TOP 5 youtuberov

Ahojte :)

Pred pár článkami som napísala niekoľko článkov tohto typu a myslím si, že je konečne čas na ďalší "diel". Tentokrát by som sa sústredila na youtuberov - chlapov. Nebudem to deliť či sú zo Slovenska, Česka alebo úplne zo zahraničia. Jednoducho vám sem hodím mojich TOP 5 youtuberov. Týchto sledujem pravidelne. To u mňa znamená to, že každé video vidím. Ja som ten typ človeka, čo sleduje alebo veľmi nekomentuje, hlavne čo sa týka YT. A koho teda sledujem? 

Áno, tiež patrím medzi tých veľa ľudí, ktorí prepadli práve tomuto youtuberovi. Milujem jeho kanál Pointless Blog. Zdá sa mi, že je veľmi priateľský. To sa mi na ňom páči, že sa stále má nohy na zemi a do svojich videí dáva dušu. Hoci v poslednej dobe názov videa zodpovedá dvom sekundám vo videu, no aj tak si to rada pozriem. Ak náhodou maturujete, tak ho odporúčam aj na anglinu, ktorú má podľa mňa super zrozumiteľnú a budete mu rozumieť.


Druhým TOP youtuberom je Róbert. Robí dobré videá a nie iba o varení. Začal teraz natáčať aj videá o športovaní. Mňa veľmi baví... Nie je len dobrý youtuber, ale aj dobrý človek, ktorý vás môže veľmi veľa naučiť, len stačí otvoriť oči a uši... :) 


Kovy je pán youtuber. Ja som mu veľmi priala vyhrať Blogera roku a som rada, že sa mu to podarilo. Mňa veľmi baví ako podáva informácie svojim sledovateľom - všetko s humorom, sarkazmom a iróniou. Mňa to neskutočne baví... Okrem takýchto videí, má na kanále aj cestovateľské videá a tie sú dokonale zostrihané. Jednoducho je super... 


Keď som už spomenula Kovyho, nedá mi nespomenúť Martina. Opäť... skvelo zostrihané videá, hlavne tie cestovateľské videá. Veľmi sa mi páči jeho humor a čo si budeme hovoriť... Martin je fešák a dobre sa na neho aj pozerá! Ale hlavná je tá tvorba... Bol snáď už všade a tie videá majú aj hlavu, no aj pätu. Nie sú to zbuchané zábery dokopy, ale je vidieť, že si dá naozaj záležať na každom z nich. Ja ho zbožňujem a verím tomu, že určite nie som jediná. 


Sajfa - aj on je už v podstate youtuber. Keby mi poviete pár rokov do zadu, že zrovna on tu bude, tak vám nebudem veriť. On ma baví hlavne posledné týždne, keď som si našla malú lásku do jeho vlogov. Je to človek, u ktorého ma bavia najviac jeho videá a fakt ma zaujíma, čo cez ten deň robil. Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na ďalší článok. Do komentára mi môžete napísať koho sledujete vy? Teším sa na vaše komentáre. 

xoxo
Aďka

Žiadne komentáre:

Používa službu Blogger.