TOP 5 Blogeriek /SK&CZ

Ahojte :)

Pokračujeme v nekozmetických článkoch a musím sa priznať, že ma to začalo naozaj baviť. Mám rada, keď ja poviem svoj názor a vy mi v komentári poviete ten svoj! Mám rada túto spätnú väzbu a to ma na tom baví najviac! To ako komunikujeme a rozprávame sa otvorene. Keby nebolo vás, tak ani tento blog asi nie je... Ďakujem! V dnešnom článku by som sa s vami podelila o moje TOP 5 blogeriek. Tieto blogerky sledujem ja a bavia ma! Chápem, že tieto blogerky niektoré nepatria do TOP na SR a ČR, ale je to čisto môj subjektívny názor. Určite mi napíšte aj vy do komentára váše TOP 5. Musím sa priznať, že sledujem každý ich článok, aj keď nereagujem v komentároch. Vopred hovorím, že tieto blogerky sú z ČR, no aj SR. Aké blogerky to sú? 


Ako prvú by som spomenula práve Dominiku, ktorá  má blog Dom by Dom. Tento blog ma priviedol úplne k blogovaniu, keďže sa mi páčilo ako si zhromažďuje spomienky. Blog má o cestovaní, pridáva tam články s fotkami zo svojho dňa a ja som tam istú dobu našla aj inšpiráciu do cvičenia. Na jej stránke nájdete aj rôzne outfity, čo je tiež super. Jej blog ma zaujal aj dizajnom, hoci dnes má iný dizajn. Nedávno začala pridávať aj videá na YT, takže jej držím palce... Navyše je to krásna baba, ktorá ma naozaj potenciál..


Ďalšou skvelou blogerkou je Hanka, ktorú poznám aj osobne a môžem vám zaručiť, že je skvelá baba, ktorá si váži to, čo má, no má veľké sny a ja verím, že sa jej splnia. Minulý rok sa umiestnila v Blgerke roka na SR na krásnom 4. mieste. Jej blog je plný recenzii, inšpirácie na líčenie a tiež veľmi vtipne podané články o VŠ - špecke špeciálnej :) Určite si tam nájdete niečo pre seba... Jej blog sa volá Another day with Hana a nájdete tam aj info o líčení, keby náhodou potrebujete nalíčiť! :)


Asi by to nebolo ono, keby tu nie sú baby z A cup of style. Tieto dievčatá majú blog o móde a motivácii. Musím sa priznať, že sledujem viac články o motivácii, no aj móda je fajn. Natáčajú aj videá na YT, majú vlastnú kolekciu, diár, no jednoducho to majú už rozbehnuté. Veľmi dobre a stručne píšu a to sa mne osobne veľmi páči. Vždy ma dokážu nabudiť a dodať energiu! Držím im palce...


Predposlednou blogerkou z dneška je Natálka z blogu The Nattiness, ktorý je plný cestovania, blogovania, životu ako Miss a tieto články milujem. Ona je skvelá, sympatická baba. A jej články ma bavia a nevadí, Že ich nestíha písať aktuálne. Baví ma stále a vždy čakám, kedy napíše nový článok- úplná závislosť.


Poslednou blogerkou, ktorú sledujem je Vera Paradis, ktorá má vždy krátke, jednoduché články a v tom vyniká. Vždy je to zaujímavá téma a vždy si ten článok prečítam. Nehladiac na to, že má super fotky. Je mladá, šikovná a verím tomu, že raz naozaj aj ocenená slovenská blogerka. Ja ju mám rada a fakt čítam každý článok.


Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na ďalší článok! Určite mi napíšte do komentára vaše blogy a tiež blogy, ktoré sledujete najčastejšie :) Teším sa na vaše tipy...Sledujete aj vy niektorú z týchto blogeriek? Napíšte mi do komentára...

xoxo
Aďka 

11 komentárov:

 1. Natálka a holky z A cup of style jsou super, také je ráda sleduji :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já mám nejraději Vogue House :) ostatní zmiňované bloggerky bohužel neznám :(

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Skvelý článok, opäť, ako vždy. :))
  Veľmi rada si prečítam každý tvoj nový príspevok, čím ďalej tým zaujímavejšie články.:)

  Môj BLOG-KLIK♥

  OdpovedaťOdstrániť
 4. O môj bože ďakujem! Strašne si to cenním !!!! <3

  OdpovedaťOdstrániť

Používa službu Blogger.