný večer přeji,
  díky téhle soutěži se stávám tvojí novou pravidelnou čtenářkou :) a blog sleduji jako Nela Procházková. Vánoce miluji a celkově zimu, řekla bych, že se jedná o mé skoro nejoblíbenější roční období. Vánoce jsou prostě Vánoce, miluji na nich naprosto vše. Vůni, dekorace, atmosféru, stres, obdarovávání ostatních, jídlo a to, že se jedná o svátek, který slaví celá republika :) Když je řeč o těch vůních, které já miluji!! Miluji pálení svíček, takže to je moje, tak nejraději mám skořici, vanilku, jablko, přeslazené vůně, pomeranč, banán s čokoládou a vůni čerstvého stromečku.

  cumanelkagmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 12. a zdielam tu :) https://www.facebook.com/Giveaway-SKCZ-723421241025612/

  OdpovedaťOdstrániť
 13. GFC: Dominika Gres
  Vianoce mi pripomína hlavne vôňa jablka a škorice.
  dominika10gre@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Zdieľam tu: https://www.facebook.com/people/Dominika-Baz%C3%A1rik/100018084888176
  dominika10gre@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 15. GFC: Alexandra Petriková
  Email: lyziee25@gmail.com
  Vone vanilky a skorice,pecene jablka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 16. GFC: Monika Mecarova
  Email: moni.mecarova@gmail.com
  Pocit Vianoc vo mne evokuje vôňa skorice, puncu a všetká tá vianočná atmosféra. A vôňa kapustnice. Čaro svetielok a padajúce snehové vločky. A hlavne co je najdôležitejšie a najkrajšie, čas s ľuďmi ktorých milujeme. Ten pocit lásky, radosti a pohody a ten kľud.

  OdpovedaťOdstrániť
 17. Ďakujem všetkým ľuďom, ktorí ste sa zapojili. Vážim si to a verím, že sa budeme stretávať na blogu v komentároch a tiež aj pri ďalších súťažiach. Ďakujem. Víťazom sa stáva Monika Mečárová. Ak sa mi neozve na mail, tak losujeme ďalšieho víťaza. Gratulujem! A vám ďakujem :)
  xoxo
  Aďka

  OdpovedaťOdstrániť

Používa službu Blogger.