Vianočné darčeky - www.notino.sk

Ahojte :)

Písala som to už na FB stránke, no napíšem to aj sem. Tento článok je špeciálne kozmetický, neskôr vyjde ešte jeden článok, kde budú darčeky, ktoré sa dajú vyrobiť. Bude to také špeciálne. Dnes tu máme ale článok s tematikou kozmetiky. Stránka www.notino.sk je preto veľmi vhodná. Ja som mala len dobré skúsenosti, a dokonca si myslím, že si tu každý niečo nájde. 

Ako prvú vec sem hodím jeden parfém. Tento parfém má krásnu sladkú, ľahkú  vôňu. Škatuľka spolu so škatuľkou je veľmi krásne a poteší každého. Ja by som to kúpila sestre alebo mamine. Tá cena sa oplatí. Videla som to v nemenovanej drogérii a tam to stálo cca o 5 eur viac. Navyše, táto značka je veľmi kvalitná. Vôňa vydrží veľmi dlho a fakt je dobrá a kvalitná. Najlepší parfum. Kde ho nájdete ? Presný link na tento produkt máte Escada parfúm  a keby ste si chceli vybrať nejaký iný parfum, tak kliknite SEM - parfúmy. Naozaj každý si vyberie a ceny všetkých parfumov sú veľmi prijateľné. 
Ako ďalšiu vec by som vám predstavila jednu vec. Myslím si, že ste už niekedy kupovali v drogérii nejaké kozmetické sady. Tiež sa vám stalo, že ste si nemali z čoho vybrať ? Mne áno. V obyčajných obchodoch nájdete sady, no také kombinácie, ktoré mi len sem - tam sadnú. Avšak, na tento stránke si môžete vybrať. Dokonca tu nájdete aj sady pre chlapov, takže môžete kúpiť aj ocinovi či manželovi skvelú sadu. Napríklad od Nivei. Ceny sú prijateľné a naozaj si myslím, že je to lepšia voľba ako ísť len do miestnej drogérii. Ja som si vybrala práve túto sadu. Túto značku milujem !!! Môžem len odporučiť. Presne tento produkt nájdete Clinique - kozmetická sada  :) Ak si chcete vybrať inú sadu, tak kliknite na Kozmetické sady pre pleť  :) Naozaj si tam vyberiete. Tiež vám príde, že len chválim? Tu sa ale iné slová ani nedá použiť. 


Presúvame sa na časť "TELO". Tak tu existuje množstvo skvelých nápadov na darčeky. Ja mám niekoľko favoritov, no rozhodla som sa, že vám sem dám len jednu vec z jednej sekcie. Preto som vybrala tento produkt. Ak chcete vidieť všetky produkty, ktoré majú na tejto stránke, tak kliknite na  Telová kozmetika. Na tieto Vianoce mi veľmi učarovali sady. Nič sa tým nepokazí a máte všetko kúpené na prvýkrát - aspoň po väčšine. Ani telo nie je výnimkou. Na tejto stránke nájdete geniálne sady. Ja tento rok asi budem tiež objednávať. Mne učarovala na city práve táto sada - Shower gel  :) Krásne maličké fľaštičky, ktoré majú skvelý obal a to vnútri ? To je tiež veľmi kvalitné. Má to takú sladistú vôňu. Čo to je ? Je to niečo ako sprchový gél. No má to takú redšiu konzistenciu ale na kvalite to neuberá. Ja to pravdepodobne kúpim mojej sestre. Je to naozaj krásne a ešte aj kvalitné. Čo viac si môže človek priať ? :) Pre viac sád kliknite SADY  :) 


A už sa presúvame asi k najobľúbenejšej činnosti čim viac mladších dievčat - líčenie. Chcete si vybrať podľa vlastného gusta ? Tak kliknite dekoratívna kozmetika :) Ja som vybrala zas jeden produkt. Tento produkt som kupovala už veľmi veľakrát a som s ním spokojná. Určite to nebude ani tento rok výnimka. Samozrejme aj v tomto sektore dokážete kúpiť sadu. Aký produkt som vybrala ? Tento ! Pre jeho zobrazenie kliknite Rimmel- glam eyes  :) Sú to tiene. Ja si moc tiene nerobím, no určite tieto sú kvalitné. Nájdete ich aj u niekoľkých youtuberkách ako ich chvália. Samotná značka má veľmi dobre produkty a nikdy ma nesklamala. Môžete si vybrať aj iné odtiene. Toto sú len čisto ukážky. Majú rôzne farby. Každá súhra balenia je dokonale zladená, takže sa nemusíte báť, že vám bude nejaký tieň chýbať. Pigmentáciu majú veľmi dobrú a len tak ľahko z oka nezmiznú. Cena produktu nie je vôbec veľká. Stoja do 5 eur. Čo sa naozaj oplatí. 
Presúvame sa na vlasy. Tu je veľmi ťažko radiť a tak vám sem rovno na začiatok hodím jeden link na všeobecné produkty na vlasy - Vlasová kozmetika :) Ceny sú naozaj dobré a nemusíte sa báť, že sú tu FAKE. Avšak, ja vám ukážem môjho favorita. Tento produkt je dobrý v tom, že je na všetky typy vlasov. Takže sa oplatí kúpiť aj kamoške. Nič s tým nestratíte a určite s tým nič nepokazíte. Toto je on - Loreal - vyživujúci kondicionér. Počula som len samé chváli a žiadnu kritiku. Naozaj premýšľam, že si ho objednám aj ja. Dokonca aj dobre vyzerá. Príde mi elegantný - zlatá farba, s tou nikdy nič nepokazíte. Naozaj !!! Fotku som žiaľ nenašla ale veď viete ako vyzerá. Naozaj je krásny. A keď samé chvály len na ten produkt. Tak prečo nie ? 

Má vaša kamarátka, rodina či niekto blízky rád produkty BIO? Tak kliknite SEM - Bio kozmetika :) Určite niečo nájdete. V BIO veciach sa ja nevyznám, tak sa tu na to ani nebude hrať. Podľa mňa si tam ale niečo nájdete.Dúfam, že sa vám článok páčil a možno som aj s niečim poradila. Táto stránka je naozaj veľmi dobrá a každá duša si tu niečo nájde. Tak neváhajte navštíviť túto stránku a niečo si vybrať na Vianoce. Stačí pár kliknutí a máte darček hotový - aspoň tie darčeky, ktoré sú spojené s kozmetikou. Nájdete tam pre každého a dokonca ja pre chlapov. Tak neváhajte a bežte, kým máte z čoho vyberať :) 

xoxo
Aďka 

Žiadne komentáre:

Používa službu Blogger.