Najkrajší peračník ?

Ahojte :)

Dnes mi prišiel balíček :) Dávno tu nebol takýto článok, nie ? Dnes sa konečne dopracujeme k tvz. Unboxingu. :) Tentokrát je to balíček zo stránky http://postovnezdarma.cz/. Toto je už môj druhý balíček a som opäť nadmieru spokojná. 

Dnes som mala zlý deň, no keď som prišla domov čakal ma v schránke balíček. Vedela som, že tam bude práve táto vec. Ja som z nej neskutočne nadšená. Ja milujem pandy a toto sa naozaj podobá na pandu. Aspoň niečo mi bude ten čas v škole spríjemňovať. Prišiel v pravý čas !!! :) čo sa týka toho materiálu, tak je to jemná bavlna. Vôňa je typická ako v čínskych obchodoch, no to vôbec nevadí. :) To sa časom vyperie. Z vonkajšej strany nájdete na peračníku očká pandy :* a nos. Samozrejme nechýbajú detaily, napríklad ušká či chvost na zipse. Na to, že je to z tejto stránky, je zips naozaj kvalitný. Vo vnútri nájdete čierne bodky. Ja neviem čo mám ešte chváliť. Som naozaj s ním nadšená a určite sa oplatí investovať. 

Prišlo mi to v tomto balíčku. Prvý balíček mi prišiel v čiernom igelite. Tentokrát sa polepšili a dnes mi prišiel balíček vo vystuženej obálke. Ja som skutočne rada, že mi to prišlo. Presne tento tovar nájdete TU !!! :) Nie je krásny ? :) Som skutočne šťastná !!! :)

Takto vyzerá vo vnútri :)

Dúfam, že sa vám článok páčil. Ja túto stránku môžem len chváliť. Viem, že doba trvania trvá 21 dní a to je dosť. No na dobré sa dlho čaká. Aj pani, s ktorou som komunikovala bola veľmi príjemná a poradila. Najkrajší darček k mojim narodeninám :) Objednávali ste už na tejto stránke ? :)

xoxo
Aďka

4 komentáre:

  1. Odpovede
    1. tomu ver :O Aj mne sa veľmi páči... dnes bol prvýkrát aj v našej (blbej) škole :D

      Odstrániť
  2. Bože ten je úžasný, ten by sa mi hodil k mojej zbierke japanoidných vecí.

    OdpovedaťOdstrániť

Používa službu Blogger.