TAG : SILA MAKE UP-u

Ahojte :)

Dnešný článok bude trošku iný. Áno, je to TAG, no ja som to zobral trošku iným štýlom. Väčšinou sa nejaké blogerka alebo youtuberka namaľuje - presnejšie iba polku tváre. Ja, som sa rozhodla, že to nenechám iba také "suché". Všetky tagy, challenge ako napríklad sú Don´t Judge Challenge, sila make up-u či Vyzeraj či najhoršie, nám hovoria vo svojej podstate to isté. Všetky majú rovnaký princíp, len sú inak poňaté. Ja som si vybrala už spomínanú silu make up-u. Čo nám hovoria ? Hovoria nám, že by sme sa nemali starať o to ako vyzeráme. Presnejšie - nemali by sme súdiť podľa výzoru. Každý jeden z nás je tvor jedinečný a každý máme nedokonalosti. Niektorí ľudia to vedia dobre zamaskovať a iný trošku menej. Všetci, ktorí používajú make up, tak potrebujú niečo zamaskovať. Je jedno či niečo na tvári alebo dokonca aj niečo zo svojho života. Všetky tieto typy videí a článkov hovoria, že je jedno ako vyzeráme. Robíme si srandu zo seba a ukazujeme tak na veci, ktoré sú v živote dôležité. Make up je fajn vec, no iba na fotku či na daný okamih. Nie je vôbec dôležité ako vyzeráme na fotke či vo videu, dôležité je to či vieme ako vyzerá naša iná časť tela. Srdce. Stretla som sa s niekoľkými videami, kde hovoria ľudia o tom, ako ich odsudzujú za výzor. Vážne máme toto za potreby ? Musíme to robiť ? Myslím si, že je jedno ako kto vyzerá, či má make up, či nemá make up. Každý sme skvelý už len svojou podstatou, že sme. Make up dokáže zakryť veľa vecí, no našu povahu nie. Nezakryje to, aký ten dotyčný je, neskryje jeho povahu. Veľakrát sa stáva, že človek, ktorý je pekný, "nastylovaný" a niekedy inteligentný, tak býva povahovo úplne drzý a nepríjemný. Nehovorím, že je to tak vždy, že každý je taký. TO NIE ! Ale stáva sa to ! Dnešní ľudia súdia podľa výzoru a to je celková chyba dnešnej generácie. Nie je dobré dávať ani na prvý pohľad, pretože daný človek sa chová inak, keď vás vidí prvýkrát a keď vás bude vidieť po desiatykrát. Nemali by sme súdiť a už vôbec riešiť výzor iných ľudí ... Myšlienka na záver je, že kým začnete súdiť nejakého človeka, zistite si, aký ten človek je, prípadne prečo sa správal tak , ako sa správal. Možno budete prekvapený, čo všetko skrýva. A čo sa týka toho výzoru. Nesúďte ľudí, neviete čím si prešli, čo prežívajú, prípadne prečo tak vyzerajú ako vyzerajú.

Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil a teším sa na ďalší článok. Do komentára mi môžete napísať či niekedy súdite ľudí a či dávate na prvý dojem. Teším sa na vaše komentáre.

xoxo
Aďka

14 komentárov:

 1. Veľmi pekný článok Aďka :) Make-up je fajn vec, ktorá nám pomáha zakryť naše nedokonalosti...hovorí sa, že ženy, ktoré by bez make-upu nevyšli ani na ulicu sú malo sebavedome o.O Mne osobne sa nepáči, keď má dievča na sebe veľmi veľa make-upu, pretože je to až moc neprirodzené. Na druhej strane zas nepochopím ľudí alebo ženy, ktoré idú na nejakú oslavu alebo do nejakej tv show a nedajú si na seba ani trošku make-upu a pritom vyzerajú zle. Prvý dojem je naozaj dôležitý a ja patrím asi k tým, ktorí dajú na ten prvý dojem :/ Ale postupom času ako toho človeka spoznám, tak zistím, že má super povahu a potom ma to celé mrzí..


  www.lifestyle-beautyblog.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak je jasne ze je rozdiel ked si nedava 50 rocna a 13 rocna zena meke up. Je dobre kryt nieco, no nie odsudzovat aj ked vyzera zle ...

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Velmi pekny a zajimavy clanek . Moc me zaujal
  www.terina98.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Podla mna je dolezity velmi prvy dojem ako na teba clovek posobi, ja pouzivam tiez make up lebo zakrije moje nedokonalosti co mam ale teraz cez leto mam peknu plet aj bez neho tak ho nepotrebujem , sice moj chlap ma miluje aj bez make upu ale robime to len pre svoje sebavedomie da sa to potom slraslit peknym usmevom, treba sa starat o seba ! ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja nehovorím, že sa o seba netreba starať. Treba, no ľudia zabúdajú na to, že sme všetci ľudia a keď vidia človeka, ktorý nemá make up a má jednu výražku, tak hneď hovoria aký je škaredý či sa nevie maľovať a podobne ....

   Odstrániť
 5. super článok, evs má super videá :) a s tou myšlienkou na záver úplne súhlasím :)
  ľúbezná

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Super :) Veľmi pekné videjko:)

  Rozhodne si nenechaj ujsť moju 1. GIVEAWAY ktorú nájdeš tu: http://co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot.sk/2015/07/sutaz-s-findkeyeu-giveaway.html

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Veľmi sa mi páči, ako si tento tag napísala, a nielen opakovala každého, lebo popravde, už to bolo dosť otrepané a robil to každý. No napísala si to veľmi pekne a vystihla si tú hlavnú myšlienku. :)
  https://windinhairblog.wordpress.com/

  OdpovedaťOdstrániť

Používa službu Blogger.