Ďalší deň v BA ?

Ahojte :) 


Dnešný článok je opäť z Bratislavy. Nebude to nič plnohodnotné - bude to skôr niečo ako fotočlánok. Dúfam, že ste nečakali nič iné :) V poslednej dobe chodím do Bratislavy nejako často. Bola som tam už veľakrát. Avšak, vždy som niekde inde. Je to parádne, spoznávať bratislavské miesta, kde nechodia pomaly ani samotní bratislavčania. Včera som bola ale v civilizácii. :) Bola som v Petržalke, kde sme boli pozrieť nejaké autá. Neskôr som išla do Auparku. A to bol koniec môjho výletu. :) 

Keď som prišla do Bratislavy, išla som hneď do Petržalky. Tam sme vyberali nového tátoša pre podnikanie. Boli sme tam 3 hodiny, no nakoniec sme vybrali. Potom za nami prišiel Lukáš (predavač) a začal nám ukazovať autá. Skončilo to tak, že sme kúpili jedno červené auto. Vybavovanie ale trvalo veľmi dlho, a tak nás mama poslala spolu so sestrou do Auparku. V Auparku sme išli do Mc Donaldu, kde sme sa najedli. :) Potom sme si pozreli fasion výstavu. Skočili sme aj do nejakých obchodov ( viac vám povedia fotky) Potom sme sa presunuli na vlakovú stanicu, kde sme si kúpili jedlo a pitie. 
Naše outfity :) Naozaj to je fotočlánok. :) Dúfam, že sa vám aj tento fotočlánok páčil a teším sa na ďalší. Kde chodievate na výlety ? Chodíte ja do Bratislavy ? :)

xoxo
Aďka 
2 komentáre:

 1. Z tých fotiek úplne vidno, že si mala super výlet :) V Bratislave bývam, takže nemôžem povedať, že by som tam chodila na výlety, ale na druhej strane neštudujem tam, takže vo svojej podstate tam chodím na víkendové výlety domov :D Inak z Bratislavy som bola kedysi nadšená a bolo to pre mňa najlepšie miesto na život, ale čím som staršia tak mám pocit, že stratila to kúzlo alebo sa na ňu pozerám trochu inak ako kedysi. Viac sa mi páči Brno a úplne najviac Praha :) Do Prahy sa vždy strašne rada vraciam lebo je ohromne fotogenická a krásna, až teda na tie davy turistov :D

  Domka Domková

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. vieš, že nie si jediná, kto mi povedal, že stratila svoje kúzlo ? Viacerí to tak už povedali. Ja tam chodievam väčšinou na vylety, možno pracovne. Bývam na dedine, takže Bratislava je pre mňa niečo ako Londýn :D :D :D

   Odstrániť

Používa službu Blogger.