Obľúbení youtuberi #2

Ahojte :)

Dnešný článok je po dlhej dobe to, čo som vám sľúbila už pekne dlho. Čo to je ? V minulej "časti" som ukazovala baby, ktoré sledujem na YT. Na FB som vám sľúbila, že napíšem aj článok o chalanoch. Tak konečne je to tu ...  Neberte to tak, že vás nútim ich odoberať. Myslím si, že ich ale veľmi dobre poznáte a máte na nich vytvorený svoj vlastný názor. Neodoberám nejakých youtuberov, ktorí sú nejako málo známi. Opak je pravdou ...  Veď samy uvidíte :)
Gogo ... 
Tohto človeka nemusím nikomu predstavovať. Je sympatický, chytrý a vtipný :) Čo viac treba ? Jeho videá majú zmysel a sú dokonca aj vtipné. Tá vtipnosť sa u niektorých stráca. Pamätám si ako som ho videla na FB - nejaká skupina zdieľala jeho video a nejako to vyzeralo vtipne. Potom som pozrela aj iné videá a chytilo ma to. Nesledovala som ich pravidelne, no sem - tam si pozrela. Dnes ? Sledujem a čakám na každé jedno video. :) Až je to vtipné ... 

Jeho kanál na YT nájdete TU :) Selassie - jeho kanál je TU :) 

Jeho videá nesledujem často, no sú dni kedy si ho zapnem a sledujem ho od rána do večera. Je vtipný, sympatický a tie vlasy a ten štýl :O Je to niekto, kto má špecifický štýl videí, no nejako zaujme. Mňa zaujal ... Poznám minimálne 10 ľudí, ktorí ho žerú na plné obrátky. Ani sa nečudujem - je to zaujímavý človek. :) Nie je to šalká kávy pre každého, no ak máte radi tento humor, tak si často prídete na svoje :) Smusa ... Jeho kanál je TU :) 
Musím povedať, že tento youtuber je môj najobľúbenejší. Skutočne ! Tá energia, ktorá z neho vyžaruje a jeho vyjadrovanie spolu tvoria dokonalého youtubera. Aspoň ja si takto predstavujem osobu, ktorá by mala byť na internete známa. Nikoho nebaví sa pozerať na osobu, ktorá sedí na stoličke a niečo kecá. :) On ma skutočne baví ... Je sympatický, má kvalitu videí a tie videá majú vždy zmysel - aj keď sa niekedy nesnaží, vždy je to super video :)  Naozaj je parádny ... 


Dúfam, že sa vám článok páčil a teším sa na ďalší. Možno vyjde aj tretia časť :) Ja odoberám cca 150 youtuberov, takže je ťažké z toho vybrať - páčia sa mi všetci, inak by som ich asi neodoberala. :) A to len 150 chalanov. K tomu cca 100 dievčat - nie sú len zo Slovenska či Česka. :) Koho odoberáte vy ? :) 

xoxo
Aďka

12 komentárov:

 1. Z nich mám rada jedine Goga :DD Je úplne super aj spolu s Luckou :)

  Life-by-romi

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja ešte Expla ale nechcela som ich tu dať viac ....

   Odstrániť
 2. Máme podobný vkus :) Mám radši youtubery než youtuberky a Gogo je nejnejnejnejoblíbenější! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Gogo je top!:)
  bola by som rada, ak by si si našla čas na môj blog http://sajafrey.blogspot.sk/ :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Goga a Selassieho proste milujem ♥ Ich videá sú zárukou zábavy, a keď točia spolu tak to je mega! :D
  Michelle

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Miluju všechny tři ! Gogovi a Smusovi Power vlogy jsou nejlepší ! :)
  Michelle, ma belle

  OdpovedaťOdstrániť
 6. skvelý výber :)

  http://barborasurakova.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť

Používa službu Blogger.