Trendy, ktoré ma už nebavia a nemám ich rada

Ahojte :)

Tento článok vznikol veľmi spontánne. Už dávnejšie som písala na moju FB stránku, že ak máte nejaký tip na článok, tak mi určite napíšte do komentára a niekto z vás sa ozval a napísal tam tento tip článku. Ja som si to zapísala a teraz som sa k tomu dostala. Tento nápad mi prišiel veľmi vhod, keďže ja trendy sledujem, no neriadim sa s nimi. Takto, aby som to vysvetlila... Trendy sledujem, vidím čo je aktuálne in a čo sa nosí, no neriedim sa s nimi, keďže nie všetky sa mi páčia, nie všetky by mi sadli. V tomto článku som sa rozhodla skombinovať trendy, ktoré sa mi nepáčia alebo ich rovno nemám ich rada. Vopred hovorím, že sa jedná o môj subjektívny názor, takže verím tomu, že sa nájdu ľudia, ktorým sa tieto veci páčia a budú ich nosiť. Jasné... Každý by mal mať svoje právo na názor a ja ho nikomu neberiem, tak mi neberte ani ten môj. Do komentára mi napíšte či sme sa v niečom zhodli alebo čo vám vadí? Teším sa na vaše komentáre a poďme rovno na trendy... 
1. Bomber - Verím tomu, že teraz ma polovica z vás odsúdi, ale fakt sa mi nepáčia tie bundy. Podľa mňa to nerobí dobrú postavu a málokomu fakt sedí. Teraz sa to rozmohlo vo všetkých možných farbách a veľkostiach. Niekto to nosí aj vo veľkosti oversize. Nechápem tých ľudí, no neodsudzujem ich, nech nosí každý to, čo sa páči jemu... Každý by mal nosiť to, v čom sa cíti dobre.

2. Chokers - Aj tento trend ma obišiel a to na kilometre.  Mne sa to nikdy nepáčilo.. nepáčilo sa mi to už ani keď som bola malá a deti to nosili. Rovnako sa mi to nepáčilo, keď to nosili americké youtuberky a celebrity a v rovnakej vlne som zostala aj vtedy, keď sa to dostalo k nám. Mne sa nepáči fakt, že mám mať niečo na krku. Podľa mňa to vyzerá ako obojok a fakt sa mi to nepáči. 

3. Preťahovanie obočia a pier-  Mám namysli preťahovanie obočie, že namiesto obočia vám vzniknú dva veľké, tučné pruhy. Rovnako tak pier. Ja chápem, že niekto má malé pery a chce väčšie pery, no toto robí efekt škody a nie prospechu. Naozaj... A verím aj tomu, že tie vaše pery nie sú na tom až tak zle! 

4. Topánky na vysokej platforme- tento trend nemám rada už od leta.  Keď som videla dievčatá, ktoré majú 8cm platformu, ledva v tom behajú, majú sandále a každý krok je neistý. Verím tomu, že niekto v tom vie behať, no mne sa to nepáči ani na nohe. Zdá sa mi, že to nohy deformuje a nejako zle to na mňa celkovo pôsobí. Možno sú to pohodlné topánky, no neprišla som im na chuť... 

5.  Metalické rúže- Neviem či ste si všimli, no v poslednú dobu začínajú aj na Slovensko a Česko prichádzať s metalickými rúžmi. Tento trend sa mi nepáči. Zdá sa mi to veľmi neprirodzené, lesklé a pripomína mi to strašne egyptské filmy a faraónky, ktoré nosili také pery - hlavne teda ak sa jedná o zlatú, bronzovú a podobné farby. 
Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na ďalší článok! Ak by ste chceli pokračovanie alebo máte tip na nejaký článok, tak mi napíšte do komentára! Určite mi napíšte či sme sa v niečom zhodli, prípadne aký trend vadí vám? Teším sa na vaše komentáre. 

xoxo
Aďka  

12 komentárov:

 1. Čo sa týka bombery, myslím si, že pristane iba dievčatám s chudšou postavou, inak len zbytočne rozširuje a skrátka nesedí. Čokerom som na chuť neprišla ani ja, jediné, čo sa mi zdá celkom pekné je taká tá zaviazaná šnúrka na mašličku:) Ale seba si v tom neviem predstaviť:D

  Saja Frey Blog

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak som rada, že nie som sama, lebo som si myslela, že budem :D áno... tá šnúrka na mašličku by sa dala, ale niekedy to vyzerá fakt divne :D ale niekedy to vyzerá veľmi decentne...

