Vianočné trhy v Bratislave

Ahojte :)

Dnes je to taký tripový článok. Mohli ste vidieť na mojej FB stránke (odkaz vpravo), že som s tým pekne spamovala. Bola som tam a navštívila som aj sľúbený Bory Mall - okrem iných. Vstávala som o 7:30 hod. a išla som na vlak, ktorý odchádzal 8:21 hod.. V Bratislave som bola okolo obeda. Tento výlet som absolvovala s rodinou. Cesta vlakom bola pokojná a celkom príjemná - nešlo ani veľa ľudí, aj keď sú tie vlaky zadarmo. :) Prišli sme tam. Priamo na stanici sme sa stretli s mojou sestrou, ktorá tam študuje na VŠ. A začal krásny deň ... Išli sme na Vianočné trhy. Tam ešte nikto nebol a tak sme mali možnosť si popozerať všetky stánky pekne pomaly. Začalo nám trošku pršať, no to nás neodradilo. Mali sme aj tak zážitok. Stánky boli naozaj všetkého druhu. Od keramiky cez mydlá až po nejaké tričká. Samozrejme, nechýbalo jedlo a alkohol a to všetkého druhu. Od vína cez medovinu po punč. My sme mali len ríbezľové varené víno. Predavačka sa s nami zarozprávala a niečo aj povedala. To nám už zostala zima a tak sme sa rozhodli, že prejdeme ďalej a to do Bory Mall. Chcela som vidieť toto obchodné centrum. Na blogu som už o ňom písala, no chcela som toto NOVÉ OC vidieť aj ja osobne. Splnilo sa mi to ... Toto obchodné centrum je naozaj veľké. Zaberá množstvo priestoru a ešte dostavujú 17 kino sál !!! Naozaj ! Bude to pekelne dobré, keď to dostavajú. Splnilo moje očakávania. Počula som len od sestry, no aj tak. Spravila som si teraz svoju vlastnú mienku. Zaujal ma svojou stavbou. Nikdy som nevedela, na ktorom som poschodí a navyše tie trojuholníkové klenby sú tiež veľmi fascinujúce. Všetko to pôsobilo tak umelecky. Niečo to vo mne zanechalo a bola som šokovaná tou veľkosťou. Hodím vám sem ešte nejaké fotky : 
Ďalšou zástavkou bol Central. To je obchodné centrum, tiež. Tiež vo vás vyvolávajú vianočné ozdoby, taký dobrý pocit ? Človek by ani neveril. V tomto centrály som sa dlho nezdržala - skutočne išli o to aby som si pozrela ako sa tam dostanem o týždeň na koncert. :) Prešla som do centrálnej klubovne, kde sme si dali pivo. Nie je to tam až také drahé ako každý hovorí. Naozaj nie ! V Centrály sme stretli ešte Lauru z Búrlivého vína, ktoré chodí na Markíze ( ak náhodou sledujete, viete koho myslím). Jej správanie bolo predvídateľné. Snažila sa vyhnúť očným kontaktom. Nevadí. Cestou v autobuse sme stretli revízora a mne došlo, že by ma to veľmi napĺňalo. :) Asi budem revízorka :) :) :) My sme mali lístky v poriadku, no jednému chlapovi dal pokutu 70 euro. To by som naozaj nechcela byť .... 
Pred odchodom sme skončili ešte v miestnej tržnici, kde sme si dali neskutočne dobrý koláč. Vôbec ma nevie napadnúť ako sa volá. Bol skvelý ! Chutil mi ! A to keď sme už chutí koláč s jablkami - to je čo povedať !!! :) V autobuse sme stretli ľudí z Farmy ( relácia na Markíze) a to presne Evu - policajtku ( taká blondýna) a a ešte jednu čiernovlasú - ona vypadla ako prvá sa mi zdá. Ohovárali zrovna Rezu :) Čo vám poviem ... naživo vyzerá úplne inak a zdala sa mi byť ostrihaná. :) Na vlakovej stanici sme sa rozlúčili s mojou sestrou, ktorá zostala v Bratislave a my sme išli domov. Mali sme ešte hodinu čas a tak sme sa zastavili ešte na jeden  rezeň v žemli. Bol naozaj veľký a mali sme problém traja ho dostať do žalúdka. :) Potom nám išiel vlak ... a išli sme domov ... Cesta bola príjemná a taká pokojná. Sedeli sme samy v kúpe a to nám stačilo. Trošku sme si aj pospali ... :) Tak to je odo mňa všetko. Chcem poďakovať aj cez blog ľuďom, ktorí tento deň so mnou trávili a môžem povedať, že to bol skvelý výlet. :) Dúfam, že sa aj vám článok páčil a vidíme sa pri ďalšom :) 

xoxo
Aďka 

Žiadne komentáre:

Používa službu Blogger.