Recenzia:Syoss

Ahojte :)

Dnes vám prinášam recenziu na môj obľúbený produkt. Dlho tu recenzia na šampón nebola, no a dobré a kvalitné veci treba chváliť. Už z prvej vety ste si mohli všimnúť, že to bude pozitívna recenzia. Nebudem nič viac písať a idem vám tento produkt predstaviť. 

Ja som sa k tomuto produktu dostala náhodou. Prišla som do našej malej drogérii s tým, že chcem šampón na lupiny. Ten starý mi prestal fungovať a tak som chcela zmenu. Predavačka mi tam ukázala niekoľko šampónov, ku ktorým povedala aj ceny. Tento ma vôbec nezaujal - bol drahý, čierny a ja čiernu farbu nemám rada. Ale prišiel mi taký výbušný :) Dobre nie výbušný ale čierna farba vo mne evokuje silu a niečo, čo je kvalitné a dobré. Povedala som si, že ho skúsim. Kúpila som si menšie balenie. Vtedy sa predávali ešte 150 ml balenia. Teraz sa už nedajú kúpiť. Skúsila som a bola som prekvapená. Už po prvom umytí mi krásne vyčistil pokožku hlavy. Ja som mala vtedy veľké problémy s lupinami. Už som ich mala zaschnuté na hlavne a nie a nie sa ich zbaviť. Až do tohto osudného dňa ... Dala som si ho na vlasy a zrazu som cítila veľké štípanie. Myslela som si, že mi zle reagoval na hlavu. To by som ale nebola ja, keby to nechám tak. Bola som naozaj zúfala a teda som to tak nechala. Cítila som, že sa mi niečo na hlave deje. S odstupom času viem, že som cítila proces, kedy sa moje lupiny dostávali preč z pokožky hlavy. Naozaj som to cítila. Moja pokožka ale nebola vôbec červená a nebola ani nijako podráždená. Vedela som, že tento šampón bude naozaj dobrý. A bol ... Používam ho už 2 roky a vôbec neprestal účinkovať. Veľmi často sa mi stávalo, že šampón fungoval, no cca po 3 mesiacoch používania prestal robiť svoju prácu a LEN tu sa mi to nestalo. Zaujímavé. To by bol môj príbeh ... :) 


Teraz idem k tým klasickým odstavcom, ktoré mám pri každej recenzii. Cena ... Cena je vyššia, no pokiaľ máte naozaj problémy s lupinami určite sa to oplatí. Stojí 5,20 eura s tým, že ho zoženiete v každej drogérii, dokonca aj v Jednote. Je zbytočné si kupovať tento šampón pokiaľ máte problém s mastnými vlasmi. Avšak, tu treba spomenúť, že majú aj iné varianty. Táto značka je bohatá na druhy šampónov. Nájdete tu napríklad šampón re farbené vlasy, lupiny, mastné vlasy, rýchlo mastnúce vlasy a pod.. Naozaj si nájde každý. Mňa táto značka naozaj nesklamala. Použitie je klasické ako pri každom šampóne, to tu písať nebudem. Zaujímavá je jeho konzistencia. Tento produkt má veľmi hustú konzistenciu. Naozaj ! Iné šampóny sú husté, no toto je extrém. Preto ho stačí veľmi málo a máte bohatú penu na hlave do niekoľkých minút. Tento šampón by mal obsahovať pirition zinku. To je tá látka, ktorá má všetko na starosti a odvádza skvelú prácu. Ďalej je tu napísané, že zabraňuje opätovnému návratu lupín - pri pravidelnom používaní. Môžem potvrdiť. :) Tiež osvieži vlasy a pokožku hlavy. To je tiež pravda. Toto balenie je veľké 500 ml. 

Myslím si, že sa naozaj oplatí a môžem vám ho s čistým svedomím odporučiť. Naozaj je kvalitný a táto značka ma nikdy nesklamala. V komentári mi môžete napísať či ste ho mali alebo či ho plánujete kúpiť. :) Dúfam, že som vám pomohla pri rozhodovaní :) 

PS: Ospravedlňujem sa za kvalitu fotky :/ ale mám jemný problém s foťákom :/ 

xoxo
Aďka 

Žiadne komentáre:

Používa službu Blogger.