   Odstrániť
 2. Taky se neoblékám podle trendů. Bomber bundy se mi docela líbí, ale žádnou nevlastním. Jinak Chokers se mi též nelíbí. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak som rada, že sme sa zhodli na niečom :) A nie som v tom úplne sama...

   Odstrániť
 3. Osobné nosím topánky na platforme, ale hlavne čižmičky. Mám aj také tenisové, ale hmm málokedy ich nosím..Podľa toho k čomu si ich chcem zobrať :-) sandále sa mi nepáči a ani "papuciam" na platforme som neprišla na chuť :-D naozaj iba tie čižmy �� bomber sa mi páči, ale bohužiaľ nemám postavu na jej nosenie.. :-) chokers - mne sa to osobne páči, ale sama som to nikdy nemala na sebe a ani po rokoch netúžim :-) preťažovanie obočia a pier (?) ..Ani sotk neviem predstaviť a metalické ruže ..K nejakej udalosti, na večierok to musí byť super, ale klasický..Na oslavu napr fuuu to nie :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Bomber musí byť na super postave, to je pravda. No niektoré blogerky to ukazujú ako štýlové doplnenie outfitu normálne na nosenie. A preťahovanie obočia či pier... Myslím to tak, že niekto ma malé pery a rúž si nanesie aj za "okrej" pier a vlastne vzniká efekt botoxu, keď ešte správne našpúlia pery.

   Odstrániť
 4. Adka ako inak opäť chválim :D a s tými netrendami sa stotožňujem :D skoro na sto percent :) u mňa je tiež toho veľa čo nemusím :D ak píšeš chokery, mne sa veľmi nepáči ani šialene farebné rozjasnovanie, ktoré fičí posledné mesiace. Tiež som nikdy nepochopila trendu, ktoré fičal a myslím, že ešte stále fičí posledné roky legíny, ale nie v zmysle, že legíny su zle, ale klasické teplákove legíny na maturu či štátnice :D z toho mi doslova vlasy stávali dupkom :D To už rovno prísť v obyčajných teplákoch :D Mne sa tiež strašne nepáči ani tie silonky, resp na štýl falošné podväzky čo strašne fičí už tiež dosť dlhé. Pôsobi to tak neskutočné vulgárne :D to tiež si spomínam na situáciu z vyšky ked jedna slečna tak prechádzala po chodbe k tomu mini sukna, vysoke štekle, blúzka o tri čísla menšia a tieto podvezkove silonky, no bola to hrôza :D ono je veľa takých trendov :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To som rada :)
   To je pravda, ja sa stotožňujem zas v tých tvojich :D ako som písala na FB, tak nemala som problém vyberať. To rozjasňovanie úplne chápem :D Dva strieborné pruhy nie sú fakt milé a ani pekné :D

   Odstrániť
 5. Bomber mě nikdy moc nezaujal, a žádný ani nevlastním. Ale na opak Metalické růže miluji a vlastním jich hned několik :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To ľudí, 100 chutí ... alebo ako sa to hovorí :) Ale chápem.. každému sa páči niečo iné :)

   Odstrániť
 6. Ja som bomberám tiež nejak neprišla na chuť. Hlavne je to aj tým, že na moju vysoku postavu nemožem nikde zohnat taku v ktorej by som vyzerala normálne :-D Chokers tiež nenosím, to s perami a obočim vobec nepraktizujem a nechápem. Topánky na vysokej platforme a všeobecne všetko na vysokom opatku priliš nevyhladávam, kedže vysoká som dosť a metalické ruže som vobec ešte neskušala a nelákaju ma.

  OdpovedaťOdstrániť

Používa službu Blogger.