Spomienkový TAG

Ahojte :)

Dnes tu máme ďalší TAG. Tentokrát je to spomienkový tag. :) Ja som ho nikdy nechcela robiť, lebo sa mi nechcelo oskenovať fotku. ALE písali ste si oň a tak ho tu máte ... :)

V ktorom roku s sa narodila ? 

Ja som sa narodila v roku 1996, takže mám 18 rokov. :)

Máš nejaké fotky z doby keď si bola mladšia ? 

Mám ich veľa, no dám sem vám len jednu. Moja mama a ocino dosť často fotili, čo som po nich zdedila :) Čo ma poznajú vedia o čom hovorím :) Mám nutkanie fotiť ... Toto je moja obľúbená fotka :)

 
Na ktorých programoch si vyrástla ? 

My sme to začiatku nemali satelit, takže mi stačili normálne programy ako STV 1 či Markíza. Televízne programy, tak to som sledovala ako závislák a to doslova. Moja mamina mala v spálni také veľké hodiny a tak som sa chodila každé ráno pozrieť koľko je hodín. Ak už bolo 6 hodín RÁNO, tak som bežala zapnúť televíziu a sledovala som programy ako gumkáči alebo špiónky. To boli moje najobľúbenejšie. čo je vtipné je to, že som to sledovala napchatá pred telkou, lebo som nemohla zobudiť rodičov a sestru. Takže hlasitosť na jednej paličke a ja hlavou pri telke opretá o gauč aby som niečo počula. :) 

Čím si chcela byť keď si bola malá a stále tým chceš byť

Mňa vždy lákalo písanie. Vždy som chodievala do krúžkov, ktoré mali spojené niečo s písaním. Dokonca, keď som v škole vyrušovala a učiteľka mi dala napísať 20krát, že už budem poslúchať (ako trest), tak ja som sa potešila. Vďaka nej mám dnes krásny pravopis :) :) :) Takže vždy som chcela písať, no samozrejme ma to lákalo všetko - klasika princezná, doktorka. :) Ale vždy to písanie bolo NAJ ! :) 

Aký najtrapnejší zážitok si pamätáš ? 

Neviem či je to NAJ, no doteraz si pamätám ako som sa prvýkrát obliekala do škôlky sama a zabudla som si dať spodné prádlo. A ja som spávala v škôlke, no prišla som na to až keď sme sa mali dať do pyžama a to by nebolo také zlé, keby sa nejdem s tým pochváliť našej učiteľke. :) Proste vždy sa na tom smejem ... teraz to nie je možno také vtipné, no keby to zažijete ako som ja prebehla bež gatiek na posteľ :D Smejete sa :D 

Tri pesničky, ktoré si milovala keď si bola malá ? 
Ja sem dám len jednu, lebo táto ovládala môj svet !!! :) 

Nejaká záhadná príhoda ? 

Tak ja nejakú záhadnú nemám. :) Záhada je celé moje detstvo :) 

Máš nejaké veci z detstva, ktoré máš až doteraz ? 

Je ich určite veľa. Mám macka od sestry, hračky, Barbie, autíčka :) 

Aký bol svet pred tým a aký je dnes ? 

Ja si myslím, že nie som až tak stará aby som to mohla porovnať. Čo sa týka môjho sveta, tak ten svet pred tým bol určite ľahší a nemala som problémy - všetko bola ružová gombička. Všetko bolo ľahšie a hlavne ! Nemusela som sa učiť :) :) :) Teraz s prichádzajúcim vekom sa stupňujú aj problémy či životné otázky. Ale tak život ide stále ďalej :)

To je všetko :) Dúfam, že sa vám článok páčil :) 

xoxo
Aďka 


Žiadne komentáre:

Používa službu Blogger.