Inšpirovali ma-Selena Gomez#1

Ahojte :)

Dnes by som vám chcela predstaviť nový typ článku. V týchto článkoch vám budem predstavovať ľudí, ktorí mňa inšpirovali a nejako ma zaujali. Možno sa niečo dozviete, možno niekoho spoznáte a niečo sa aj naučíte. :) Nebudú to len speváci, herci. Budú to aj ľudia, ktorí niečo vynašli a podobne. Dnes začínam ale speváčkou a zároveň aj herečkou ... 

Všetci ju určite poznáte. V poslednej dobe sa preslávila so vzťahom s Justinom Bieberom. Ale poďme pekne po rade ...  

Tu sú nejaké tie základné informácie :) 
Základné informácie
Popis umelcaspeváčka, herečka
Rodné menoSelena Marie Gomez
Narodenie22. júl 1992 (22 rokov)
Grand PrairieTexasUSA
BydliskoLos Angeles, Kalifornia
Pôsobenie2007 – súčasnosť
ŽánerPopR&Bhip hopdance popelectropoppop rock
VydavateľstváHollywood Records
Interscope Records
VplyvBruno MarsKaty Perry
Webstránka    TU :) 
Celé meno Seleny je Selena Márie Gomez, ktoré dostala po speváčke, ktorá zomrela 3 roky po jej narodení. :) Selena hrala v rôznych filmoch, napríklad : Popoluška - Sladkých 16, Popoluška v Monte Carlo či Ako chrániť princezné. :) Selena nie je iba speváčka, je to aj veľmi dobrý človek, a práve preto sa stala ambasádorkou pre UNICEF. Selena Gomez nie je len herečka, no aj speváčka. Do dnešného dňa predala 2,8 milióna albumov a 18,1 milióna singlov. :) A to je už čo povedať, nie ? Aby to nebolo dosť má 3 zlatom certifikované albumy : Kiss & Tell, A Year Without Rain a When The Sun Goes Down. Keďže zlato dnes už nie je "in", tak Selene nechýbajú ani platinové skladby : Naturally, Who says a Love You like a Love Song. :) Toľko úspechu a taká mladá ... Kto by to nechcel ? :) 

Čo sa týka jej osobných úspechov, tak v roku 2010 úspešné zmaturovala. Čo by nebolo také divné, keby to nebolo presne v čas, kedy natáčala film " Popoluška v Monte Carle" :) Tento film a ani filmy vyššie spomínané neboli jediné Selenine roly. Hosťovala aj vo filme Hannah Montana, kde si zahrala hlavného  rívala Hannahy Montany. :) Film Kúzelnici v Waverly jej zanechali množstvo ocenení. V roku 2008 si založila svoju vlastnú spoločnosť. Nahrala film, kde hrala postavu, ktorá mala schopnosť počuť myšlienky mužov - tento film ale nikdy nevyšiel. V tomto období začala chodiť s Nickom Jonasom. :) Nastalo obdobie kedy hrala v rôznych filmov a seriáloch, napríklad Horton. :) 

Selana v roku 2008 podpísala zmluvu s Hollywood Records a neskôr založila skupinu Selena Gomez & The Scene. :) V auguste vydala skupina svoj debutový album s názom Kiss & Tell. Selena sa stávala tvárami rôznych kampani. V roku 2010 vydala táto skupina ďalší album s názvom A Year Without Rain. V tomto období začala Selena pracovať na vlastnej módnej značke " Dream Out Loud by Selena Gomez". Táto značka by nadchla hlavne prírodne založených ľudí, keďže každý jeden kus bol vyrobený z recyklovateľnych alebo ekologických  materiálov. Selena hovorila o tento značke ako o odraze jej osobného štýlu a tiež ho charakterizovala 3 slovami : krásne, ženské, bohémske. :)  

28. júna Selena spolu s kapelou vydala svoj album s názvom " When The Sun Goes Down ". Tento album sa dostal až na krásne 1. miesto. V tomto období sa ocitol na scéne života Seleny Gomez  aj Justin Bieber. Ich vzťah v momente strhol všetku pozornosť a dostal prezývku " Jelena " . :) V roku 2011 sa dostalo von, že Selena podpísala zmluvu a o niečo neskôr uviedla na trh svoj vlastný parfém. :) Neskôr vydala aj albumy s názvom " Stars Dance" a " For you", ktoré dosiahli tiež veľmi veľa úspechov :)

V januári 2012 Selena prehlásila, že sa chce tento rok venovať len herectvu a spev odsunie na bok. Od tohto momentu začal kolotoč filmov, kampaní a požičaných hlasov v rôznych rozprávkach. Od 5. 1. 2013 sa zdržiavala v liečebni závislostí a tráum u mladých ľudí. Selena prestala " zamestnávať" svojich rodičov ako managerov a uviedla, že nie je to kvôli rodinným problémom. 

To by bolo všetko z jej života. Možno sa pýtate prečo ma inšpiruje práve ona. Viete prečo ? Je to osoba, ktorá dokáže ísť za svojim snom. Presne vie, čo chce v živote dosiahnuť a preto vie aj na čom má pracovať. Má v podstate šťastný život, dosahuje krásne momenty a úspechy v živote. Ide si za snom. Tí, ktorí ma poznajú vedia, že sa rýchlo vzdávam a málokedy dávam druhú šancu veciam. Preto ma inšpiruje ona. Selena je presný opak. Aj keby to mala opakovať 10-krát, tak to bude opakovať. Taká by som raz možno chcela byť - úspešná a plná energie. :) 

Dúfam, že sa vám článok páčil a teším sa na ďalší podobný :) Máte radi Selenu Gomez ? :) 

xoxo
Aďka 

Žiadne komentáre:

Používa službu Blogger.