Vianočný wishlist #1

Ahojte :)

Na začiatok vám chcem objasniť najbližšie články. Teraz nejakú dobu nevychádzali. Mala som toho veľmi veľa v škole. Nechcem sa vyhovárať. Ono nebolo toho ani tak veľa ale neviem prečo, veľmi dlho mi trvalo sa to naučiť a večer o 21 alebo ráno nemám chuť písať články a úprimne ? Na tých článkov by to bolo vidieť. Preto som sa rozhodla radšej počkať s článkami a venovať sa škole. Teraz budú vychádzať články z Vianočnej série. Áno, už začínam. Potom neskôr budú recenzie a podobné články. Tak to je všetko k článkom a poďme radšej k téme ... :) 

Dnes je tu PRVÝ vianočný článok. Ako viete podľa názvu bude to Wishlist. Najprv som ho nechcela spraviť, no potom som sa nejako k tomu dokopala, keďže mi chodia správy resp. otázky na ask.fm. Veľa blogeriek tento článok robí tematicky. Ja som sa rozhodla sem dať z každého rožku trošku. Teda nebude to len kozmetika. Nebudú tu však všetky veci, ktoré chcem. To by bol veľmi dlhý článok. :) :) :) 


Ako prvá vec bude táto paletka. Začínam teda kozmetikou. Ja oči veľmi nelíčim ale aj tak. Keby mám túto paletku tak začnem. Naozaj !!! Chcela by som ju vlastniť a mať ju niekde položenú. Myslím si, že ju má väčšina blogeriek a youtuberiek. Sú to krásne neutrálne farby a boli by skvele na každú príležitosť. :) 
Ako ďalšiu vec by som ocenila túto knihu. Tento spisovateľ je skvelý a táto kniha tiež. Aspoň som tak počula. Neviem vám povedať viac, keďže som o tom len počula ale chcela by som ju prečítať. To by bola moja druhá kniha (oficiálne - iné nerátam) od Hobita. :) Ako tretiu vec by som veľmi prijala toto tričko z HM. Mne sa páči a je svojou jednoduchosťou zaujímavé. Dobre, zaujala ma aj farba. :) Ako ďalšia vec v mojom zozname sú tieto náušnice. Jednoduché a strieborné. Ja milujem striebro. Zlato mi nejako nevonia. Čo vám poviem ... :) Ako poslednú vec by som chcela tieto topánky. Sú skvelé. Topánky na opätku milujem !!! Keď sú zimné - inak ich nemusím, nejaké tie lodičky. Už mám hnedé podobné čižmy. Preto ma ohúrili ... :) Trošku mi vadí ten tenký opätok ale to by som prežila :) :) :) 
Tak to je dnes všetko. Čo si prajete na Vianoce vy ? :) Aký je váš wishlist ? :) 

xoxo
Aďka

Žiadne komentáre:

Používa službu Blogger.