TOP 5 slovenských pesničiek

Ahojte :)

Pesničky sú môj život. Hudba je môj život. Vždy, keď sa niečo deje, počúvam pesničky. Je mi jedno či sú depresívne, či sú veselé. Na každú udalosť sa mi hodia iné. V dnešnom článku som sa rozhodla, že vám ukážem mojich TOP 5 pesničiek, ktoré počúvam hlavne posledné obdobie. Vopred hovorím, že ja počúvam všetky štýly hudby, no preferujem rap, POP. Zaujali ma vždy aj klipy, no tieto, ktoré vám tu ukážem dnes sa mi páčia hlavne textovo. Aké pesničky počúvam? 

1. H16 a DMS - Nebojím sa nikoho 2. Kali - Dosnívané 3. Iné kafé - Zlý 4. Martin Harich- Kde bolo tam bolo  5. No name - Sľuby Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil, hoci to bol taký krátky - playlist :) Do komentára mi napíšte akú hudbu počúvate vy? Aká je vaša najobľúbenejšia pesnička? Poznáte tieto pesničky? Teším sa na vaše komentáre...

xoxo
Aďka

6 komentárov:

 1. No name velmi ráda poslouchám. Těžko vybrat nejoblíbenější písničku, je jich více. Poslouchám jen převážně českou a slovenskou hudbu. :-)
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak to si jedna z mála.. zdá sa mi, že väčšina ľudí už dnes počúva americké pesničky ...

   Odstrániť
 2. Ja a hudba to je tak nejak rôzne :) počúvam rôzne druhy hudby, za posledný rok som si veľmi obľúbila české skupiny - napr, Chinaski, Slza, Perute :); zo slovenských imt smile; desmod, potom mám rada skôr takú rezkejšiu diskotékovu hudbu, ale na druhej strane žiadne techno, house apodobné veci toto vôbec nie :) Skôr asi počúvam zahraničnú hudbu :) Napr. Rita ora;Ellie Goulding; Cassadee Pope; Haille Steeinfeld, ; Covery Emmy Heesters sú výborne : ; Sharoon Doorson, Adam Lambert je za mňa top spevák :) Je toho veľa :) tak aspoň takto v skratke :) Aďka počúvaš aj ľudovky niekedy? :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Slza je TOP a nie len preto, že je tam youtuber :) Určite sa pozriem na tieto mená zahraničné, keďže ja sa moc nesústreďujem na zahraničné piesne a spevákov :)
   Nemôžem povedať, že by som sa im vyhýbala alebo opačne, že by som si ich doma púšťala, no nemám problém ísť na nejaký koncert alebo si vypočuť pár pesničiek :)

   Odstrániť
 3. Fuha, nepoznám ani jednu a to teda hudbu počuvam takmer stále. H16 a podobne skupiny nemusím, Kaliho tiež nie. Slovensku hudbu počuvam, ale skor iného typu. Mám rada Adama Duricu, Máriu Čirovu, No name je ešte tiež ok, no už dávno som od nich nepočula dobru pesničku....

  OdpovedaťOdstrániť

Používa službu Blogger.