Nové obchodné centrum v Bratislave

Ahojte :)

Dnes by som vám chcela predstaviť jedno nové obchodné centrum. Možno názov Bory Mall sa k vám už dostal. Mohli ste o tom čítať na internete, v novinách či dokonca v televíznych portáloch. Mohli ste vidieť veľmi veľa článkov či fotiek. Sú tieto články pravdivé ? človek by mal sám navštíviť a sám skúsiť si to celé pozrieť. Moja sestra tam bola, ja tam pôjdem teraz tento týždeň. Mohli ste sa na internete dočítať, že toto obchodné centrum sa chce stať niečím veľkým a to doslova. Chcú sa zmeniť na tvz. mestskú časť. Bodaj by sa im to podarilo. Zatiaľ len z fotiek a z rozprávania mojej sestry môžem povedať, že je to tam skvelé a veľké. Mojej sestre sa len tak niečo nepáči a keď sa jej niečo páči, tak to musí mať niečo do seba. Toto obchodné centrum má veľmi zvláštnu štruktúru. Z jednej strany to vyzerá ako keby idete do pivnice, a z druhej vidíte 2 poschodia. Toto centrum má 3 poschodia, vrátane podzemných garáží. Okolo centra sa nachádza veľké parkovisko. Na jednej strane to z vonku vyzerá fádne, niečo šedé - komu by sa to páčilo. Avšak, tento obchod vyzerá z vonku smutné, no vnútri je naozajstné kráľovstvo. Kráľovstvo, aspoň pre tých, ktorí majú radi módu a nejaké to nakupovanie. :) To je z mojej strany všetko - určite sa dozviete aj môj názor. Pravdepodobne teraz cez víkend. Budem mať za sebou návštevu tohto centra a porozprávam vám všetko, ˇpozitíva aj negatíva tohto miesta. Bude to vrátane Vianočných trhov v Bratislave :) Vianoce sú už aj tam :) Veď otvárali takmer na Vianoce, tak prečo nie hneď hodiť obchod do výzdoby ? :) Tieto dráhy sa mi páčia. Keď ide vláčik, tak tie postavičky z rozprávky Doba Ľadová sa hýbu :) Parkovisko vonku :) 


Parkovisko a vločka na okne :) Naozaj veľké vločky, skoro cez  veľké okno :) 


SWAG mojej sestry :) Čo poviete ? :) 


Je tam aj GATE :* A veľké, naozaj veľké smetiaky !!! Naozaj sa tam aj recykluje. Možno to aj ľudia budú dodržiavať :) Tento "park" pre deti je pekný. Sú tam snehuliaky a keď dieťa prejde cez bránu, tak začnú tancovať :) 


 Človek si môže všade sadnúť a tie obchody ! Teším sa keď tam pôjdem :)Zástavky ako všade !!! :) 


Tak a takto to vyzerá vonku !!! :)Dúfam, že sa vám článok páčil. Navštívili ste toto obchodné centrum ? Páčilo sa vám tam ? :) chcete ho navštíviť ? :) 

xoxo
Aďka Žiadne komentáre:

Používa službu Blogger.