Obľúbení youtuberi #1

Ahojte :)

Dnes je tu trošku netradičný článok. Možno sa stane časom pravidelným - to uvidíme neskôr. Dnes by som vám chcela predstaviť youtuberov, ktorých JA sledujem. Určite tu nebudú všetci. Do dnešného dňa sledujem cez 200 youtuberov a to nie len slovensko-českých. Dnes vám tu ukážem ale len niekoľko ( neviem koľko presne) youtuberov, ktorí sú zo Slovenska či Česka. Hoci sledujem prevažne tie kozmetické youtuberky, sledujem aj jednu, ktorá ma od toho ďaleko. Nebudem predbiehať a radšej čítajte ďalej ...  
Túto youtuberku asi nemusím predstavovať. Táto slečna je najodoberanejšia youtuberka, ktorá miluje soby. Aj jej prezývka " Blitzen" je podľa jedného soba. Jej videá sú plné energie ( pokiaľ ju to baví) a má ich prepracované. Jej videá majú hĺbku a kvalita je skutočne vysoká. Navyše, Terka je krásna baba. Čo viac si môžete priať ? Videá majú kvalitu, hĺbku a počúvate človeka, ktorý vyzerá skutočne dokonale. Na svoj vek aj vyspelo. Ako sa dostala k YT ? Nemala priateľov a nejakých chcela. Tak čo nespraviť ? Začala natáčať. A dobre spravila. Keby jej nebolo, bohvie ako by to dopadlo :) Jej kanál nájdete TU :)  Moje najobľúbenejšie video je toto : 
Najlepšie :* Anetka ... ďalšia moja životná kapitola. Na mojom blogu je tiež rozhovor  touto skvelou babou. Trošku som ju spoznala a naozaj ju mám rada - aj keď len cez rozhovor. Teraz trošku zmenila štýl, no myslím si, že sa jej to hodí a každá zmena je krok vpred, nie ? :) Jej videá sú dobré, kvalitné a väčšinou o kozmetike. Teraz sa trošku dala aj na iné videá a naozaj sa jej podarili !!! :) Aj vás baví sledovať zmeny vašich obľúbených youtuberov ??? Či ide o vlasy, štýl oblečenia alebo kvalitu či štýl videí ??? :) Ja to priam milujem. Aj tu vám dám obľúbené video :) 
Ako ďalšiu vám predstavím to dievča, ktoré sa do kozmetiky nerozumie. Nehovorím, že sa nevie maľovať alebo niečo také. Vie, nepochybujem o tom ! Ale myslím tie videá ... Jej kanál nájdete TU :) Jej videá sú iné, no aj tak človeka bavia a myslím si, že by mala mať viac odoberateľov. Naozaj sa jej darí a má aj prečo ! :) Je sympatická, štýlová a aj má peknú budúcnosť :) 


Moje obľúbené video ??? 
Dúfam, že sa vám článok páčil. Chcem v tejto sérii pokračovať ! Dnes to bola babská akcia a babský článok, no nabudúce to bude možno opačne. Pozrieme sa aj na chalanov ! :) Koho sledujete vy ? Koho máte radi ??? :) 

xoxo
Aďka 

2 komentáre:

 1. Moje nejoblíbenějěší česká youtuberka je Shopaholic Nicol - prostě #1.. Ale jinak radši sleduji youtubery, u jejich videí se aspoň nasměju :) (I když to preferuju zahraniční)
  http://theoceansofme.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja sledujem youtuberov keď sa mi nechce čítať :D Je to lepšie ... pozeráš a pri tom môžeš jesť, piť - hocičo :)

   Odstrániť

Používa službu Blogger.