Halloween - výzdoba (2015) / collab with Girl with pink nails


Ahojte :)

Dnes tu máme začiatok z môjho collabu s blogom girl with pink nails . Tentokrát som si pre vás pripravila výzdobu. Ja mám výzdobu trošku viac konzervatívnu. Je to skôr jesenná výroba, no aj tak som sa vám rozhodla to spojiť s práve týmto sviatkom. Zdá sa mi zbytočné vám ukazovať tekvičky, ktoré máme pred vchodom. Každopádne, tento sviatok budem oslavovať pri knihách, pretože ma čaká skúška ! Dúfam, že sa vám bude článok páčiť, resp. fotočlánok. ako si vyzdobuje izbu vy ? Určite mi napíšte komentár. :) 
Niečo som našla aj na internete a tak vám tu hodím obrázky, ktoré ma zaujali. Ja nie som priaznivca nejakého extra vyzdobovania. Takže som sa rozhodla, že vám sem hodím aj niečo z internetu ...


Naozaj mi napíšte do komentára, ako si vyzdobuje izbu vy. Musím sa priznať, že tento rok som to trošku fľákala a nejako sa mi do tej izby a celkovo výzdoby vôbec nechcelo. Som chorá, takže iba ležím. Chcela by som sa vás spýtať či by ste na mojom blogu chceli vidieť článok o tom, ako skladujem kozmetiku. Určite mi napíšte do komentára, aby som vedela či to má zmysel. Na dekorácie som sa inšpirovala u youtuberok ako Teri Blitzen či iných, sem - tam som pozrela nejaké obrázky na internete a takto toto vzniklo.

xoxo
Aďka 

18 komentárov:

 1. trošku nechápem, prečo ste si vybrali práve takúto formu spolupráce, keď sa ti do tej výzdoby veľmi nechcelo :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mne sa do tej výzdoby chcelo. Lenže som ochorela. A navyše chceli sme niečo aktuálne. Tiež je pravda, že ja nevyzdobujem nejako masívne - skôr jednoducho. ;-)

   Odstrániť
 2. Jééé vyzerá to krásne! :D Najmä tie poháre sklenené a ich výzdoba to je super nápad :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Prajem ti skoré uzdravenie:)..ja tento sviatok vôbec neoslavujem, nejako tk neberem ako povinnosť, ale tak výzdoby sú fakt pekné:)
  http://vsetko-co-mam-rada-by-vaja.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za prianie, snáď sa čím skôr splní :) .... Ďakujem :)

   Odstrániť
 4. Mě se tahle dekorace docela líbí, ale doma moc nezdobím.
  welcometomyworld

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ja halloweenskú výzdobu nerobím, vôbec tento "sviatok" neoslavujem a poriadne ani nevnímam, no vyrezané tekvice sa mi páčia :) Ja by som si článok o tvojom skladovaní kozmetiky rada prečítala :)

  Inak pozývam ťa do giveaway na mojom blogu:
  Klaudy's shopping enjoyment - GIVEAWAY

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Moc pěkný inspirační článek!:) A článek o tom, jak skladuješ kosmetiku moc ráda přivítám:)

  http://styleinphotos.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť

Používa službu Blogger.