Ako sa starám o vlasy ?

Ahojte :)

Dnešný článok je trošku nezvyčajný na mojom blogu. Rozhodla som sa vám povedať, napísať či opísať moju starostlivosť o vlasy. Na ask.fm sa ma často pýtate, ako robím to, že mám husté a pevné vlasy. :) Dnes vám ukážem moje "kúzla". :) Nie je to nič výnimočné. Ukážem vám produkty, ktoré používam pravidelne. :) 

Ja si zmývam vlasy každé 3 dni v týždni a to pravidelne !!! :) Nikdy nevynechávam ... Keď  si nezmyjem vlasy, tak mám normálne. Nemám ich prehnane mastné, no mám problém s lupinami. Keď používam tieto produkty, tak tie lupiny mi rapidne klesnú. :) Preto je toto moja pravidelná routina ...  


Toto sú všetky produkty, ktoré pravidelne používam. :) ako si môžete všimnúť, moja obľúbená značka je Balea. Veľa ľudí ju odsudzuje, lebo je lacná. Zdá sa mi, že je ale kvalitná - minimálne niektoré produkty. Na obrázku môžete vidieť aj druhú moju najobľúbenejšiu značku - Syoss. :) 

Ako si zmývam vlasy ? :) 

Ako každý si namočím vlasy :D Klasika ... Na mokré vlasy si nanesiem šampón od značky Balea - prvý z ľava. :) Tento šampón je dobrý, ja ho mám kvôli tomu, že moje vlasy sú plynule zvlnené - od polovice hlavy. :) Večný problém ...  Nedávno som písala aj recenziu na tento produkt, tak sledujte menovky " Recenzie". :) Po tomto šampóne si klasický zmyjem vlasy - zbavím ich šampónu. Druhý krok pokračuje tým, že si nanesiem druhý šampón a to od značky Syoss. Tento Šampón je veľmi dobrý na vlasy s lupinami. Je to môj najlepší a najkvalitnejší šampón. Videla som aj recenzie, ktoré hovorili ako im nepomáha a podobne. Úprimne ? týmto recenziám som sa skutočne divila. Nechápem ich dodnes ... Mne skutočne pomáha a neviem si ho vynachváliť. Ak ho používate alebo ste niekedy používali, tak mi napíšte váš názor do komentára - budem len rada !!! :) Na tento šampón som robila tiež recenziu, tak hľadajte pre viac informácii :) Tretím krokom je u mňa lak na vlasy. Tento krok opakujem aj po fénovaní. O tom ale neskôr. Požívam lak na vlasy na objem číslo 4 !!! Mne osobne pomáha a robí mi skutočne objem a hlavne vydrží dlho ! Dokonca sa mi zdá, že moje vlasy chráni pred poškodením ( to neviem ako, no skutočne sa mi to zdá).  Tento lak používam veľmi krátko, takže neviem povedať presnejšie informácie. :) Nedá mi nepovedať, že ja nepoužívam žiadny suchý šampón. Myslím si, že veľmi ničí vlasy a nepríde mi to ako efektívne riešenie mastných vlasov. Radšej si nájdem čas na zmývanie vlasov. Vy ho používate ? :) Mne to príde skutočne nejaké zlé pre vlasy. 


Predposledným krokom je u mňa fénovanie. Pred fénovaním používam tento sprej, ktorý je aj pre tých, ktorí si žehlia vlasy. Sprej nastriekate na mokré vlasy pred fénovaním / žehlením. Vlasy by mali byť ochránené a nemali by sa ničiť. Musím povedať, že ja to používam pravidelne a vidím výsledky. Skutočne sa tie vlasy neničia a nejako nemám potrebu si kúpiť nejaké drahšie produkty. Navyše príjemne vonia, takže je to aj pre nos príjemné. Tiež mi to pomáha pri česaní. Ľahko sa vlasy češú a netrhám všetky voľnejšie vlasy. :) :) :) Čo sa týka toho česania. Ja si ich češem až ráno - večer zmyjem, ráno češem. :) Vlasy sú potom oveľa pružnejšie. Ako posledný krok používam opäť lak, ktorý nasprejujem pri končeky, aby mi zdvihli objem !!! :) 
Dúfam, že sa vám článok páčil a do komentára mi napíšte ako sa staráte o vlasy vy ? :) 

xoxo
Aďka 

2 komentáre:

 1. Já používám jeden šampon od Syossu - takový ten fialový, ale měla jsem jich víc.. Jinak tě chci upozornit na to, že na mém širším monitoru je tvůj blog trochu rozházenej - ten design..
  http://theoceansofme.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. a je dobrý ten šampón ? Lebo veľa ľudí hovorí, že Šampóny nie sú nič moc od tejto značky a mne vyhovuje. Či som jediná taká divná :D :/ ... Hej ? :O ďakujem ...

   Odstrániť

Používa službu Blogger.