Snowland:Majk Spirit,Ego a Dara Rolins(2014)

Ahojte :)

Včera som bola na jednej skvelej akcii. Na túto akciu chodím pravidelne každý rok už niekoľko rokov. Tento rok tam vystupovali : Dara Rolins, Majk Spirit a Ego. :) 

Išli presne opačne ako som čakala. Ale ideme pekne od začiatku. Ja som tam prišla okolo pol 11 :) Viem - je to skoro. Keď som sa tam prišla deti sa sánkovali a užívali si sneh. Ja som si porobila fotky pri postavičkách, ktoré boli v Snowlande. :) Sú tam naozaj takmer všetky známe rozprávky. Trošku som to tam pozrela. Pribudli 2 nové vleky a naozaj sa to tam pomaličky rozrastá. Tento rok bolo pódium na druhej strane, čo bolo úplne zle. Ja som sa vždy pozerala ako sa sánkujú a teraz ?! Teraz to bolo na opačnej strane a nevedela som kde skôr. Čo sa týka tohto, tak to sa mi vôbec nepáčilo. Okolo 13:00 hod. prišiel  DJ a ten sa rozprával sám so sebou. Nadával kde to zas dali a tak. Tiež bol nemilo prekvapený. 

Okolo 14 začal program. Tam bolo veľmi málo ľudí. Moderátor sa nemal s kým rozprávať, a dokonca sa ani nezapájali tí čo tam boli. Čím to bolo ? Podľa mňa to bolo tým, že počasie bolo naozaj nepriaznivé. Bola veľmi veľká zima a začal fúkať vietor, neskôr aj snežilo. :) Mňa nezaujímajú súťaže o tričká či šálky. Išla som sa teda poprechádzať. Prechádzala som sa po VIP parkovisku. Tam som zbadala auto Ega. :) Ako náhle som sa priblížila k autu, vybehli na mňa dvaja ujovia, ktorí strážili auto. :) Potom som už išla na koncerty. Začínal Ego ... Ego spravil skutočnú šou. Naozaj sa mi to páčilo. Vynechával nadávky, takže ho počúvali aj staršie ročníky. Narodila sa mu dcérka a jeho šťastie dal patrične najavo aj na pódiu. Ten koncert bol neskutočný. Mal parádne hlášky a tá hudba ma aj chytila. Bolo to iné ako koncerty, na ktorých som bola. Nezabudol sa ospravedlniť za problémy, ktoré boli pred Vianocami a za jeho expresívne vyjadrovanie na niektoré témy. Samotný koncert bol plný energie a aj tancoval. Užíval si to najviac ako mohol. :) Ďalší nastupoval Majk Spirit. čo k tomuto koncertu povedať ? Asi nič moc. :/ Čo ma mrzí. Na tento koncert som sa najviac tešila a sklamal. Ale zas nebolo to najhoršie. Tento koncert bol uvoľnený, Majkovi vypadol 2-krát text VLASTNEJ pesničky. Spirit sa stále smial, jeho vtipné hlášky a také narážky nechýbali. Bolo to v celku veľmi divný koncert. Na konci povedal, že mu "omrzla huba" a máme ísť domov. Každému bola zima a skutočne všetci išli domov. alebo raz namiesto rapu spieval. Bolo to zaujímavé a nezvyčajné. Užíval si to a zhodli sme sa viacerí, že nebol v triezvom stave. :) Rapoval všetky moje obľúbené pesničky ako Tancuj, Som aký som či Hviezdy.Samozrejme ich spieval viac, no z každej len trošku. Prekvapením bol Otecko zo skupiny H16, ktorý rapoval spolu so Spiritom dve skladby a dali Legendárnu crew - príklad. :) Ako posledná mala ísť Dara Rolins. Tú som však nevyčkala, lebo mi bola skutočná zima a necítila som si chodidlá. :/ 
Keď sme odchádzali tak tá organizácia zlyhala. A to doslova !!! Na parkovisku bol maximálny chaos. Hlavná vec, že tam pracovalo asi 10 pracovníkov. Mali vysielačky, no volali si mobilami. Nikto nevedel kedy môže ísť. Čakali sme tam asi pol hodinu. Zlyhalo to ! To je skutočná vec, ktorú dnešnému dňu vyčítam. Mne omŕzali nohy, bola mi zima, chcela som čo najrýchlejšie vykúriť auto a musela som stáť v kolóne a tým pádom aj v zime. Dalo sa to zvládnuť keby trošku viac rozmýšľali ... :) Celkovo dnešný deň sa mi ale veľmi páčil a užila som si ho naplno. Páčilo sa mi to ! Hoci bola zima, no prežila som ju. Koncerty boli dobré a zabavila som sa. Keby to je na body, tak je to tak 8 bodov z 10 bodov. :) Majk mal toto ako posledný koncert na pár mesiacov a preto som rada, že som tam bola. :) 


Takto to vyzeralo na začiatku, keď tam nikoho nebolo :) 


Nechýbali fotky s postavičkami :) To by nebolo ono ... :) 


Tak toto bol môj outfit pre túto akciu. Musím uznať, že som sa bála, že mi bude baranice na dve veci :) Ale nakoniec som bola za ňu rada :) Na sebe mám väčšinu darčeky, takže neviem skade to je. Bunda je z Just play a stála okolo 25 euro. Čižmy mám za 21 euro ale obchod si nepamätám :) A legíny, ktoré sú tiež z Just play a stáli okolo 5 euro. :) 


Tak a začína program :) Málo ľudí bolo oproti iným ročníkom ...  Dúfam, že sa vám článok páčil a teším sa na ďalší :) Boli ste tu ? 

xoxo
Aďka 


2 komentáre:

Používa službu Blogger.