Korektor a zlatý tieň

Ahojte :)


Opäť tu je recenzia. Dnešný článok bude venovaný hneď dvom produktom, ktoré som si kúpila sama - nebola to žiadna spolupráca. Aké produkty ? Už podľa názvu môžete vedieť, že sa budeme rozprávať dnes o korektore a tieňoch. Ideme ale pekne po rade ... 

Ako prvému sa budeme venovať práve korektoru. :) Tento korektor je od značky essence. Musím povedať hneď na začiatku, že som bola na pochybách či je dobrý, či nie. Prečo ? Hneď prvá chyba u mňa bola tá, že sa mi zdal veľmi malý. Druhá vec bola tá, že som nevedela to, že sa rýchlo míňa. Skutočne ! Mne sa minul za týždeň aj pár dní. Nebolo ho tam vôbec veľa, priam málo by som radšej povedala. Čo sa týka jeho krycej schopnosti, tak musím povedať, že vôbec nekryl. Hoci, ja som mala najtmavší odtieň. Fakt som tomu nechápala. Sklamal ma. Tiež ten aplikátor bol veľmi zvláštny. Na jednej strane ste krútili vrchnákom, čím vyšiel na druhom konci tekutý korektor. Štetec bol malý a dosť dráždil okolie pod očami. Tento produkt ma skutočne nahneval a viem, že si ho už nekúpim. Stál 3,66 eur a kúpila som ho v DM drogérii. :) Môže sa stať, že niekomu bude vyhovovať. Preto ma to zaujíma. Napíšte mi do komentára či ste tento korektor mali a či ste s ním boli spokojní ! :) Som zvedavá či to nesadlo len mne, alebo aj ostatným nesedí ... 

Ako druhý produkt tu mám tieň. Ten je od značky Mels. Ja som túto značku našla v OC Max. Nepoznala som ju dovtedy, je to celkom neznáma značka - aspoň čo sa týka môjho okolia. Kúpila som to čisto na recenziu. Ja som bola z nich nadšená. Potrebovala som nejaký tieň, ktorý má zlatú farbu. Zo začiatku to bola krásna svetlá zlatá farba, ktorá bola odtieni 107. Keď som ju naniesla na ruku, tak bola stále zlatá. Potom prišiel ale šok, ktorý sa často stáva v nekvalitných paletkách. Čo ? Po hornej vrstve vznikol zelený fľak. Neskôr to bolo ešte horšie ... Keď si dáte tieň na oko, máte niečo zelené, niečo zlaté. Sama neviem aká je to farba - taká vojenská. Avšak, musím povedať, že v niektorých odleskoch je to stále zlaté. Dlho trvalo kým som si spravila na to názor. Pravda je, že som to na oku viac nemala. Ja mám od tejto značky aj púder, a s tým som spokojná. Čo sa týka pigmentácie, tak tá je dobrá, dokonca ani neprášia. Moje pocity sú aj zmiešané, no aj negatívne. Stále mi ale niečo hovorí, že sú dobré. Každopádne, ja si ich už nekúpim. Stáli ma 80 centov, čo nie je skutočne veľa. Možno ich využijem na nejakú masku. :)  :)  :) 

Dúfam, že sa vám môj článok páčil a teším sa na ďalšiu návštevu :) Určite mi zanechajte komentár či ste mali možnosť vyskúšať korektor, alebo značku Mels, prípadne vaše dojmy :) 

xoxo
Aďka 17 komentárov:

 1. Ja tento korektor od Essence mám ale už ho nepoužívam pretože som si kúpila oveľa lepší. Máš pravdu, je nanič, rýchlo sa míňa a vôbec nekryje. Mne síce nedráždil okolie pod očami, ale ajtak už viem že si ho viac nekúpim. Inak pekný článok aj blog. :)

  Nellysa's world

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem veľmi pekne :) A môžem sa spýtať ? Aký korektor používaš ? :) Lebo ja teraz hľadám nejaký dobrý, tak nech sa inšpirujem :)

   Odstrániť
  2. Používam korektor od Maybelline- Fit Me a od Astoru. :) A môžem ti poradiť korektor od Maybelline- Affinitone. Máš pekný blog!

   Odstrániť
  3. O tom blogu som ti už napísala ale ajtak. xD :)

   Odstrániť
  4. ďakujem za tip :) A aj za pochvalu :)

   Odstrániť
 2. Ja som ho mala tiež, minula som ho asi za týždeň :D Perfect stay 24 hod. od Astor, jednoznačne najlepší. Stojí síce 4 eurá, ale to nie je také hrozné a kryje úplne dokonale.

  natalihnat

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem za tip :) Akurát niečo hľadám, no po tejto skúseností sa normálne bojím niečo kúpiť :/ :D

   Odstrániť
 3. Já tento korektor ještě neměla a aspoň vím co si teda nekupovat, tak díky za recenzi. :-)
  http://www.vmemzivote.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. nemáš za čo :) O takýchto "perfektných" kúskoch, si treba radšej hovoriť :)

   Odstrániť
 4. Ten korektor od Essence som mala a taktiež som ostala v pomykove, pretože som ho minula za týždeň (keď nie ovšem menej). Vôbec som nepochopila tomu ''vytláčaniu'', pretože keď som sa ho snažila ''vytlačiť'' nevychádzalo nič. Tak som točila, točila až som dotočila, vytiekol. Úplná nespokojnosť a ta tú cenu si radšej kúpim Camouflage od Catrice :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak som rada, že nemám len ja divnú tvár :D Ale zas ma mrzí, že za tú cenu je to také zlé a nachytalo sa toľko ľudí :/

   Odstrániť
 5. Tento korektor som síce neskúšala ale za mňa ti určite môžem odporučiť korektor od Astor 24 hod Perfect Stay ako sa už písalo vyššie :) A čo sa týka značky Mels ešte som o nej nepočula :)

  http://christyshades.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem za tip :) Ešteže som písala túto recenziu, lebo ešte stále by som blúdila medzi korektormi :) ďakujem .... Ani ja až dovtedy. Ono je to neznáma značka, niečo majú dobré, no niečo nie ... :)

   Odstrániť
 6. Ten korektor je na kočku, mala som ho asi pred troma-štyrmi rokmi (ak nie aj viac) a dosť ma štval ten aplikátor, točím, točím a nič a potom trošku otočím a vyprsklo to na mňa :D Vôbec nebol dobrý, celý bol akýsi divný ale tak ono už čert zober tie tri eurá, keby bol drahší, tak ma to štve viac, ono s essence nemám moc dobré skúsenosti, od nich si kúpim maximálne tak lak na nechty ak vôbec. Mala som potom ďalší od Rimmelu, tiež mal taký štetček, ale bol normálne v tube, takže som si mohla pekne regulovať koľko toho chcem a nie sa spoliehať, koľko si toho vytočím a aj sám o sebe bol omnoho lepší. Osobne si myslím, že už sa skôr oplatí dať o pár centov viac na Rimmel, prípadne kúpiť pár kvalitnejších vecí ako 15 essence šupiek :)

  Domka Domková

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. súhlasím :) Asi tiež skúsim od Rimmel alebo od Astoru :)

   Odstrániť
 7. Ten korektor som mala aj ja a tiež sa mi ninul tak rýchlo a dokonca sa vylieval z toho štetca a skoro polovica mi vytiekla ..je na nič

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. súhlasím aj keď mne sa nevylial :D asi som ho skôr stihla minúť :D

   Odstrániť

Používa službu Blogger.