Deň v Bratislave inak

Ahojte :)


Dnešný článok bude v podstate jeden fotočlánok. Popíšem sem aj veci kde som bola, ako tam bolo a čo som robila. Chcela som aby tento článok bol prevažne o fotkách, lebo chcem vám ukázať tie miesta, veci a predajne, v ktorých som bola. Všetko sa odohrávalo v okolí Bratislavy a priamo v Bratislave. Začala som cestu v skorých ranných hodinách okolo 7:30 ráno. Išli sme do Senca, kde sme boli v jednom skladovom komplexe. V tomto komplexe sa nachádza neuveriteľne veľký počet skladov. My sme išli do predajne s názvom Cornico. Je tu oveľa viac skladov, napríklad aj DM drogéria. 

Ďalej naše nohy prišli na starú Vajnorskú cestu a ešte sme navštívili obchody. Schválne, kto to tam pozná ? Podľa informácii, ktoré som našla ... To je staré letisko, ktoré museli zrušiť kvôli nejakému pádu lietadla. Nie je to overené. Zostali tam kumbále, ktoré sa teraz využívajú ako predajne, resp. sklady nejakých obchodov. V niektorých sa dá kúpiť aj jeden kus, no väčšinou je min. 12 kusov potrebných kúpiť. Poviem vám, tie ceny sú tam veľmi dobré. Predávajú tam aj drogériu, no hlavne oblečenie. Navštívili sme aj obchody, ktoré neviem nejako špecifikovať. :) Bolo to veľmi zvláštne. Boli to také rady, ktoré boli plné skladov a reštaurácii. My sme boli v Slovenskej kuchyni. :) Tu vám asi povedia viac fotky ako ja, keďže som stále z toho v šoku. Čo som bola milo prekvapená, tak boli tam čínske potraviny. Niečo ako u nás je Jednota. Všetko plné čínskych vecí. Odporúčanie - NIKDY si nedávajte zimný melón - ak to bude čínsky produkt. Už viem, prečo slovenským ľuďom, nič nechutí v Číne. Tak a tu sú fotky ...
Ako ďalšiu zástavku sme mali Mlynskú dolinu v Bratislave. Tam sme pozreli dve VŠ, sestra si vybavila veci do školy a ja som si našla školu snov. Hoci ma to čaká až o rok, no tie priestory ma uchvátili už dnes. Je to škola STU, odbor niečo s informatikou. :) :) :) Ich chodby vyzerali pekne a bol to prototyp modernej školy. Páčila sa mi ... Prečo ? Zaujala ma hlavne svojim výzorom. Nebudem vám klamať, spravili na mňa dojem aj chodby. Chodby ? Presne ! Na chodbe sa nachádzali vankúše na sedenie, látkové hočky a všeobecne tam bola dobrá atmosféra. Videla som aj jednu prednášku, možno by to bolo fajn tam študovať. Fotky ale nemám z danej fakulty, ale z Univerzity Komenského, kde študuje aj moja sestra. :) 
Ďalšie kroky viedli do obchodného komplexu - Ikea a Avion. Nakoniec sme skončili len v obchodnom dome Ikea. Tam je tiež čo robiť. :) Prechádzali sme sa tam pomerne dosť dlhú chvíľu, kúpili sme zopár vecí a najedli sme sa tam v reštaurácii. Je zaujímavé koľko vecí je na jednom mieste. Milujem tieto obchody, kde nájdete všetko. Ja som si kúpila črepník, ktorý nebude ale na kvety. Ja ho použijem ako nádobu na kozmetické štetce :) Potom si mama ešte kúpila nejaké záležitosti. Ja som sa popozerala po sviečkach, no žiadne ma nejako neokúzlili. Našla som jednu krásnu jahodovú, no keď som premýšľala či ju kúpiť, spomenula som si na tie všetky videá, kde hovoria ako neprevonia miestnosť. Radšej som ju tam nechala ... Stála 1 euro - malá a tá veľká 2 eurá. :) Čo sa týka jedla, tak to mne najviac chutí ich pizza. I love it !!! Skutočne ... Tá chuť - perfektná. :) Ocinovi najviac chutí  ich Hotdog. Čo chutí najviac vám ? :) 

Ďalšie kroky boli už domov. Cesty nebili preplnené a dalo sa všetko v pokoji stíhať. Počasie bolo pekné tiež. Trošku fúkal vietor, hlavne v Bratislave, no kedy tam nefúkal ??? :) Mne sa tento výlet páčil a užila som si ho naplno. Aspoň jeden deň, kedy niečo zažijem, nie ? Dúfam, že sa vám tento článok páčil a teším sa na ďalší. Tiež dúfam, že navštívite aspoň nejaké miesta ako ja. :) Oplatí sa ... 

xoxo
Aďka 

10 komentárov:

 1. Ty brďo !!! To vypadá na skvělej den :-) !!! A ty obchody vypadají suprově !!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Super fotky! :) Bratislava nejako opeknela odkedy som tam bola naposled :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ďakujem :) Tak nejako sa vyvíja, no či opeknela je Ťažko povedať - ja tam chodím pomerne často :)

   Odstrániť
 3. Pěkné fotky a skvělý článek^^

  carolinegrey.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To musel byt super den, taky vetsinou skoly hodnotim podle chodeb :-D co se tyce svicky z ikei,mela jsem ji a provonela pokoj krasne.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. bol bol :) áno ? :O Tak to je paráda, lebo niektoré fakt neprevoňajú :/

   Odstrániť
 5. FIIT - Fakulta elektrotechniky a informatiky :) Veľmi dobrý výber ale jedna z top najťažších škôl :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tak to áno :) Ale čo je ľahké ? Nejaké ekonomické to fakt nie je pre mňa a filozofia - to je moja druhá voľba :)

   Odstrániť

Používa službu Blogger.